Superge

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 02. Okt. 2006 12:15

Jaz sem celo srednjo šolo veliko odštela za čevlje in sem jih tudi veliko imela,ker mi v šoli nismo imeli copat ampak smo bili cele dneve v čevljih...jaz imam pa zelo občutljive podplate, tako da mi drugega ni preostalo!
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 02. Okt. 2006 12:46

tm do 30 000 za superge
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 02. Okt. 2006 14:13

Jz sm največ dala za pumice - 23.000sit .. Tam nekje. Sam jih zdej bolj malo nosim, čeprav udobne so še zmer, po pranju barva še zmer kul (preživele Rock Otočec takrat, ko je bilo fuul blata) .. Drgač mam pa še Le coq sportif pa ene od Blenda, prve za okol 15k (na znižanju), druge pa ne vem.
Za športat mam letos dvoranske od adidasa - take oranžkaste, za 12k.
Za lavfat pa ostale stvari uzuni mam pa Nike-ice .. Jih bo treba že počas zamenjat. So ble pa pomojem tut od 15-20k.

Ma če bi mi blo kej posebi ful všeč, bi šlo tut 30k skoz, če bi vedal, da je to to. ;)

Drgač pa čeveljčke - balerinke - sm dala okol 15k, škornje tut, chucksi so bli pa 11k. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
tjaši
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 13. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaši » 04. Okt. 2006 16:49

jst sm si pa glij čeri kupla ene take črne od lacoste full hude, tko za na kaubojke za usak dan ( za v šolo) so full hude :)

drgač pa tut jst za superge dam zmeri raj več denarja zrt istih razlogov kokr so že gor omenjeni, pa za škorne isto.
lil' me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a lil' me » 08. Okt. 2006 13:16

Ahh še ena k je mal obsedena s supergami..posebi tele najkice k so mi skor use čist hude :P
Only God can judge me.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 08. Okt. 2006 14:46

Jest mam pa superge gor samo, če grem v kšno gmajno al pa, če se kj športam... se prav ene 5x na let :P tko, da mi je čist vseen tut, če so ene za 5k.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
Pinky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 29. 11. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a Pinky » 01. Dec. 2006 12:00

Men so pa full všeč tiste zlate supergice od Le Coq Sportif! Sam ne vem kje nej jih najdm! :cry:
Povsod sm že letala naokoli pa brez uspeha. :(
A mogoče katera ve kje prodajajo te supergice oz. kje na sploh prodajajo katere koli supergice od Le Coq Sportif???

Sej vem, full sm za cajtom k tega ne vem :) Sej mi je kr bed sam k so mi te čeveljci res full hudi tko da sm se pač tud tko ponižala :wink:

Pa če mogoče katera ve približno ceno? Pomojm je kr velika :?

Pa še eno vprašanje (matr sm zoprna :P ). Na eni sem videla še ene zlate supergice sam niso ble te Le Coq Sportif. Cele so bile zlate pa full so se mi zdele podobne tistim Nike supergam k so se neki časa nazaj ful nosile. Če ima mogoče katera kakšno idejo kje bi se te lahko našle? Jah, to je pa tko če si mahnjen na zlate superge :P

Hvala za vse informacije! :razz:
Uporabniški avatar
sunnydayka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 23. 9. 2005
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunnydayka » 12. Dec. 2006 17:52

mam dva para all stark pol mam ene pink adidaske pa ene k so pumicam podobne črne pol pa še dvoje navadne...
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 12. Dec. 2006 20:30

evo jaz pa mam ene superstarke (bele + 3 črne črte : obrabljeno pa kaj! :D ). potem dvoje allstarke ki jih skoraj ne nosim več, ker so tak znucane. pa ene svetlo modre pumice, pa ene belo-roza dc-jke. mela sem še nike pa so mi zmankal :cry:
“Fashion does not only exists in dresses;
fashion is in the air, it is brought in by the wind,
one feels it coming, breathes it in,
it is in the sky and on the pavement,
it depends on ideas, customs, and happenings” - Coco Chanel
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 12. Dec. 2006 20:37

Jaz imam zaenkrat 2 superge. Obojne so Nike. Imela pa sem zudi ene od Merella in so ble zakon, samo so se mi sparalein zdej čakam, da grem po iste ker sem tiste reklamirala :) tko da wiii še čisto malo pa dobim nove. Pa še ene od Adidasa imam rezervirane :love: komaj čakam še te.
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 12. Dec. 2006 20:42

Jaz pa sem bolj na skate shuhih. :D Ene belo-modre dc-jke, potem črno-sive dc-jke in zelene etnieske. Za športno pa uporabljam najkice. Ja to je to od športnih in še nosljivih copat.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 12. Dec. 2006 22:08

jz mam pa 4 pare etnisk :oops: :)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Dec. 2006 22:36

Tut js same skejt šuhe že od pamtiveka, heh. Trenutno so mi najbol moje old school Vanske.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
dream
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 5. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a dream » 12. Dec. 2006 23:05

js mam vansice in so mi zakon, prou zau mi bo ko bom mrala nove kupit:)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Dec. 2006 23:12

u matr, jst sm obup na superge, take in drugačne...sam da so lepe pa udobne...ostalo mi ni važno...
no, s Poljske je od znanca kolega mi prnesu ene pumice take lepe črno-rdeče (ja fejk so, pa kaj :D ), potem mam ene črne reebok supergice podobne pumicam, pa ene svetlo modre fila, i že neki časa čakajo na pranje...Potem mam še ene aerobične nike črne superge, lepe da konec, ampak čist prevroče...ubistvu so lih za zimo, poleti zgorim v njih...Potem mam ene že majčkn strgane roza pumice z bosne :lach:ful so mi lepe drgač...Pa črno bele original pumice, pa svetlo modre usnjene original pumice...Potem mam za rekreacijo ene belo-modre reebok....se pravi trenutno je v moji omari za čevlje 8 parov različnih superg :D Ne morem si pomagat...No, mogoče sem še kšne pozabila....
Naslednje ki bom kupla spomladi bodo pa zihr ene ful ful lepe, a sicer mejčkn predrage, adidaske.. :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov