Tally Weijl

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 27. Mar. 2011 22:19

Se da mogoče od Tally Weijl cote kupit prek spleta? Menda nimajo spletne trgovine al? :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Mar. 2011 5:54

Tud če jo imajo, sem 100%, da jo za nas nimajo.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 28. Mar. 2011 9:25

Zelo redko kupujem oz. sploh ne kupujem v tej trgovini. Že nekaj tednov si ogledujem njihovo izložbo na čopovi in mi je kar všeč. Tako da bom mogoče, ko bom spet v enem kosu, zavila noter malo prečekirati :D
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 29. Mar. 2011 16:56

Nimajo spletne trgovine ne, na njihovi spletni strani piše pri pogostih vprašanjih. :D Tu pa tam grem pogledat v to trgovino tak občasno si tud kupim kaj. Prešnji teden sem pa slučajno vidla, da majo neke luštne oblekce in sem si sprobala ampak se mi je hudo mudilo, sem se zamudila že s sprobavanjem pol je bla še gužva na blagajni in nisem mela časa da bi kupla pol mi je blo pa žal. Zdaj pa po mojem itak nimajo več S številke ker je bla sam ena še pa niti se mi ne bi splačalo vozit eno uro tja in nazaj sam, da grem pogledat če še majo pa sem pač vprašala raje, če slučajno ve katera če majo možnost, da se prek spleta kupi. Pa več sreče prihodnjič, heh :D
Yada, yada, yada...
pikyzzza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 24. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a pikyzzza » 24. Maj. 2011 13:05

jaz prodam full oblačil te znamke :)

http://www.bolha.com/uporabnik/dv86
Uporabniški avatar
sandry89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 21. 2. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sandry89 » 28. Maj. 2011 23:46

jst pogosto tam kupujem, sploh zaradi velikosti, kjer zmeraj najdem hlače ki so mi čisto prav (zaradi manjših številk).. Se včasih tudi kaj drugega najde: srajčke, puloverčki... :) s kvaliteto oblek nisem imela problemov, s kičem pa, ker pozeleni :x
this is Life not heaven.. you dont have to be perfect..
Zendaya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 4. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Zendaya » 28. Avg. 2011 11:08

Heey !

TW je ena izmed mojih najljubših oblačil :ja:
Rada imam kič :) Majčke so mi rees ful dobre. Najraje pa grem pogledat tisti kup nakita. Hlače imam z Tw 2 in imam dobre izkušnje. Res da se je kvaliteta pooslabšala ampak meni je res všeč njihov stil. Čevlji pa niso pretirano dragi. so pa dobri ker se nene hitro obrabijo. Zato raje majčke iin podobne cunje s Tw perem ročno :cheer:
Uporabniški avatar
moj_zlobni_jaz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a moj_zlobni_jaz » 02. Sep. 2011 15:17

Sama vsake toliko časa pokukam v trgovino TW...mi majo zanimive stvari, zlasti kakšne majčke s kratkimi rokavi, za katere res ne mislim zapravljat ful denarja :) tako, da je TW kot nalašč za to :)
Občasno najdem tudi kak všeče puloverček.

Tudi kakšne kavbojke sem že kupila in ni bilo nobenega problema z njimi.

Čevlje majo tudi lepe, a za nakup le-teh se še nikoli nisem odločila..si skoz premislim, ker me skrbi, kakšna je kaj njihova kvaliteta.
Why be an angel when I can play god?!
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 10. Nov. 2011 14:28

Kdaj bodo imeli v Tally-ju v Europarku znižanje bund? Mogoče katere že so, a tiste dolge, ko so 70 €, še niso. Upam, da mi ne bo treba čakat do decembra ali januarja, ali še huje - da bodo ostale samo velike št. :?
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 10. Nov. 2011 14:45

jst sm včasih ful kupovala kavbojke v TW, zdej jih pa ne več. so ble pa ok kvaliteta, danes ne vem kakšne so.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 10. Nov. 2011 15:18

^^jaz mam tud dvojne al trojne, ene mam že 4 leta pa so še ok... no mal sprane tak da jih ne nosim lih več tolko.

Kar se bund tiče se pa lahko hitro zgodi, da bodo manjše številke hitro pošle... ponavadi je tak, še posebej če boš čakala na znižanje.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 10. Nov. 2011 15:33

Če je nova kolekcija (kar verjetno je, glede na ceno), bo znižana šele januarja.
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 10. Nov. 2011 15:36

meni ta trgovina ful ni všeč
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 10. Nov. 2011 15:52

Jaz ponavadi tam najdem kavbojke zase in to že od nekdaj, ker se kar dolgo obdržijo, včasih celo dalj časa kot kakšne iz Zare ali Pepe Jeans-a. Tudi kakšne puloverje in jopice imajo lepe, a ponavadi kvaliteta ni ravno na višku, zato tisto nosim sezono, največ dve, kasneje pa samo še za doma. :wink:
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 19. Nov. 2011 12:46

Ta trgovina mi ni všeč in grem vedno mimo nje...
Vse je tako nametano ... ni mi všeč. Ne, ne.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron