Ugg

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ice_cofee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 4. 7. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ice_cofee » 30. Nov. 2011 18:45

Pisale ste o kupovanju in nošenju manjših številk od svojih običajnih pri Uggicah... no, jaz mam ravno obraten problem: iz tujine sm za darilo dobila Uggice, ki so št. 39, moja običajna cifra je pa 38 (včasih, a zelo redko, celo 37). Mislite, da mi bodo hudo prevelke (nisem jih še vidla, ker se še nisem uspela srečat s prijateljico, ki jih je kupila) & kaj nej stlačim noter, če se izkaže, da ja? Nosila jih pa seveda bom, že zato, ker so darilo in se jih zdej ne da več vrnt ... :D Btw, model je roxy tall, un s trakcem :)
Največja sreča življenja je vedenje, da smo ljubljeni;ljubljeni zaradi sebe-ali bolje, ljubljeni kljub sebi.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 30. Nov. 2011 18:55

Js mam tut običajno 38 pa mam Uggse 37. Najprej mi je blo skor žal, da sm kupla manjše, ker sm se res dolgo odločala in probavala izmenično 37 pa 38...ampak čim se je ovčka not mal polegla, so pa ratal perfect in bi mi u večjih noga skalala notr.

Se pa da kupt take vložke od Ugg, tud iz ovčke, da to pol mal korigirajo, če maš prevelke. Je za probat, zgubit itak nimaš kej prou dost...
Live. Love. Surf.
Neja.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Neja. » 13. Jan. 2012 15:08

No ker vidim da vas dosti tukaj sodeluje.
Moja velika želje je da bi imela ene uggice, vendar mi je 270€ totalno too much. A mogoče ve za kakšno spletno stran kjer imajo uggice navadne tall za nekje do 150€? Hvala. (:

Kakšna se vam pa zdi ta stran? Res imajo zelo poceni, ampak baje da zato, ker naj bi prodajali najprej za prodajo.
http://www.womens-ugg-boots.org/
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 14. Jan. 2012 20:27

Navadni visoki Uggsi pod 150€ so fejk ... zal, ampak tko je.

Najcenejsa varjanta je nakup v ZDA. Tko da ce poznas koga, k gre, nej ti jih prnese.
Live. Love. Surf.
electra87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a electra87 » 14. Jan. 2012 22:11

Pa morajo biti prav Ugg? Za takšno ceno originalov ne moreš dobiti, če so cenovno ugodni, je pa poštnina ogromna (če sploh pošiljajo). Sicer pa so zame zelo podobne kvalitete (in isto lepi) tudi Emu-ji, mislim, da obstaja tudi nek Fluffy Footwear, ki ima prav tako kvalitetne škornje iz ovčje volne ... pa še kaj bi se našlo ... Te pa se dobi precej ceneje, ker pač niso "znamka" kot Ugg.
Neja.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Neja. » 27. Jan. 2012 6:42

Ni nujno da so ugg, ampak njihovi so mi najbolj všeč kot model. Bomo videli, vrjetno bom kupila kakšne malo rabljene.

Še ena super stran
http://www.alltheshoes.co.uk/blog/2008/ ... er-beware/
Uporabniški avatar
hautehippie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 31. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hautehippie » 30. Jan. 2012 22:22

Razprodaje in akcije! Jaz sem imela ful srečo in sem svoje kupila poleti, ko so imeli na ugg.si neko znižanje. Tako sem jih dobila za cca. 170€, ne spomnim se natančno.

Lahko pa povem naslednje: zadeva je vredna svojega denarja, sploh če ste kot jaz in vas konstantno zebe v noge. Meni so res super :)
Saj ne, da ne bi dobili podobnih škornjev že za 50€ ali pa preplačali ponarejen napis UGG na etiketi (hecno, kako fejki še vedno stanejo okoli 100€ in več)... Ampak dejstvo je: po kakem mesecu nošenja (no, če je ob nakupu koliko toliko v redu) se začne dogajati to:
http://www.footstar.co.uk/images/ugg-boots-imitation.jpg - in fejk spoznaš na kilometer. Pa da ne govorim, kako verjetno v tistem poliestru švicaš in smrdiš :D
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 31. Jan. 2012 10:48

V Emporiumu majo zdej na razprodajah tudi Uggse znizane :)
Live. Love. Surf.
Neja.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Neja. » 31. Jan. 2012 21:16

legally blonde napisal/-a:V Emporiumu majo zdej na razprodajah tudi Uggse znizane :)


A slučajno veš kakšne so cene?
Jaz bom (če dobim koga ki bi mi jih prinesel) naročila z amerike pri amazonu najverjetneje, pridejo visoki 130€. Drugače bom pa še malo pošparala pa pri nemškem kupila za 165€.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 01. Feb. 2012 20:36

Niso neki fuuuul znizani, ene 20%, 30%... Tko da so verjetno v ZDA se vedno cenejsi.

Ce najdes koga, k bi ti jih prnesu iz ZDA, zakaj bi pol narocala iz Amazona? Zakaj ti jih ne bi prnesl direkt iz Ugg stacune?
Live. Love. Surf.
Neja.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Neja. » 01. Feb. 2012 20:39

Nisem niti razmišljala o tem, ker itak majo jih tam po 180$, pa amazonu bolj zaupam in so enih 10$ cenejši (pa itak to nima veze), ampak mi je boljš ker bi jih js naročila pa plačala pa poslala na naslov od hotela v katerem bodo, pa mi oni samo prinesejo.
________________

Joj jaz sem zdaj tako v dilemi glede številke :/
Običajno nosim 40, pa imam zdaj res poceni ponudbo za bailey button ampak so samo 39 številke. Kaj mislite, bi jih bilo pametno vzet?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 01. Feb. 2012 20:52

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:50, skupaj popravljeno 1 krat.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 01. Feb. 2012 20:56

Neja. napisal/-a:Joj jaz sem zdaj tako v dilemi glede številke :/
Običajno nosim 40, pa imam zdaj res poceni ponudbo za bailey button ampak so samo 39 številke. Kaj mislite, bi jih bilo pametno vzet?


Gres jih nekam probat 39 pa 40 pa bos vidla :D Js mam drgac eno cifro manjse kot obicajno ...
Live. Love. Surf.
Neja.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Neja. » 01. Feb. 2012 21:00

legally blonde napisal/-a:
Neja. napisal/-a:Joj jaz sem zdaj tako v dilemi glede številke :/
Običajno nosim 40, pa imam zdaj res poceni ponudbo za bailey button ampak so samo 39 številke. Kaj mislite, bi jih bilo pametno vzet?


Gres jih nekam probat 39 pa 40 pa bos vidla :D Js mam drgac eno cifro manjse kot obicajno ...


hahah tle pride problem. Najbližja trgovina z njimi je v Ljubljani, ampak mi nimamo namena še tako kmalu iti tja.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 01. Feb. 2012 21:10

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:50, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov