Takko

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 04. Jun. 2008 20:56

kera ve, a majo še majčke k majo odprt hrbet... ??
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 05. Jun. 2008 7:35

Matr zdej bom pa prov enkrat poslikala kar mam iz takko-ta, da vam dokažem, da se, da tut kej fletnga najdt pol pa presodte :P
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
Pearl Girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 23. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pearl Girl » 06. Jun. 2008 0:54

Jst grem pa večkrat pogledat tja, da vidm, če bi se kaj našlo, sam poredko kaj kupm. Ne vem no, včasih vidm kakšno lepo majčko, sam se mi zdi mal predraga... Drugače sm pa že kupla par stvari tam: pas, torbico, nogavice - takšne tople, za pozimi (pa so prav fajne), aja pa ene hlače in sm čist zadovoljna z njimi, pa jih mam že skor dve leti.
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 07. Jun. 2008 10:07

mah Takko ni bogve kaj ampak jaz zmeraj najdem kej zase tko da grem rada kej tja pogledat. nazadnje sem tam kupila kratke hlače, ki mi ful pašejo pa še pocen so ble. nasploh se mi zdi, da majo ful dobre kratke hlače sicer ne elegntnih ampak bl take za na morje al pa izlet.
Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 07. Jun. 2008 11:15

Tudi jaz sem že kar nekaj stvari kupila v Takkotu. Pa je še vse celo, ne razbarvano, ne razvlečeno in podobno. Pozimi sem si celo bundo kupila tam, pa sem z njo zelo zadovoljna. Res pa grem tja, ko pride katalog in mi je kaj posebej všeč.
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 07. Jun. 2008 16:19

Jest pravim kdor brska ta najde :wink: in ok takko mi ni lih neka huda trgovina, ampak se definitivno najde tut kej všečnega.

Evo te dve majčke sta mi čist hude, brez naramnic pa mal daljši model (ful lepo pade po telesu).
Slika

Čist obične majčke - tisto k mam zeleno mam še v črni pa sivi barvi res take majčke za vsak dan bombažne pa z malček elastana opereš jo pa lah lih ene 1000x bla je pa 4€ ena.
SlikaSlika

Tale rumena nardi res hud dekolte pa tut je dober material (bombaž+elastan), kopalke so pa stare že ene 5 let sam so še zmer nosljive.
Slika
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 07. Jun. 2008 17:39

Zadnjic srecam prijateljico z res noro lepo torbico in mi pove, da jo je kupla v Takkotu za 5 €. :eek:
Tud ena moja druga prijteljica si dosti tam kupuje, jaz sem bla pa menda samo enkrat, ampak bom ocitno v kratkem zavila kaj tja. :)
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 07. Jun. 2008 18:12

Jaz sem bila v Takkotu enkrat pozimi in sem bila čisto razočarana, v reklamah pa vidim, da so poletne zadeve res lušne in poceni. Ampak nekako dvomim - sem skrajno razočarana s 'Terra ne vem kaj', poceni, ampak skrajno nekvalitetno in mi je škoda še tistih par eurov, ker majice dobesedno razpadejo.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 07. Jun. 2008 18:24

Te akcije so tut men bedne k so čist mem in res nekvalitetne tko, da pr akcijah nisem nikol nič kupovala - jest velik več najdem kje v kotu te trgovine :P
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Pussy_ka_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pussy_ka_ » 11. Jun. 2008 12:18

jaz ne kupujem tam zarad prevlkih številk + cote mi enostavno niso fšeč..sem bolj za tally weijl, bershka, zara :) am drgač pa moja kolegica ko je bolj močnejše postave VEDNO tam dobi hlače za sebe..heh zadnič si je kupla celo ene ko so ble meni všeč sao ko sn jih šla iskat so ble sam od št. 40 dalje :? jaz pa mam 36 al pa fčasih celo 34 , tak da bi bolj težko dobla stvari tam :)
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 11. Jun. 2008 14:31

jst pa ponovadi k sm šla u takkota nisem nič najdla..potem pa enkrat booom najdem same hude stvari..grem naslednjič vsa povna pričakovanj v takkota pa spet nič :( pomojem je odvisno od tega kdaj jim pripeljejo nove stvari, ker hudih itak prej zmanjka
Fensi Šmensi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 11. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Fensi Šmensi » 11. Jun. 2008 14:38

Včasih se res najde kaj zanimivega in kvalitetnega, samo malo bolj je treba pregledati trgovino po dolgem in počez. :wink: Sicer že dolgo nisem bila tam, grem pa pred morjem po par poletnih majčk, če bom kaj našla zase...
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 11. Jun. 2008 18:47

Jst sm bla včer po dolgmu času v Takkotu in so mel par kr všečnih majčk, eno sm clo kupla, jo bom enkrat pofotkala in prlepla, k bo cajt. Pa zdj majo tud xs cifro, prej so mel sam s in je blo men vse prevelk.
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 12. Jun. 2008 18:36

ja js mam pa neki stvari s tam...mam eno sivo jopco(ki je kr uredu) in en moder pulovr ki so se mu naredili mucki(hate that) pa dvojne kavbojke mam s tam ki jih sovražm! ne vem sej kdaj majo kaj dobrega kdaj pa ne je treba fajn pofirbcat...js sm rečmo tipu tm kupla boksarce in so ful ful uredu jih ma že ceu let pa so še zdej enake...razn barva slikce je mau zbledela...
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
_Larissa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _Larissa_ » 12. Jun. 2008 19:29

jst tud kr dostkrat mal u takkota zavijem pa morm rečt da kr najdem zase...
všeč mi je k majo zadne cajte ful žive barve pa še pocen je...kšn model se zih najde da mi paše...zame k nimam tok dnarja da bi nevem kašne firme kupvala pa k mam rada velik majčk za preoblečt je zakon XD...da j pa iz tm se pa pr malkeri moji kupleni majčki upaz...

je pa res čist odvisn kdaj prideš pa kaj narajmaš...
jst če ne drgač grem iz firbca mal pogledat k grem na kufe sam pol ponavad gun dnar za kufe tm ustane haha...

aja pa ena izmed mojih majčk je tud z gunimi mački na slikci od migrene...sam da jo mam jst u zeleni barvi...

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov