What NOT to wear

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Apr. 2012 16:29

Ah, to je že staro :P (Lady Gaga v Bad Romance). McQueen S/S 2010
Nimam pa pojma kak je noga notr :D. Se spomnim, da se takrat več manekenk uprlo in ni hotelo jih obut, ker jih je težko obvladat (ampak se da- style.com:D).

“The world needs fantasy, not reality. We have enough reality today.” - Alexander McQueen
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 22. Apr. 2012 16:42

Vem vem, da je staro :) Včeraj sem slučajno naletela na enem kupu na Elle od aprila 2010 med pospravljanjem stanovanja, pa sem jo malo listala in je bilo tole noter... se jih spomnim še od takrat, sam se nisem tok poglabljala...

V glavnem, hecno se mi je zdelo, da je WW ravno danes to prilepila, ker sem jih včeraj gledala in razmišljala, kako se to obuje :D Čeprav sem mislila celo, da so jih dali v klasično kolekcijo pol, ker se velikokrat kje pojavlja slika teh balonastih šolnov v zvezi z njim :)
ursa2502
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 310
Na forumu od: 17. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ursa2502 » 22. Apr. 2012 17:17

Meowww napisal/-a:Meni so pa čisti no go kostimi (hlačni ali s krili), hlačna krila (ne vem a se to sploh še nosi, ampak če se je grozno) in pa tista oprijeta krila mal čez kolena. Common, kakšna je to dolžina? Ni ne kratko, ne dolgo, pa še čist nobeni postavi ne paš in meča naredi ogromna.


meni je pa všeč kaj v tem stilu ...
Slika

Slika
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Apr. 2012 7:34

Moja prva asociacija na čevlje ki jih je preilepla ww :D

Slika

Ampak seriously - kdo prostovoljno nosi jakne iz umetnega krzna? Kot da bi oblekel 10 let star sintetičen tepih iz javne hiše no :? :?

http://imworld.aufeminin.com/dossiers/D ... 0419_L.jpg
http://whisty.files.wordpress.com/2009/ ... .jpg?w=480
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 23. Apr. 2012 11:56

^^ hahahahahahaha :lol: :lol: :lol:
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 23. Apr. 2012 12:12

Khm, se mi zdi, da pri teh prezentiranih kosih ni problem v umetnem krznu, ampak predvsem v konkretnem primerku oblačila (kroj, barva, kvaliteta, celotna podoba) :D Saj lahko najdeš kje kak bolj posrečen in kvaliteten kos in takega materiala.. Jaz se bolj sprašujem, kako lahko kdo še nosi pravo krzno, meni se zdi tisto šele neznosno ogabno in grozno, waaa :heul: Fuj, ali pa crknjene lisice, ki bingljajo za vratom itd.... na srečo tega ni več toliko za vidt zadnje čase.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 23. Apr. 2012 12:18

zadnjič sem silom prilike oblekla krzneno jaknico. najbolj topla stvar ever!

glede na to, da ne pripada nikomur in da so pač une boge žvalce itak umrle, razmišljam, da bi ga v hudi zimi ponucala, da 'bo vsak nekaj koristi od tega'. ziher bolj ekološko kot nakup nove :)

zanje čase po štacunah videvam ful nekih hippi wannabe vzorcev. meni je to vse fuj!
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 23. Apr. 2012 12:54

a usnjene jaknce pa niso iz živali narjene? oz. živalskih kož...
moja babi ma krznen plašč, ma men je toook lep, pa prav da je fuuul toplo pozimi v tem. nevem, men niso vse krznene stvari grde.

mi je pa ogabno ko vidim tiste lisice za vratom, pa ne zato, ker bi mi blo žou tiste živali, ampak met glavo za vratom??? včasih se je s tem kazal luksuz, danes pa..nevem no
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 23. Apr. 2012 18:26

White_Widow napisal/-a:a usnjene jaknce pa niso iz živali narjene? oz. živalskih kož...


Seveda so in meni so prav tako blazno grde in grozne :D No, ampak krzno je še bolj grdo za vidt za moj okus (razen če je pač na živalskem telescu, seveda :P ).
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 23. Apr. 2012 20:30

usnjena jakna grda? moja ziher ni :D
Uporabniški avatar
boom_boom*¸
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a boom_boom*¸ » 24. Apr. 2012 18:32

Kar se usnja in krzna tiče, jst osebno ne bi oblekla ničesar od tega, ker so to pač mrtve živali. Ampak pustimo.

Glede harem jeans hlač pa ... No, tiste ki jih je prilepila Claire so mi zelo všeč, sem pa med guglanjem našla tole: http://cdn102.iofferphoto.com/img/item/196/234/070/2011-miss-sixty-new-women-s-fashion-jeans-harem-pants-b267c.jpg

Please kill me ... :cry:
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 24. Apr. 2012 18:40

ene so res čist mim, k da majo posrane hlače. fuj
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 09. Maj. 2012 20:30

tej duck nails so že stari, ampak da so pa in twilight slikce na nohtih, to mi je pa na novo totalno bizarno. juk
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 09. Maj. 2012 21:24

:tot: pfuj, res grozno
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 09. Maj. 2012 21:27

mene so najbolj grozne tiste na nogah!!!!!!! :tot: :heul:

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov