What NOT to wear

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 22. Avg. 2017 21:38

Športno-elegantni stil očitno le obstaja, namreč danes sem videla tole: sexy oprijeta midi oblekica, zgoraj preko nje jeans jakna z rokavi in kapuco v stilu hoodija, na nogah pa adidaske, ki niti barvno niti slučajno kako drugače niso šle k obleki.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Avg. 2017 22:47

Slika

Slika

Slika

Slika


Slika

Slika

Slika

Tile 2015-2017 trendi pocasi ze najedajo.. se mi zdi, da odkar pomnim, folk se nikoli ni bil tako brez domisljije, kot zadnjih par let :? sej kaksni kosi sploh niso napacni, dolocene stvari so cisto lepe.. ampak ene bejbe pa kr vse skupaj, kar vidijo na instagramu, na slepo namecejo nase :flop: :flop:
Vazno, da je zdej vsaka avsa goth.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 23. Avg. 2017 6:49

Hjo i agree predvsem s kvazi septumi. od kdaj je to postal kao trendy? :D
pa ta močn make up, omg make it gooo awaaay :D

se pa ne strinjam s čokerji. i love them <3
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Avg. 2017 13:11

Meni nobena od teh stvari ni tko fuuul mimo, najbrž še najbol tisti premočan makeup ali luknjasta majica. Une kitke so mi še lušne/hude al kaj je točno poanta une slike? Septum me totalno preveč spominja na eno bivšo od mojga. Za chokerje se strinjam, da so kar kul (samo bol za prosti čas pri meni), čeprav takega s pentljo najbrž ne bi nosila.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Avg. 2017 13:37

Ma pomojem ni nič narobe z dutch braidom, meni so to najlepše kite :hearts:.
Ugibam da je bolj problem v ekstremno dolgih podaljških in/ali sivo pobarvanih lasih, ki so zdaj moderni.

Pa pišuka, lih ko se spravim da si bom kupila choker me moraš sestrelit saarijarvi :D. Sem si enega res čednega in diskretnega nagledala.

Mene od vseh teh fotk še najbolj moti una oranžna ženska, ki ima enako barvo las in kože. What is this?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Avg. 2017 16:37

Babe, berte mal.. :D spodaj sem napisala, da s posameznimi stvarmi naceloma ni nic narobe, ene so tudi meni lepe.. Smesno mi je samo to, da malo morje bejb nase namece vse od nastetega hkrati, samo zato, ker je to zdej ultra 2017 fashion statement. In pol mas triljon pupik, ki so od vedno furale nek navadn girly stil, zdej je pa kr naenkrat vsaka goth/trap s septumi, kitami, chokerji in crno sminko. Ker je to pac moderno.

Lep primer (slucajno vidla):
Lepa Afna, blogerica.. znana po barvah, poletnih oblekcah, blablabla.. in pol tole : :lach:

Slika


Sej ne hejtam, sam smesno mi je. Kr deluje kot neka preobleka. Pa vedno se spomnim tistih 'White girl starterpack' meme-ov..
Sploh za fashion blogerke bi pricakovala, da so entoliko avtenticne in furajo en svoj stil, ki se jim poda.. Ne pa da mors met TOCNO ta model soncnih ocal, samo zato, ker ga pac zdej nosjo vse in ker bo pasal k tvojemu roza napihljivemu flamingotu za na fotko. Meh. :smurf:

P.s. choker sm si tudi jaz optimisticno kupila, ker so mi vsec.. A zakljucila, da sem tudi sebi smesna z njim.. :oops: pomoje se clovek samo zasiti stvari, ki jih vidi na vsakem koraku. kaj pa vem.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Avg. 2017 16:44

saarijarvi, pozabila si na

Slika

:D

ps - te chokerji (kot ga ma afna) so meni sprejemljivi samo na puncah do 21 let.


Slovenkam manjka elegance.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Avg. 2017 17:17

Meh, ti plastični so meni tako tako cheap. Nimam dobrega mnenja o ljudeh ki to nosijo :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 23. Avg. 2017 18:44

Joj te calvin klein gate pa modrc. OOOO ošpice dobim, prisežem.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Avg. 2017 19:12

Jaja saarijarvi, sej pol sm poštekala, da je mišljeno, da je annoying, če so vsi trendi na kupu, sam je zabavno malo prekomentirat vsakega posebi. :D

Js čoker mam samo en nek tanek, črn z majhnim obeskom, ki ga zdaj že ful časa nism nosila, mi je sicer še najbol kul ga met za kam vn zvečer, npr. za na fax mi je že skor malo čudno. Samo mi je enkrt tip skomentiru, da šjore, ki to nosijo 'sporočajo',da se hočejo dat dol, samo s še ful bol 'sočnimi' besedami in zdej se vsakič k ga mam počutim malo slutty. :/ :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Avg. 2017 19:23

A ni to drugace black belt v fafanju? :lol:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Avg. 2017 19:40

Glede na to da povečini nosijo 15 letnice, bi me malo skrbelo, ker bi to pomenilo da so zobje beli zaradi drugih razlogov.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 24. Avg. 2017 7:02

Joj kak ste vsi hejterji za čokerje :D jaz sem ponosna lastnica šestih (god bless aliexpress), in vse ponosno nosim :D basic gor al pa dol :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Avg. 2017 18:34

Karkoli od Desigual, brrr :tot:

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Avg. 2017 18:44

^ S tem se pa 100% strinjam.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron