Vaši outfiti

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 04. Jul. 2015 16:03

Js sn drgač mal občutljiva glede nog.. pč kr so močnejše.... pč če so mogoč mal prekratke hlače pol :/
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Jul. 2015 16:11

Lej če tebe ne moti, se nimaš kaj obremenjevat kaj so si ostali v trgovini mislni a ne. :wink:

Imam tudi jaz močnejše noge in za ven ne oblečem hlač krajših od kolen (take kratke kot jih imaš ti na sliki oblečem samo za morje, bazen...).
Sej mogoče sem 'čudna' zaradi tega, samo se res ne počutim dobro v tako kratkih hlačah.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Jul. 2015 17:38

Js bi se tako oblečena počutla preveč 'nago',tudi samo za trgovino, zaradi topa še skoraj bol kot zarad hlač. Ma če je tebi uredu potem okej.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 04. Jul. 2015 19:43

---
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Jul. 2015 1:04

hayley napisal/-a:Js bi se tako oblečena počutla preveč 'nago',tudi samo za trgovino, zaradi topa še skoraj bol kot zarad hlač. Ma če je tebi uredu potem okej.


Se absolutno strinjam.

Allahu akbar!
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 05. Jul. 2015 1:32

Kombinacija je dobra za te poletne dni pač lagano sportski z torbico. Da sonček še mal bedra obsije, da ni pol ko se gre v vodo, temen ten samo do kolen do bikinija pa vse belo ... Če se že daje mnenje bi jaz raje rekel da bi bilo bolj priporočljivo kot oblaka, raje kakšen hitri kardio narediti ali iti malo tečt ali na kakšen hrib. Ker ko se enkrat celulit dobi gre težko stran, je ena moja bivša imela, pa je pol leta z mano športala pa se je še kar malo poznalo. Ti bi pa rekel da si kar nekje na meji ali na dobri poti da ga dobiš oz. že imaš. Je pa seveda čisto moje mnenje, ker kar je lepo je relativno od posameznika do posameznika.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 05. Jul. 2015 11:08

Meni se zdi, da imamo več ali manj vse ženske celulit. :D
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 05. Jul. 2015 16:07

men je kul outfit za zabave, piknike.
tak za vsak dan, po mestu, v trgovino itd. pa bi raje dolgo majco + te hlače.. al pa to majico + dolge hlače
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 05. Jul. 2015 17:54

Meni je tudi vse skupaj preveč. Ali hlače kratke, ali pa kratka majica. Oboje ne. Kaj takega bi oblekla samo na morju, pa še to po vsej verjetnosti ne.

Jaz imam tudi močnejše noge, pa nosim kratke hlače in se v njih tudi prav fajn počutim. Kaj zaradi tega, ker imam močnejše noge, jih ne bi smela nositi, sploh pa v tej vročini? To mi je čisto zgrešeno mišljenje. Če ti ni všeč, kar vidiš, poglej stran. Zame je to rešen problem.

capo di banda, tvoja bivša pa je po moje bivša z razlogom :wink:
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 05. Jul. 2015 18:17

Seveda z razlogom po 8 mesecih sem jo steru ven iz stanovanja. Iz meseca v mesec je bila bolj lena ... Če mi gre pa kaj na živce je pa lena baba ki se niti toliko ne cen da bi na vsake tok malo dviglna rit in pošportala. Pač ljudje smo različni poznam ene par kateri imajo kar mal fetiš če ma ene 10 kil preveč, samo men pa to res ni, in jebiga ženske šele po parih mesecih odvržejo maske ... neumnost pokaž raje v enem mesecu kakšen si in je zgodba zaključena.
whitelion
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 22. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a whitelion » 18. Jul. 2015 22:05

živjo,
sama sem proti celulitu uporabila glino in res mi pomaga. Delam obloge 3x na teden + pijem glino (po navodilih).
prej sem imela viden celulit sedaj pa skoraj nič več in res me je presenetilo že po 1mesecu.
Seveda tudi športam amapak sem tudi prej pa ni bilo učinka kot je sedaj, ko uporabljam glino. Priporočam! :)
bodi to kar si
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 20. Jul. 2015 21:44

^^ Zelo dvomim, ker ne vem kako in zakaj bi ti glina pomagala pri celulitu? Si sigurna, da se ti samo ne zdi, da ga je manj? Ker celulit je dejansko to, da se mišica odcepi od kože, kar pa je posledica neaktivnosti. Odpraviš ga lahko samo in edino s telovadbo, pa še to težko - ura telovadbe na dan je zamerljiva v primerjavi s tem, kako neaktivno je naše življenje dandanes v splošnem. + to, da smo ženske pač nagnjene k temu. Dobimo ga takoj, odpravit pa ga je skoraj nemogoče. Kaj češ :)
zelenkaktus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a zelenkaktus » 20. Nov. 2015 15:02

Glina je top za odpravljanje celulita. Ful izboljšava že po 14 dneh :)
matejamateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 13. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a matejamateja » 13. Apr. 2016 7:48

izbrisana reklama
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 03. Okt. 2016 18:06

En casual, za obnovitev zapuščene teme:
Slika
The world is as you are.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov