Velikost modrčka

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 15. Apr. 2011 21:40

Odvisno od modela. Ponavadi imam 75B ali C, če so košarice od B slučajno majše. Ne vem kako lahko napačeno številko kupiš, pa ja vidiš ali te vse veže ali rabiš robce not tlačt.
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 15. Apr. 2011 21:50

Js mam tudi 75B pr no name modrcih ala New Yorker. V Nami sm pa probala eno znamko modrceu (ne vem kako je ime) in mi je bla košarca B prevelika. Nemogoče. :D V La senzi, Triumphu in podobnih trgovinah kjer je podložen še 90F modrc (:roll:), mi je pa itak 75B premajhen in morem uzet 75-80C.
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 16. Apr. 2011 15:11

Glede na to, da sem ravno zadnjič zasledila podatek, da kar 85% žensk nosi napačno številko-ne se čudit, kako ma lahko ena napačen moderc, ker je velika verjetnost, da ste tudi ve v teh 85%.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 17. Apr. 2011 12:33

^^ jah, sam kako pa lahko ugotovimo katera številka je prava, če je itak odvisno od trgovine oz. modelou? Prou možno, da lih js nosim napačno številko, sam kako naj vem al je napačna 75-80B al 75C?
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 17. Apr. 2011 23:47

[vanessa] na ta odgovor sem apelirala:
Ajča napisal/-a:Ne vem kako lahko napačeno številko kupiš, pa ja vidiš ali te vse veže ali rabiš robce not tlačt.

Meni je popolnoma jasno, da če tolko žensk zbira napačne modrčke, je velika verjetnost, da sm tudi jst med njimi (vsaj s kakim modrčkom), čeprav vse poskusim, da mi ok stojijo.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 15. Maj. 2011 21:48

Jst sm zelo dolgo nosila C, ampak sm odkrila toplo vodo, k sm šla na D..
:oops:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 16. Maj. 2011 3:48

[vanessa] napisal/-a:^^ jah, sam kako pa lahko ugotovimo katera številka je prava, če je itak odvisno od trgovine oz. modelou? Prou možno, da lih js nosim napačno številko, sam kako naj vem al je napačna 75-80B al 75C?


Saj ni misljena sama oznaka velikosti, ker ta lahko variira od znamke do znamke, ampak to, da zenske nosijo modrce, ki jih vezejo ali pa so preveliki. Vem, da kar nekaj mojih kolegic kupuje modrce od oka in vzamejo pac tisto stevilko, ki jo obicajno nosijo, brez da bi probale. Pac mislijo, da ce je 75B, ki jo itak skoz nosi, ji bo pa ja prav. V resnici jo pa veze in ga ima nategnjenega cez hrbet, spredaj ji pa joske skor ven padajo. Ali pa obratno, so kosarice cist prevelike, ampak v vec primerih opazim tisto prvo.
Uporabniški avatar
klawdy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 23. 12. 2006
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a klawdy » 17. Maj. 2011 8:35

meni ustrezajo najbolj od newyorkerja, mam 85 C ali D če je hudo podložen. Imam pa en drug problem, zelo malo modelov mi ustreza ker imam med prsmi izbočeno znamenje, katerega mi modrček ne sme obribat. Zato izbiram tiste zelo odprte, pri tem pa se pojavi to da imajo naramnice ponavadi preveč na robu in mi na vseh dol lezejo, prav bedno si jih je popravlat naprimer pri športu ali drugem gibanju. Pa sm slišala da hje tudi to to da si ne znam pravega kupit, torej kaj naj kupim?
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 17. Maj. 2011 12:41

zakaj pa si znamenja ne greš odrezat?

drugače pa jaz sploh ne gledam številk pri modrcu. samo vzamem takega, ki se mi na videz zdi dovolj velik in moram reči, da skoraj vedno zadanem.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
klawdy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 23. 12. 2006
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a klawdy » 18. Maj. 2011 7:46

že hodim nekaj let na redne preglede znamenj, tudi tiste na hrbtu, k dermatologinji na UKC maribor. Pa pravi da ne rezat, razen če je MM.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 18. Maj. 2011 8:05

^^ če je kako znamenje potencialno nevarno, je pametno da si ga odstranite. Če vas moti in morda nanj pritiskate z modrčkom ali pasom na hlačah. Jaz sem si ravno lani odstranila dve znamenji pri lepotnem kirurgu.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 18. Maj. 2011 13:14

Jp, znamenje si pejt odstranit. Se pritožiš zdravniku, da te boli in res ne moreš več. Če ti še vedno ne da napotnice, greš k zasebniku, plačaš nekje 60 eur, traja 3 minute in si porihtana.
Meni niso dali napotnice, ko sem enkrat veliko znamenje z modrcem napol odtrgala, bolelo kot hudič. Pa sem pol pri zasebniku porihtala še isti dan. Sam z anestezijo te mal več pride.
Because I can.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 18. Maj. 2011 17:01

men tlele na netu cist isto st. modrca pokaze, kot ga nosim. in vsi modrci te stevilke so mi prav.
Uporabniški avatar
sandry89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 21. 2. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sandry89 » 28. Maj. 2011 23:48

70A ali B ... odvisno od modela :?
this is Life not heaven.. you dont have to be perfect..
matejka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 176
Na forumu od: 20. 4. 2008
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a matejka** » 29. Maj. 2011 11:06

75A :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron