Victoria's secret

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 24. Maj. 2010 17:21

moje letošnje kopalke, dobim ta teden :D tadruge sem naročila v modri barvi.

Slika

Slika
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Maj. 2010 19:23

^^Ful lušne! Koliko boš plačala?
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 25. Maj. 2010 8:48

toliko kolikor stanejo - zgornje mislim da so okrog 40$, spodnje malo manj kot 70$, poštnina je bila pa zastonj, če si naročil nad 100$. sem jih naročila h kolegici v hotel v NY in prišparala poštnino, carino, DDV :D
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
SaRiii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a SaRiii » 28. Maj. 2010 11:28

Glede na moje izkušnje so zgornji deli kopalk kar manjše cifre od naših. Js sm si naročila S in mi je premejhn medtem ko mi je spodnji pa uredu. Glede carine pa tako...Plača se 12% če naročaš kopalke in nato še ddv 20% seveda če je to nakup nad 150€, če je pod 150€ se plača samo ddv 20%. Razmišljam celo da bi kopalke prodala, so popolnoma nove. Upam da bo katera zainteresirana. :)
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 28. Maj. 2010 12:52

rinca napisal/-a:toliko kolikor stanejo - zgornje mislim da so okrog 40$, spodnje malo manj kot 70$, poštnina je bila pa zastonj, če si naročil nad 100$. sem jih naročila h kolegici v hotel v NY in prišparala poštnino, carino, DDV :D

Joooj a to se da???
Moj brat je namreč trenutno v Atlanti in bi enako nardila, naročila na naslov hotela in pršparala s carino in tudi poštnino.
Ker če njega pošljem v štacuno jo: 1. ne bo najdu, 2. ne bo mel časa, 3. bo vzel napačno. :wink:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 28. Maj. 2010 16:09

^^itak, to je še najboljša varjanta, če maš možnost.
Zdej, če bo še dovolj časa tam (da lahko počaka dostavo), čim prej naroči; če ne mu pa posreduj točne podatke (tud cifra artiklo, zihr obstaja) in naj gre z listkom v najbližjo trgovino VS. :D
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 28. Maj. 2010 21:51

mah, tale VS ima na netu čist druge stvari kot v trgovinah, tako da se zna zgodit, da kljub natančnim navodilom ne bo dobil vsega. naročiš na njegovo ime na naslov hotela, če se ti mudi imajo pa tudi dostavo v 2, 3 dneh. malo za doplačat ampak vseeno ful ceneje, kot če bi k nam naročala.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 29. Maj. 2010 0:29

Hvala za odgovore punce, ampak žou sem ga kontaktirala, in gre že v ponedeljek naprej v Mehiko, do takrat pa itak ne bi prišlo, ker je še vikend vmes. :( Edino če mu tja pošljejo, potem še vedno carine najbrž da ni, pa tud poštnina je cenejša kot v EU? Mogoče katera ve, kje lahko pogledam glede pošiljanja paketa tja?
Ettany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 23. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Ettany » 01. Jun. 2010 18:32

No, jaz sem ravno danes dobila svojo pošiljko. Naročila sem 6 mikic iz njihove Tees kolekcije in so super. Kvaliteta izdelave in meteriala je neprimerno boljša od vseh mikic iz H&M-a in podobnih. Tudi hlače so super, samo prevelike sem naročila:(

Je pa pošiljka prišla ekspresno hitro. Naročila sem 19.5., danes pa sem šla že iskat na carino.
Lia.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 13. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Lia. » 08. Jun. 2011 7:03

Živjo punce! :)

Ker se počasi približuje poletje pa dopusti pa morje, seveda počasi premišljujem o novih kopalkah. Nekak mi modeli v teh ˝navadnih˝ trgovinah (h&m, new yorker...) niso všeč. Mal sm brskala po internetu in na strani od VS našla res super modele kopalk. Sedaj me pa zanima, če ma katera že kakšne izkušnje s kupovanjem pri njih preko spleta. Kakšne so kaj številke, kako je z načinom plačila in kakšen je rok dobave.
Pa še, če katero od vas kaj zanima, majo v tem času ravno razprodajo: http://www.victoriassecret.com/search/sale/swim

Hvala za vaše odgovore in mnenja :flux:
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 08. Jun. 2011 8:08

Njihove cifre so all over the place. Kakor kaksna stvar, ampak na splosno mal vecje, tko da je treba kr manjso vzet kot pri drugih firmah. Modrcki so sicer normalne stevilke. Placilo mozno seveda samo s kartico, za dobavo v Slovenijo pa ne vem. Pomoje tm ene 2 tedna.
underdogy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 29. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a underdogy » 08. Jun. 2011 9:07

Je številke so res malo večje kot npr. v h&m, ti push-up modrci pa niso za nosit - totalno preveč.
Jaz ponavadi čakam na pošiljko nekje 3-4 tedne.
Lia.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 13. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Lia. » 08. Jun. 2011 9:18

underdogy a to svarilo pred pushUp-om velja tud za kopalke?
underdogy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 29. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a underdogy » 08. Jun. 2011 10:41

Ja na istem principu je (kok vem, čeprau kopalk nimam). Zdaj tak če maš košarico a in drugače nisi ful suha so kul (kr povečajo tko za 2 košarici) pa tud ne vid se da je ful podložen, ful so udobni za nošenje, nič ne leze itd.. Če pa maš c in temu primerno postavo in bi rada da pač nardijo lep dekolte na koncu izpadeš kot poceni kopija pamele anderson (preverjeno - sem pa rabla tko par dni da sem ugotovila to, kr na začetku se mi je kul zdelo :D ), kar bi znalo v kopalkah res neprijetno bit..

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov