Zara

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 12. Jun. 2010 23:11

Hm tole pa ne vem, če ravno za vse kavbojke drži no... Jaz imam ene kavbojke iz Zare, kupila sem jih pred prebližno enim letom, pa so še zmeraj ok. Imam tudi dvoje iz H&M, jih imam že več kot dve leti in sem jih res ful ful velik nosila, pa so res še tud ful dobro ohranjene. So se mi marsikatere prej uničle, ki so bile boljših znamk. Najboljše so mi bile pa sedaj kavbojke, ki sem jih kupila čist v nekem levem butiku in sem jih imela res par let in so bile tudi zelo poceni.
Tako, da pomoje res čist odvisno kaj trofiš. Ne pomeni zdaj, da če so poceni, da so tudi zanič.
Uporabniški avatar
*secretAngeL*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 1. 1. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *secretAngeL* » 03. Avg. 2010 15:59

če grem kam po obleke grem vedno najprej v Zaro (lj).
do zdaj je še nikol nism zapustila praznih rok!

majo kakovosten material, po kokr tok uredu cenah. :D
ene štikle sm si tm hotla kupt k so zgledale noro hude sam k sm jih probala pa.. mi je blo mal škoda zapraut tistih 60€ pa sm si raj torbico kupla
I was saving all my love for you. Now you hurted me and all my love. All my love has dissapered. I cant love anyone, even you or myselh, because there is no love in My heart.**.
Uporabniški avatar
Mucka*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 24. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mucka* » 07. Avg. 2010 12:20

cevlji v zari so kot narejeni zame..imam jih ogromno iz zare in z vsemi sem zelo zadovoljna.
ponavadi tam kupim samo čevlje, vcasih se kaksno oblekico, majcko, hlac nikoli!

torbice v zari so bozasnke jih imam ene par pa sem zelo zadovoljna ker so kvalitetne
Uporabniški avatar
hautehippie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 31. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hautehippie » 02. Sep. 2010 20:45

Zara ima prenovljeno spletno stran. Za nekatere države so uvedli eshop, pri nas pa se da ogledati vsaj slike oz. posamezne kose. Fino vsaj za nagledat kake zadeve in super za vse nas, ki delamo wishliste :D
femme.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a femme. » 07. Sep. 2010 18:32

zara mi ni glih no...sicr obleke pa to so mi vsec sam kvaliteta je pa vprasljiva.recimo kupila sm si trenčkot za 80€ pa je drugi dan gumb odpadel.Potem en kup jop pa so se zluknjale zelo hitro.Nazadnje sem si kupila majcko in pa dolgo jopico.Jopico sem nekajkrat oprala pa je ze scufana majcka pa 1x oprana pa ni vec vranje crna ampak ze malo vlece sivkasto.

Ce bi izboljsal kvaliteto bi mogoce bolj tam kupovala drugace pa bolj tko ni neki za redno nosit mogoce kdaj pa kdaj da obleces ker ce ne se vse uniči.
A girl doesn't need anyone who doesn't need her. - Marilyn Monroe
ursa2502
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 310
Na forumu od: 17. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ursa2502 » 07. Sep. 2010 20:45

večinoma kupujem samo v zari. in vedno sem ful zadovoljna.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 08. Sep. 2010 9:59

z zarinih stvari ti itak v nekaj dneh vsi gumbi odpadejo, totalno slabo prišito. jst tam vedno manj kupujem, se mi zdi h&m bolj kvaliteten, pa je cenejši. tako kot je ena napisala, stvari se dost hitro zmuckajo, barve zbledijo... dostikrat se mi zgodi da ena stvar na obešalniku zgleda super, ko jo pa probaš, pa ne veš za koga je to narejeno (oz. če je blo to sploh sprobano kje drugje kot na lutki) ker so šivi in kakšni dodatki čist na napačnih mestih, če me razumete :wink:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 08. Sep. 2010 14:44

Ja punce z dreftom bo treba prat :wink: :D
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 08. Sep. 2010 15:12

Men je pa Zara zakon trgovina. Le v teh španskih trgovinah jst zase dobim hlače, ki so mi dost dolge in lepo oprijete pa še lepe modele imajo. In mam iz Zare kr nekaj hlač pa so še vse lepe. Edino ene so se mi mal strgale, samo so ble že prej narejene na ta način :)
Pa še to mi je všeč, da se hlače po nekaj urah nošenja ne raztegnejo, kot se mi npr hlače iz TW.
Uporabniški avatar
*secretAngeL*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 1. 1. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *secretAngeL* » 08. Sep. 2010 18:04

V Zari majo zdej pri blagajni 3 nove parfume: t
he blackberry day - vijolčne barve (kupilaa sm ga :razz: ),
chocolate day-rjavo zelene barve (nekaj takega)
pa še enega(mislm da je rumen).
Zelo so mi bili všeč vonji.
verjetno vas zanima cena: 10€ !!! :zustimm:
I was saving all my love for you. Now you hurted me and all my love. All my love has dissapered. I cant love anyone, even you or myselh, because there is no love in My heart.**.
rrooxxyy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rrooxxyy » 09. Sep. 2010 19:23

Mi lahko prosim katera pove, kako je z zamenjavo oz vračilom izdelkov v Zari? Koliko dni imaš čas, ti vrnejo denar/dobropis? Na računu namreč nič ne piše.
Pred dnevi sem kupila čevlje, pa nisem najbolj prepričana v nakup in bi jih zamenjala za kaj druga, ampak me "skrbi", da ne bom ničesar našla.
Hvala vam za pomoč :)
Uporabniški avatar
*secretAngeL*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 1. 1. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *secretAngeL* » 09. Sep. 2010 20:09

rrooxxyy napisal/-a:Mi lahko prosim katera pove, kako je z zamenjavo oz vračilom izdelkov v Zari? Koliko dni imaš čas, ti vrnejo denar/dobropis? Na računu namreč nič ne piše.
Pred dnevi sem kupila čevlje, pa nisem najbolj prepričana v nakup in bi jih zamenjala za kaj druga, ampak me "skrbi", da ne bom ničesar našla.
Hvala vam za pomoč :)


Js sm ravno v ponedeljek nesla zamenjat hlače. na voljo imaš osem dni ob priložitvi računa.
pa običajno te vprašajo zakaj želiš zamenjati izdelek?
I was saving all my love for you. Now you hurted me and all my love. All my love has dissapered. I cant love anyone, even you or myselh, because there is no love in My heart.**.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 09. Sep. 2010 20:26

Men so usnjeno jaknco zamenjal po dobrem mesecu, ker se je razparala dobesedno po šivu navzdol. Ne komplicirajo. :)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 09. Sep. 2010 20:47

^^ to jim pa dobro reklamo delaš! :D :D :D
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 09. Sep. 2010 20:52

^^ampak je razlika če izdelek menjaš zato ker se npr. razpara ali pa zato ker ti ni všeč. po zakonu o varstvu potrošnikov je rok 15 dni, čeprav nekateri na račune pišejo manj.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov