What NOT to wear

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Mar. 2012 12:45

Mogoče pa Rebeka samo skriva trebušček spodaj? :D

Meni se pa njen kroj obleke sploh ne zdi slab (veliko boljši kot vse tiste ponesrečene maturantske obleke) :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 20. Mar. 2012 13:06

No, na to nisem niti pomislila, niti ne berem tračev. :D Drugače mi pa ta kroj obleke nasploh ni všeč, preveč širok za moj okus. Je pa še vedno boljša ta obleka kot maturantske od ene misice (v zeleni obleki), Žagarjeve in še kakšne podobne.
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 20. Mar. 2012 17:01

*mala* napisal/-a:^^ srednja

Meni najljubše: Maja Ferme, Ota Roš, Iva Kranjc, Katarina Čas.


... in Pia Pustovrh, če ne vidiš spodnjega dela :D

Vse ostalo pa groza nad grozo... Tisti 2 diamantki (bruh), Maja Keuc s svojim antipatičnim frisom in opravo, Tanja Žagar OMG, Eva Boto WTF (????), Tjaša Kokalj ima obleko za maturantski ples pa grozno čupo, Manja Plešnar lapa in ocenjuje na veliko sama pa pojma nima, Nino Pušlar mi pa ni tako zelo grozna ... :)

V celoti... so večinoma mimo in nerazumljivo mi je kako se pri vseh teh smernicah in možnostih "obleči se nenormalno super" naše "zvezdnice in zvezdniki" ne znajo obleči na tako gala prireditev, kjer je to najbolj pomembno.
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Mar. 2012 17:04

^^ Ja, Pia P. je super do 30 cm od tal :)

Sama raje izberem Rebeko in njeno "zaveso" kot 1001 maturantsko obleko :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 20. Mar. 2012 17:35

Malo sem šla pogledat kaj so napisali o Viktorjih ker me je zanimalo kaj so tam naredili, da naj bi bila taka nesprejemljiva kritika na družinski zakonik, in sem spotoma naletela še na modno kritiko. Ne poznam nikogar, ki so ga pofotkali, mi je pa za umret luštna tale April oziroma njena črno bela oblekica. Jaz bi jo takoj kupila, če bi imela malo več denarja in če bi vedela kje bi se jo dalo dobiti. :hearts: :P
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Mar. 2012 18:12

tale rebeka naj bi pri beyonce dobila navdih :D

Slika
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 20. Mar. 2012 18:38

Men je toook absurdno, da se na forumu vse v 90% primerih strinjamo kera je pršla namotana k za pusta (al pa vsaj skrajno neprimerno za takšno gala prireditev/totalni kiks na postavo/obupn kroj obleke), tele punce pa tega niso opazile, ko so odhajale od doma. A se folk res ne zna v špegu pogledat? Odpret kako revijo pa mal naštudirat kakšne oblekce se zdej nosjo? Pa sej vrjetn tut kako prjatlco za mnenje vprašajo - in vse veselo kimajo tem zavesam? :? Očitno slovenskim "estradnicam" manjka mal samokritičnosti :P
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 20. Mar. 2012 18:55

haylee, temu pa pravimo različni okusi. :D Pa saj se tudi tu ne strinjamo v vsem, v tistem, v čemer se smo, pa se nas je tudi samo ene par. Koliko je še takih, ki ne vedo za to temo ali pa se jim ne ljubi komentirati, pa bi z največjim veseljem nosile recimo oblekco od April ali Mulejeve, in bi za svojo obleko stale tudi, če bi jih vsi drugi (pa četudi bližnji) popljuvali. :) Pa saj prav tako, da so okusi različni. Je toliko bolj zanimivo gledati takšne odmevnejše dogodke in se na eni strani navduševati, na drugi pa zgražati nad določenimi outfiti.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 30. Mar. 2012 12:59

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov