Victoria's secret

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 08. Jun. 2011 10:47

Precej večje cifre imajo. Jaz sem za darilo dobila kar nekaj spodnjih hlačk (S velikost) in so kar precej večje od 99% hlačk S velikosti, ki se jih dobi pri nas :D Tako da kar se tega tiče, se res splača naročit manjše številke ^^
Lia.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 13. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Lia. » 08. Jun. 2011 12:37

mislm, da počas opuščam tole idejo o mojmu nakupu. :cry: Za plačilo ubistvu rabš kreditno kartico... samo zarad tega, si je pa ne bom šla naročit. Z navadno bančno kartico baje ne morš plačat. Ama katera od vas izkušnje oz. ve če se da plačat po prevzetju...?
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 08. Jun. 2011 12:48

^^ Ne, po povzetju ne moreš plačat pri teh tujih spletnih trgovinah, izjemoma je taka možnost, če npr. iz Anglije naročaš prek slovenskih posrednikov. Tukaj kakor jaz vem, ne moreš, večinoma so povsod samo kreditne kartice (tudi jaz je nimam in mi to vedno prepreči nakupe).



Drugač pa to temo že imamo :!: , poglej tukaj (drugič pa raje uporabi iskalnik pred odpiranjem nove teme):

link: http://www.cosmopolitan.si/forum/viewto ... ias+secret
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 25. Jul. 2011 18:15

Kakšno kartico pa rabiš, da lahko naročiš pri VS?
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Jul. 2011 19:49

Citiram s strani:
We accept the following credit cards at VictoriasSecret.com
Victoria's Secret AngelSM Credit Card
American Express
Discover Network
JCB
MasterCard
VISA
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Avg. 2011 11:59

Očitno naslednje leto prihaja VS v London :jump: :jump:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 22. Avg. 2011 12:09

^^ mi pa tja! :D (že dajemo evre na stran...)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Avg. 2011 12:17

To pa definitivno :D Odpre se poleti (mislim da točni datum še ni znan), bo pa na New Bond Street.

Me res zanima, kako zgleda vse v živo in kakšna je kvaliteta (ker sem brala bolj mešane kritike).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
desigual
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 30. 11. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a desigual » 22. Avg. 2011 14:03

Jaz sem bila v VS trgovini v ameriki pa me je ponudba kar razočarala.. Pa ful sem si želela kaj kupiti v tej trgovini. Večina spodnjega perila je plastična, modrčki pa so zelo zelo podloženi! :mad:
"I could never take a chance, on loosing love to find romance."
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 23. Avg. 2011 1:10

*mala* napisal/-a:Me res zanima, kako zgleda vse v živo


Sama trgovina zelo roza in zelo zelo pocukrano. :D Drugace pa kvaliteta je v redu, ampak so dolocene cene za moje pojme rahlo pretirane. Se dobi kaj isto kvalitetnega za nizjo ceno kje drugje.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 23. Avg. 2011 13:47

Jaz imam samo ene VS hlačke že nekaj časa doma, sam jih še nisem začela nosit, tako da glede kvalitete še ne vem :D Se mi pa večinoma res ne zdi nič posebnega ponudba, to bolj lepo zgleda vse skupaj na kupu, potem pa ko hočeš kaj res posebnega / primernega izbrat, pa niti ne izgleda več tako :P .. podobno kot Agent Provocateur, grem prav z namenom nakupa tja, pa se težko najde kak res super kos... letos očitno sploh nimajo nič na kožo pisanega meni, ehh :) :?
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 23. Avg. 2011 14:42

CaliLove* napisal/-a:
*mala* napisal/-a:Me res zanima, kako zgleda vse v živo


Sama trgovina zelo roza in zelo zelo pocukrano. :D Drugace pa kvaliteta je v redu, ampak so dolocene cene za moje pojme rahlo pretirane. Se dobi kaj isto kvalitetnega za nizjo ceno kje drugje.


Točno tako. La Senza ima super stvari in še zelo poceni. Za ceno enih spodnjih hlač VS sem si kupila ene 4 od La Senze (v Kanadi). S tem, da v VS res težko dobiš en modrc, ki ne bi bil kot da imaš pod majco air bag blazine in res ni vredno svoje cene. Da se dobit kakšno fajn jopo, majčko, hlače ipd., ampak 75% cene stane samo napis VS :D
Uporabniški avatar
Pinkberry
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Pinkberry » 25. Nov. 2011 20:43

Kokr mam pa js izkušnje z VS v New Yorku se mi cene sploh niso zdele neki visoke...je pa res da se je barva s hlačk kr hitr sprala dol...
Kar se tiče pa korzeta sm pa z njim zlo zadovoljna in plus še biu je za moje pojme dokaj poceni... :)
A teardrop is insignificant in a pool of water, but it can touch the soul as it runs down someone's face....
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 25. Nov. 2011 22:38

candy. napisal/-a: Točno tako. La Senza ima super stvari in še zelo poceni.


Uff, meni se je pa La Senza zamerila s katastrofalno zanič kvaliteto, sem kupila eno kjut masko za spanje in je že ob prvem poskusu pomerjanja razpadla (elastika se je izruvala ven oz. je bilo vse kupaj samo provizorično zašito)... sem nesla nazaj, pa smo s prodajalkami ugotovile, da je celoootna kolekcija mask za spanje taka, čisto vsaka nam je razpadla v roki, če smo se samo dotaknile elastike :eek: Nisem mogla niti zamenjat, ker ni bilo s čim menjat, ker je bila vse škart roba :D Podvezice tudi nisem mogla kupit, ker je bila pentlja vsa postrani in umazana od lepila :( ... Nogavice so še kar ok, hlačk pa nisem še začela nosit, imam ene luštne doma pripravljene :)

No, od VS imam itak samo ene hlačke, je pa dokaj kul kvaliteta zaenkrat...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Dec. 2011 18:00

Celotna letošnja modna revija:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bDI74Q16FCQ[/youtube]
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov