Trenirka

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nosite trenirke?

Vedno, doma in zunaj
81
23%
Da, vendar samo doma
212
60%
Redko, samo za šport
46
13%
Ne, nikoli
14
4%
Skupaj glasov : 353

Uporabniški avatar
*lady bug*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 25. 6. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a *lady bug* » 13. Jul. 2008 20:39

Jaz mam doma skoraj vedno trenirko pa tud v trgovino skočim al pa s kolegi vun na igrišče. Pa za športat itak. Tak da kr dosti nosim trenirke.
Uporabniški avatar
Lillu
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 176
Na forumu od: 18. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lillu » 14. Jul. 2008 9:55

Nosim trenerke valda. Sploh te iz H&m k so mehke. Nosim jih pa za doma, seprav takoj ko pridem dam se preoblečem in se ne občečem več nazaj v kavbojke.
"Life is too precious to worry about stupid things. So have fun, fall in love...Say what you want to say, do what you want to do. Regret nothing & don't let people who don't matter bring you down !!! "
Ashlee.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 16. 3. 2008
Kraj: In his song.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee. » 14. Jul. 2008 10:54

tud js obožujem trenirke, prva stvar ko pridem iz šole je, da se spreoblečem v trenirko. pa tud v trgovino al pa v mesto kdaj skočim, za šport pa itak obvezna.
So give me your forever.
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 14. Jul. 2008 11:09

Js pa ne nosim trenirk.Včasih sm jih sam za doma,zdj pa to zelo redko.Če sm kej bolana al pa kej,oblečem sp.del.Drgač pa nosim kavbojke,jih mam neki ku jih mam sam za doma pa kako športno jopco.Zdj polet nosim pa minike pa kratke hlače iz bombaža.Tud na sprehod grem zelooo redko v trenirki,v trgovino pa sploh ne.
V šoli so mi sošolke rekle,da si ne predstavljajo,da bi js okol v trenirki hodla.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 14. Jul. 2008 22:46

trenirka za doma, športat in tudi skok v bližnjo trgovino. drugače ne. se pa tudi jaz takoj preoblečem iz "lepših" v "slabše" cunje, ker se mi rado zgodi, da se takoj umažem, če se ne preoblečem.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 15. Jul. 2008 7:18

Samo za doma in za na kakšen pohod.
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 15. Jul. 2008 10:28

jaz tudi trenirko samo za doma, k fantu (ko sem cel dan tam), na igrišče. mislim, da v trgovino še nisem imela trenirke. sploh pa mi je čudno hodit v trenirki v teh velikih nakupovalnih centrih in po mestu. :?
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 15. Jul. 2008 10:34

Za v mesto ali celo na faks, kot opažamo zadnje čase, trenirka res ni primerna. Sama jo več ali manj nosim doma, sploh zato, ker se precej ukvarjam z raznimi aktivnostmi. Ampak tudi za doma gledam, da ni vsa raztegnjena, ko se kakšna preveč izpere, jo zamenjam.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 15. Jul. 2008 13:33

ja, na faksu je res grozno videti žensko v trenirki :eek:
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 15. Jul. 2008 16:42

js mam trenirke za doma, za športat pa tut za kšne simpl obiske npr. k stari mami, teti, fantu...
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 15. Jul. 2008 19:02

Jz morem met trenitko doma obvezno oblečeno, ker drugače se počutim stisnjeno. Ko grem v trgovino sem tudi komot v trenitki sam ne uni k sm bla doma. Jo morem obvezno preoblečt. :) Za v mesto pa se ne počutim dobro, da bi bla v trenitrki. Niti za v šolo je ne maram nosit, razen redkih primerov, ko sm sama sebi obupla in pol mi je čist useeno kaj mam oblečeno.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 15. Jul. 2008 19:12

Jaz mam tud skoz doma trenirko obleceno, pa tud komot grem v njej v trgovino. Tud v solo sem ze skocla v referat v njej, sprehod,... Drugace pa nasplosno za v mesto, sluzbo in solo ne nosim trenirke.
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 15. Jul. 2008 19:45

trenirke nosm za doma/u dijaškm domu/šport...drgač jih pa ne nosm.
res je zlo so udobne in vse ampak za zunaj it pa niso. fajn je ker so večinoma elastične in so res supr :wink:
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 15. Jul. 2008 20:37

Jaz vedno doma nosim trenirko (razen poleti, ko nosim kratke hlače), ampak ne bi nikoli šla v njej v šolo ali v mesto. Tudi ko grem v trgovino, se obvezno preoblečem (prej, ko smo v vasi imeli trgovino, sem šla tja tudi v trenirki, sedaj moram pa z avtom v trgovino in se vedno preoblečem).

Mislim, da se ne bi dobro počutila, če bi po mestu hodila v trenirki (pa ne, da bi se nekaj grozno urejala za v mesto, ampak trenirka se mi zdi pa res primerna samo za doma in za športne aktivnosti).
Uporabniški avatar
Lady_T
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 16. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_T » 16. Jul. 2008 10:50

Doma imam vedno oblečeno trenirko, poleti pa kratke hlače ali bombažno miniko. Včasih pa oblečem trenirko tudi za v trgovino, kavo.. ampak ne čist navadno, pač pa tiste mal lepše, ki se men zdijo na dobri postavi prav sexi.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov