Velikost modrčka

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 13. Apr. 2011 13:56

Danes sem na nekem nemškem programu gledala informativno oddajo v kateri je bil prispevek o tem, da veliko žensk nosi napačno velikost modrčka. In tako sem postala firbčna...

Na internetu je ogromno "programčkov" ki ti izračunajo velikost modrčka. Seveda izberem enega, se izmerim glede na navodila, vpišem svoje mere notri in me skoraj kap zadane. Do sedaj sem vedno nosila modrček 80C in kaj mi pokaže "kalkulator"... 90A! Halo? In seveda sprobam drugega mi pokaže celo 90AA...

IN sedaj me zanima... Kako ve določite košarico modrčka?

Jaz si nikoli nisem nekaj merila. Sem pač poskusila par velikosti in si glede na občutek in kako se v njem počutim "določila" velikost.

Prilagam še link do enega izmed kalkulatorjev: KLIK
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 13. Apr. 2011 14:52

Sej 90A pa 80C pa reeeees skor ni razlike :lol:

Js tut vedno probam par velikosti, pa vidm ker mi najbols stoji. Mam naceloma 75B, Intimissimi pa lohk brez probavanja kupm velikost 2.
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 13. Apr. 2011 14:59

Fora je tud v tem, da dva 80B modrčka nista vedno ista. Tko da to, da maš isto cifro pri vseh modelih, ziher ne gre.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 13. Apr. 2011 15:11

Ja, jaz imam tudi vedno probleme, ko si modrc kupujem. Zato spodnjega perila sploh ne maram kupovati.

Sem že provala z raznimi forami in meritvami, ampak mi nikoli ni pomagalo. Tko vedno kupim ali preveliko košarico- tako da štrli, ali pa premajhno, tako da me stiska pod pazduhu. :nixweiss:

Zdaj pa imam sploh problem, ker mi prsi rastejo z velikansko hitrostjo in nujno rabim vsaj enega za dojenje, sam kaj, ko mi problem dela velikost :?
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 13. Apr. 2011 16:27

legally blonde napisal/-a:Sej 90A pa 80C pa reeeees skor ni razlike


kako? a ni cifra obseg v cm, črka pa velikost košarice. to pomeni, da je npr. 90 cm in a košarica mali joški na malo močnejši ženski, 80c pa velki joški?

a jaz živim v krivem prepričanju? (grem guglat in preverit ta kalkulator- ne vem kako on ve velikost košarice...)

sicer nimam z modrci težav, sem pa tudi jaz že slišala, d anaj bi ful žensk nosilo napačne številke.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 13. Apr. 2011 16:34

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 16:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 13. Apr. 2011 16:50

Jaz nosim 75B, vendar mi je prišlo ven 70A. Zanimivo :D
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 13. Apr. 2011 17:04

Err..nism nikol merila :D sem preprosto probala modrc in vidla, če mi ustreza.. Važno je, da jih ne stisne, da ne kipijo ven, pač da modrc preprosto zaobjame prsi(ampak ne tko da je cel jošk v modrcu :D zgorn del pač mora bit mal odkrit).
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 13. Apr. 2011 17:10

claire napisal/-a:
legally blonde napisal/-a:Sej 90A pa 80C pa reeeees skor ni razlike


kako? a ni cifra obseg v cm, črka pa velikost košarice. to pomeni, da je npr. 90 cm in a košarica mali joški na malo močnejši ženski, 80c pa velki joški?



Ja res ni razlike ja :wink: V košarico a ne spravim pol leve joške :razz:

Kolikor sem jaz vedla do sedaj je številka pred košarico obseg ja. Sicer pri meni 90 kar drži, če zaorožim navzgor za 2 cm. Košarico so pa totalno falili! Je res smešno :)
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 13. Apr. 2011 17:28

Jaz se najboljše počutim z 75B, nakar ženska v Triumphu (izgledala je dejansko uposobljena prodajalka) začne skakat z metrom okoli mene in me prepričuje, da moram nosit 70C :eek: Ok, probam jaz tisti modrc, v košarici prostora še za kak paket robčkov :lol: Je pa res, da sem alergična na to, če me špana obseg, tk da rajš vzamem 75 kot pa 70, ker tisti bi me verjetno mal zategoval. Pa mi je čist vseeno, kaj meter pokaže :D
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 13. Apr. 2011 18:17

claire napisal/-a:
legally blonde napisal/-a:Sej 90A pa 80C pa reeeees skor ni razlike


kako? a ni cifra obseg v cm, črka pa velikost košarice. to pomeni, da je npr. 90 cm in a košarica mali joški na malo močnejši ženski, 80c pa velki joški?

a jaz živim v krivem prepričanju? (grem guglat in preverit ta kalkulator- ne vem kako on ve velikost košarice...)



Glej smajlija, ki sledi ;) je pa res, da je mal zamaknjen ;)

Drgac pa ja, stevilka je obseg, crka pa kosarica.

A ksna ve, kaj pomenijo stevilke modrcev I, II, III, IV ... kukr ma npr. Intimissimi?
Live. Love. Surf.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 13. Apr. 2011 18:50

Jaz sem kupovala dvojko, ki naj bi bila približno 75B
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 14. Apr. 2011 14:00

ta kalkulator je eno velko sranje.
isto kot konfekcijska. v eni trgovini mam 34 hlače, v drugi še 36 komaj navlečem na rit. in da bi mi zdaj en kalkulator na netu zračunal, da moram nosit vedno in povsod 36, je smešno. nekatere reči mi sede met celo prevelike nalašč, in me baš briga, če je tista črka na majci XS al M.

ne obremenjujte se. sprobat reč pa če se človek dobro počuti, kaj ma vaze kaj piše na etiketi?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 14. Apr. 2011 15:35

Ne vem, kako ste to merile za ta kalkulator, meni pokaže dokaj prav - 75 E. s tem da nosim 80, ker ne maram zategovanja in mam ponavadi kar DD, ker je E pri nekaterih modelih rahlo preohlapen.
Because I can.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 14. Apr. 2011 16:31

Polje za obseg prsi ima premajhno vrednost! :lol:
:hail:

hvala internet! :loser: :D
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov