Zapestnica Livestrong

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 09. Avg. 2005 14:05

sAdie napisal/-a:
Applebitecc napisal/-a:Ok, tole je res neka bolj dobrodelna stvar, ampak vseen...
Pink bag vas moti za umret, da mate pa vsi iste zapestnice ni pa nič hudga? :)


:wink: kaj ces, tak je...
rumene, ki majo napis"livestrong" so sigurno original :) dumbo, 250 sit?zakaj sem pa jaz dala 500? :? yeah, sej vseeno...se moja mami jo nosi :P :razz:



V resnici naj bi stale po 1 dolar(200sir) u Hervisu jih majo po 250, najbrž zato k so iz tujine, sam kje si pa ti 500 sit dala? :eek: :?
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 09. Avg. 2005 14:20

Sieena, en dolar je več kt 200 sit. :)
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 09. Avg. 2005 14:22

smotkA napisal/-a:Sieena, en dolar je več kt 200 sit. :)


Ne pa ne! :schlaumeier:

Malo si poglej na tečaj tujih valut... :roll:

smotka :knuddel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 09. Avg. 2005 14:37

zvezdica83 napisal/-a:
SIEENA napisal/-a:Jst sm jih vidla u Hevisu, sam nism bla zihr da so original! Bi jo pa mela ja, sam zdej kr neki elajo useh živih barv, pa bedarije gor pišejo in to mi ni ql! :x

Ne u Hervisu sm vidla rumene, a kdo ve kje bi se dal antirasistično dobit! :D


V hERVISU IMAJO RUMENE IN ČRNO-BELE, VSAJ MEL SO JIH, AMPAK NISO ORIGINAL

Ja, črno-bele, ki jih prodajajo v Hervisu, niso original. Razmik med "Stand up" in "Speak up" je manjši kot na originalu, nimajo Nikejevega znaka in niso zapakirane v vrečki, kot je na sliki.
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
dumbo
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 25. 12. 2004
Kraj: ko prideš not - levo :)

Neprebrana objavaNapisal/-a dumbo » 09. Avg. 2005 14:41

sAdie napisal/-a: dumbo, 250 sit?zakaj sem pa jaz dala 500?

Kupila sem jo kakšnih 14 dni nazaj, al pa še to ne. Če si kupila 2, pol si dala 500 SIT, ker drugače je povosd cena enaka - razen pri fejk zapestnicah, ki jih prodajajajo na štantih po mestih.
Bil je navaden dan in Marko Polo je odšel odkrivat Kitajsko. Kaj boš počel ti?
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 09. Avg. 2005 14:42

U Grčiji najbrž tut niso originali, ali pač? :D
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 09. Avg. 2005 14:59

ja originale je ful težko dobit ... posebi pa livestrong ker naj se v europi skor ne morjo več dobit k jih ni ... sestrin fant jih je naroču in jih že skor 2 meseca čaka ... enostavno jih ni ... edin če se je v teh tednih kej spremenl pa jst ne vem :oops: ... pol bom pa tih :D
Uporabniški avatar
a_nima_učk
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 14. 7. 2005
Kraj: raj na zemlji

Neprebrana objavaNapisal/-a a_nima_učk » 09. Avg. 2005 15:02

zapestnice kupiš v hervisu in stanejo 499 sit. na žalost pa obstajajo tudi ponaredki, kar mi ni všeč, saj se mi zdi izjemna poteza armstronga, zdaj pa so se pojavili drugi lovilci denarja. kaj moreš tak je!!! tudi ostale zapestnice imajo v hervisu po 200 sit!!!
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 09. Avg. 2005 17:24

Lane napisal/-a:No saj je zanimivo, da je nekaj dobrodelnega postalo modni hit. Samo na žalost ne vejo vsi, kaj pomeni in zakaj naj bi se nosila, sam da jo ima on tud če jo pa že vsi imajo.

Jaz jo imam.

Tako je samo v Intersportu so prodajali originale, tako tisti, ki ste jo kupili drugje vas moram razočarati pa čeprav so vam zagotovili, da so original. Že cena je prevara.

Original prepoznate po tem, da čeprav je na vrečki vse napisano, v Hervisu vrečka nima nalepke z črtno kodo in ne piše velikost. Črtna koda izkazuje original.

Ne vem kako je folk lahko tako neumen in kljub vsem opozorilom, ki so bile objavljene v različnih medijih še vedno kupuje ponaredke.

Pač ni šel 1 $ v dobrodelne namene.

Bodite pozorni, glejte črtno kodo.

Rumenig LiveSTRONG zapestnic v Slovenijo ne bo več. Naj pa bi bile že razprodane vsaj originali. Ponaredkov je vedno dovolj.

Lep dan želim.


zapestnice, ki jih prodajajo v hervisu imajo na vrečki črtno kodo in na njih je označena velikost, ker lahko kupiš tudi otroško! gor piše, da stane en dolar, nikov znak je gor, logo fundacije lanca armostronga, internet naslovi, v glavnem vse kar češ!!!! in če jo imaš ti iz intersporta, še ne pomeni, da drugi ne moremo imeti originala, ker je nismo kupili tam kot ti-najprej se dobro prepričaj, potem pa govori neumnosti!
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 09. Avg. 2005 19:23

a kdo ve, če jih majo u kranju u hervisu še?!?
...k bi full mela uno belo črno, pa me že prov mav boli a je fejk al kwa :twisted:...
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 09. Avg. 2005 20:32

dumbo napisal/-a:
sAdie napisal/-a: dumbo, 250 sit?zakaj sem pa jaz dala 500?

Kupila sem jo kakšnih 14 dni nazaj, al pa še to ne. Če si kupila 2, pol si dala 500 SIT, ker drugače je povosd cena enaka - razen pri fejk zapestnicah, ki jih prodajajajo na štantih po mestih.


za eno sem dala 499 :? :) je gor znak od NIKEja , pa to...zaj so vvalda cene nabili, ker so full iskane al kaj...kaj te vem :wink:
I love SISLEY& RW
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 09. Avg. 2005 20:43

Js sm si u Avstriji kupla Livestrong originalno, mel so tut Stand up speak up in mi je sicer una prodajalka vztrajno zatrjevala da so originalne, sam so ble u takih neuglednih vreckah, da me ni mogla prepricat.
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 09. Avg. 2005 21:15

legally blonde napisal/-a:mel so tut Stand up speak up in mi je sicer una prodajalka vztrajno zatrjevala da so originalne, sam so ble u takih neuglednih vreckah, da me ni mogla prepricat.

No jz mam 2 take: črno in belo, kupila v hervisu, sicer so ble zapakirane sam ne vem če so lih original. Sm si kupila pol tud rumeno :)
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 09. Avg. 2005 22:16

Naughty grl napisal/-a:
legally blonde napisal/-a:mel so tut Stand up speak up in mi je sicer una prodajalka vztrajno zatrjevala da so originalne, sam so ble u takih neuglednih vreckah, da me ni mogla prepricat.

No jz mam 2 take: črno in belo, kupila v hervisu, sicer so ble zapakirane sam ne vem če so lih original. Sm si kupila pol tud rumeno :)

Verjetno niso... Poglej malo nazaj po temi, nekje sem že napisala razliko in primerjaj, če te zanima. Imajo Nike-ov znak? Je na vrečki kaj pisalo?
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 10. Avg. 2005 5:45

@ napisal/-a:Jaaaa,to je to... Kaj zdej - so me nategnil al ne? :gruebel:


če piše gor karkoli ki odstopa od armstrong--je ponaredek

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov