Za kateri del garderobe ste pripravljeni odšteti največ?

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Hailey
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 3. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Hailey » 23. Okt. 2010 10:05

največ za čevlje, definitivno.
potem pa pridejo na vrsto plaščki & jaknce, potem kavbojke in šele na koncu majčke, jopce in take stvari. tudi če je zdaj neka blazna znamka, me sploh ne gane če je neka tanka pletena jopca debelih 40€. sm raj brez. ;D
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 23. Okt. 2010 10:46

za športno in potapljaško opremo - to mora biti res kvalitetno in mora trajat več let.

glede oblačil za vsak dan pa kot so že ostale ugotovile - najdražji so plašči, torbice, obutev, pa še to zelo niha - za eno torbico lahko dam npr. 150 EUR (takih res nimam veliko :wink: ), potem grem pa lahko čez en teden v h&m in si tam kupim eno za 15 EUR. ne nosim pa majic, jopic in podobnih stvari, ki bi bile dražje od kakšnih dobrih kavbojk, plašča...vsak kos oblačila spada v svoj rang.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 29. Dec. 2010 22:23

kot opažam bolj za zimsko garderobo- torej definitivno škornje ali katerikoli obutek, saj mora biti čevelj udoben, topel in nepropusten dežju in snegu in pa kakšna bundica oz. plašček.
Uporabniški avatar
Cadillac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 18. 12. 2010
Kraj: sincity

Neprebrana objavaNapisal/-a Cadillac » 30. Dec. 2010 7:55

Največ bi dala za kvalitetne škornje trenutno :) letos si spet nisem kupila Ugg's ker pač s svojimi prihodki težko - ampak sej jih lahko kupim tud poleti in jih imam potem za pozimi ane :twisted:
Za čevlje nasploh mi ni škoda denarja, pa za spodnje perilo. Za to bi lahko odštela za komplet tudi 200€ če bi mi bil res všeč.

Majčke, puloverčke, kavbojke - ne gledam na ceno, bolj na to da mi model paše, potem pa odvisno.. spet 300€ sigurno ne bi dala, ampak če bi bil model dober, bi pa dala ene 120€, tok še, več pa ne. Do sedaj sem za najdražje kavbojke dala 80€ pa sploh niso neka firma, ampak model je hudičevo dober.
Torbice - no tukaj se tudi vidi, cenena torbica vs malo dražja. Ful si želim Guess torbico in jih vsakič ko grem v Namo, malo pogledam in si rečem; Še malo, še malo :D

Ne bi pa dala npr. za navadno pižamco ful denarja, pa za nogavičke, pa take stvari...
*mwa*
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 30. Dec. 2010 9:58

obutek na splošno- športni copati, škornji,....
plaščki in bunde
kavbojke
Najmanj pa za npr. gatke, nogavice
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 30. Dec. 2010 10:58

Definitivno največ dam za čevlje kot so zimski škornji, kake petke in čevlji za vsak dan- adidaske. Se gre le za moje noge in pri takem obuvalu, kiga pogosto nosim more bit kvalieta na prvem mestu... Še posebej pri petkah MORE bit usnje, saj me drugače takoj bolijo podplati...

Čevljem sledi zimska jakna. To je tudi en del oblačila kjer ni za šparat, vsaj meni ne. Če je zanič te bo zeblo...

Nekaj veliko ne dam zamajčke,ker se hitro menjajo in za kavbojke, ker imam močnejša stegna in se vsake znucajo v roku pol leta. S mi pač ne zdi več smiselnodat 100eur za hlače v katerih bom imela po par mesecih luknjo med nogam. Zame je to potrošni material.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
Limeta.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Limeta.* » 30. Dec. 2010 18:29

največ dam za razne torbice in čevlje pa tut za jakne, plašče :)
wнoever ѕαιd мoɴey cαɴ'т вυy нαppιɴeѕ doeѕɴ'т ĸɴow wнere тo ѕнop :grinsevil:
peppermint
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a peppermint » 31. Dec. 2010 12:31

največ sem pripravljena dat za čevlje, plašče, jakne, pa... tudi torbe, priznam :D
pač, pomemben mi je material, udobje, pa to, kak dolgo bo nek kos zdržal...
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 03. Jan. 2011 13:38

za smučarsko opremo. za tekaško opremo. za kvalitetne čevlje. za plaščke. za kavbojke. za obleke.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 03. Jan. 2011 16:23

aja točno.. pa za smučarsko opremo ja ! :D
barbySSS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 11. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbySSS » 04. Jan. 2011 13:45

Za torbe sem definitivno "pripravljena" odštet največ.

Pa valda tudi za skornje, plašče, zimske jakne,....ker pač te stvari avtomatsko več stanejo.

Ampak daleč na prvem mestu so torbe.
mojca123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 19. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mojca123 » 07. Jan. 2011 22:07

Vsekakor daleč največ in preveč za torbe, potem pa škornji in drugi čevlji. Najmanj dam za poletne majčke in druga poletna oblačala.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 15. Jan. 2011 5:54

za škornje, snežke in plašč. pa za kak poseben outfit.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 15. Jan. 2011 20:45

hautehippie napisal/-a: Dvomim, da kdo, ki ima zimski plašč za 60€, kupuje majice za 140€... enostavno ne pade v isti rang. Tako da tople vode tu res ne bo :D


Zakaj pa ne :) jaz nimam nič rangirano, sploh pa ne po vrstah cunj.. tko da imam kakšen kjut plašček iz H&M za 70 EUR (pa pred tem par tednov brezuspešno tacam po vseh možnih dražjih štacunah, kjer mi ni čisto nič všeč oz. čudni plašči kot ene vreče visijo na meni :tot: ), če pa vidim kje kakšno luštno dvakrat dražjo majčko npr. Red Valentino, Marc Jacobs, Sportmax ipd., si jo pa tudi privoščim. V bistvu je meni ravno za plašče, čevlje ipd. bolj škoda pretirano zapravljat kot za kakšne lepe oblekce in majčke :nixweiss:

Tudi pri torbicah se ne predalčkam - mam kakšno tud za par stotakov, prav tako pa tud kar nekaj takih po 20 EUR, pa jih mam enako rada :D. Če mi je všeč & je mladostno, se ne omejujem z rangiranjem..

Tko da ne vem... največ sem pomoje pripravljena dat za modne dodatke, ker jih lahko dlje časa uporabljaš in kombiniraš (torbice, zapestnice, rokavičke ipd.) :gut:
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 03. Feb. 2011 23:48

največ dam za čevlje...vse drugo me lahko tišči al pa je malenkost neudobno, potrpim če je stvar res poceni...pri čevljih pa res ne gledam na ceno, morjo bit kvalitetni. Al pa če mi je kak kos oblačila res res tok všeč, da se mu ne morem upret, pol dam res tud zadn euro zanj če je treba :roll: ...

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov