Torbice

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 19. Jul. 2011 20:23

Aja, damn, kok natančno berem :D jaz sem mislila tole roza barvo.. nisem opazila, da je taprva v bež barvi, sem samo pri tadrugi opazila opozorilo, da je črna :oops:

je pa zihr tudi bež lepa, pa še lažje se jo kombinira :ja:
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 20. Jul. 2011 19:32

breskvica31 napisal/-a:Jaz nosim pa večina ali od Mandarina Duck ali pa od Kiplinga. Samo se jih po kakšnih dveh letih naveličam in rabim novo. :)


Mandarina Duck sicer se nimam, ampak so kr precej vsecne, mam precej Kiplingovih, moja nova ljubezen so pa GG&L torbice :hearts:
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
Ice_cofee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 4. 7. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ice_cofee » 18. Avg. 2011 22:31

*mala* napisal/-a:3 torbice, ki bi jih TAKOJ posvojila :hearts: (zmaga Miu Miu)
Mulberry Alexa, Chanel Flap bag, Miu Miu Bow Bag
Slika Slika Slika Slika

+ tale Prada in Proenza Schouler
Slika Slika

Nekoč, ko bom bogata :D :D


Neverjetno, tvoj izbor je skoraj tak, kot bi ga jz sestavla :D Še celo barve si zadela. Miu Miu je, normalno, number one. Pa cherry jih blazno lepo pokombinira:)
Največja sreča življenja je vedenje, da smo ljubljeni;ljubljeni zaradi sebe-ali bolje, ljubljeni kljub sebi.
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 19. Avg. 2011 9:42

Ve mogoče katera za kakšno spletno stran, kjer bi se dalo naročiti bolj "hipi" torbice, kot jih imajo npr. v Chillumu? :)
popotnica333
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a popotnica333 » 19. Avg. 2011 11:15

ve mogoče katera, kje bi dobila kakšne torbice v tem stilu kot so miu miu, po možnosti modro? :)
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 19. Avg. 2011 14:40

Trenutno najbolj uporabljena je Rocco Barocco in Gues, sanjska pa seveda Balenciaga :love: http://world.balenciaga.com/en_US/shop- ... n/handbags
mn-design
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 10. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a mn-design » 10. Apr. 2014 9:02

Živjo punce :) Evo jst pa sama šivam torbice iz naravnih materialov, tako da če katero zanima, si jih lahko pogleda na: http://mndesigninfo.wix.com/index

Bom vesela vaših idej, mnenj ali kritik :)

Slika

Slika

Slika
masak123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 5. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a masak123 » 27. Apr. 2014 17:10

A mogoce kera ve kje bi se dal dobit celine "smiley" torbico? Pa ne mislim originala :D ker sm po ljubljani ze ene par punc u zadnm casu vidla k jo majopa dvomim da so si jo vse kr na enkrat kupike v tujini :) pa se eno uprasanje: katero taka torbica vam je najlepsa (barva, vzorec)? Meni je crno-bela top:)
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 27. Apr. 2014 19:58

fešndejs? :) sicer pa, zakaj bi nosila ponaredke? Osebno raje nimam, kot da nosim fejk.. :roll:
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 28. Apr. 2014 10:56

Fashiondays prodaja le originalne izdelke, kakor vem (ampak navadno nimajo znamk tako visokega ranga, kot je Celine) :)

Hah, sem morala prav googlat, kaj naj bi bil Smiley model torbice, pa vidim, da je to ta najbolj znana Celine torba, ki jo sama poznam pod imenom 'Luggage'... tole s smeškom je zabavna pogruntavščina, pri večbarvni res izpade kot obraz :D

Se pa strinjam, tudi sama ne vidim smisla v ponaredkih (sem raje brez ali kupim nekaj no-name nevtralnega), da ne omenjamo, da so prepovedani. Drugače pa večina ljudi pomoje naroči replike na poceni kitajskih straneh na internetu, saj imaš polno tega ;)
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 28. Apr. 2014 17:51

vem da ne prodajajo ponaredkov, ampak sem mislila da če majo to znamko, je lahko zelo zelo znižana, in mogoče dosegljiva za njen žep
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 28. Apr. 2014 18:25

Ponaredki so prepovedani. Če jih naročuješ iz tujine, jih lahko zaseže carina, ti pa imaš probleme.

Da ne govorimo o trgovini z ljudmi zadaj...
SarahMeg
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 21. 5. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a SarahMeg » 21. Maj. 2014 13:24

Zakaj pa bi mogla imet original? Če je ponaredek isti samo 50,000 eurov cenejši? sej samo ime dobi denar, torbica je ista (po možnosti fejk ni usnjena pa je še cruelty free). pa če ti je nekaj ušeč zakaj ne bi mogel imeti ponaredka? rajš nimaš torbice ki ti je všeč samo zato ker si originala ne morš privoščit? js sm si par let nazaj, 3 če sm natančna, kupla nizke all starke v deichmanu za 10 eurov pa so iste kt pa original k so 50€, še zmerej so nepoškodovane, pa lepe, pršparala sm pa 40 eurov k bi jih sicer dala za un napis all star. ja krneki no kupvat ime pa dajat več tisoč evrov samo zato da je original je men bedarija. če ti je model ušeč ga imej pa tut če je ponaredek sj s tem ni nč slabga to sam snobi kritizirajo.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 21. Maj. 2014 14:10

Ok, tisto, kar ti kupis v Deichmanu in je pac podoben stil kot allstarke, ni ponaredek. Ponaredek poskusa bit enak, ne le podoben originalu, vkljucno z nasitkom firme in se prodaja kot original. In slednje, z razliko od Deichmanove ponudbe, ni zakonito. In o slednjem je tu govora.
Pa ne me narobe zastopit, meni se tudi zdi neumno preplacevat znamke, ki nikoli niso vredne svojega denarja. Ne niso. Pika. :P

pa ne mi o "cruelty free" v modni industriji, ker crne pika dobim pred oci!
blackbee045
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a blackbee045 » 16. Okt. 2014 8:38

ampak sem mislila da če majo to znamko, je lahko zelo zelo znižana, in mogoče dosegljiva za njen žep

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov