Slovenski oblikovalci

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

christianna cruz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a christianna cruz » 10. Nov. 2008 14:30

kje se pa še da kupit dizajnarske obleke , razen tega da greš k oblikovalcu v butik ???
Drofenik so imeli včasih v emproiumu ....a imajo še vedno ??
Liena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Liena » 10. Nov. 2008 15:09

Drofenikova ima svoj prostor v Nami. Drugače pa tudi v Mariboru obstaja butik s kreacijami slovenskih oblikovalcev.
Uporabniški avatar
evita**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 25. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a evita** » 28. Jan. 2009 15:07

mene pa zanima če katera pozna kreacije barbare bajc?
Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 29. Jan. 2009 18:44

evita** napisal/-a:mene pa zanima če katera pozna kreacije barbare bajc?


Moji prijateljici je ona delala. Na začetku ni vprašala za ceno, ker ni vedla, d je "priznana", pol je bla pa kr mal šokirana - mal manj kot 500 evrov je dala. Če želiš, ti pošljem slikco, ker je pač unikat in je ne bi lih na net dajala.
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)
Uporabniški avatar
KittyCat
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 9. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyCat » 29. Jan. 2009 22:00

Draž ma ful drago (za moje pojme). K so bli še SITi je bla obleka okol 100.000 če se ne motm
Uporabniški avatar
J.Lo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 576
Na forumu od: 7. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a J.Lo » 29. Jan. 2009 22:16

Kolko so pa kaj cene torbic od Marjete Grošelj?
Lahko imam vse.
Uporabniški avatar
KittyCat
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 9. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyCat » 29. Jan. 2009 22:30

od 400-600€ :? js bi tud meu :D
Uporabniški avatar
J.Lo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 576
Na forumu od: 7. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a J.Lo » 29. Jan. 2009 22:43

Jaz tudiiii :) Bi me bolj osrečla, če bi rekla kako cifro pod 400€ :)
Lahko imam vse.
Uporabniški avatar
Balenciaga
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 23. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Balenciaga » 03. Feb. 2009 23:38

OJOJ! slovenski "oblikovalci"! (zdej sm se mal razvnela hehe:-P) kaj je ze tista "modna ikona" k ma rdece lase pa se tako pisano oblac da me prisili pisano bruhat? no, sej ni vazno...vsak se le naj po svoje oblaci, ampak tisto je pa že TU MAČ! sm pa prebrala tut v eni reviji da je Gačanovič reku da ga je za novo kolekcijo čevljev (mislim da) navdihnil nek japonski oblikovalec, ampak ne ve kateri, ker si japonskih imen ne zapomni. PROSIM LEPO?! jaz mam 19 let in modo spremljam ze nekaj casa, pa ti jih znam nastet kar nekaj! in je ON oblikovalec ki je kolekcijo osnoval na nekom drugem? ojoj ojoj.....

ja. slovenski oblikovalci. edina, ki pa sta mi le zanimiva in sta imela ene par dobrih idej sta pa Matjaž in Erik Maj.... z ene parimi kiksi seveda hehe:-P (uf sm kriticna)

aha, govora je o cenah. 20 evrov je ze prevec! raje si zaveso navijem okoli telesa :-D
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 03. Feb. 2009 23:42

ah saj so tudi dobri, še posebej draž :) pa lara bohinc, grošljeva, maja ferme,....
pa mladi oblikovalci so tudi nekateri polni idej..
Uporabniški avatar
Balenciaga
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 23. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Balenciaga » 03. Feb. 2009 23:44

lara bohic=london. zanjo res ne veljajo zgoraj nastete stvari. o, ja ostalo pa ja :-)
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 04. Feb. 2009 17:03

še vedno je slovenska. :wink:
Uporabniški avatar
Balenciaga
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 23. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Balenciaga » 04. Feb. 2009 17:49

densy napisal/-a:še vedno je slovenska. :wink:


khm, zato jo večkrat vidim na vogue.co.uk, kot pa na vseh slovenskih straneh? no ja, je slovenka, slovenska pa vec al manj ne
**LaNa**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a **LaNa** » 04. Feb. 2009 21:04

js sm dala maturantsko obleko šivat pri diani kotnik-lavtižar in sm fuuulllllll zadovoljna. svetovala mi je u nulo takšno obleko kot sm si želela takšno sm dobla. narisala mi je tud skico..prau s temparami in use..uglavnem skica je takšna kot je na koncu obleka. ma pa res svetovno lepe obleke..me je kr na rit prlimal ko sm vidla use njene izdelke!!!! uglavnem res super
zvedicaA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 25. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a zvedicaA » 25. Jun. 2009 20:47

jaz sem si dala za maturantski ples delati obleko pri maji ferme, ker sem že prej seveda malo gledala po trgovinah in ni bilo nič po mojem okusu, nisem imela specifične želje, nisem pa imela namena po trgovinah hoditi do onemoglosti, zato sem se odločila da bi bilo najbolje če jo dam delat in bo najbolj po moje. Nisom jo želela dat delat "kr eni" šivilji, ker nikoli ne veš kako bo izpadla na koncu, kaj če bi bila grozna, bom šla potem iskat novo?
Majine oblekce so mi bile zelo všeč in zato sem se odločila, da jo bom naročila pri njej, ker o obliki nisem bila popolnoma prepričana mi je dala par nasvetov, oblekca je bila iz različnih materialov ki niso bili umetni, podala se mi je popolno, bla sem si blazno ušeč, poleg tega da je bila iz svile in še ne vem česa mi je našila še swarovski kristalčke iz treh barv, ki so se z barvo obleke zlivali popolno, spodnji del obleke je bil pa iz dveh plasti, tako da je prišla barva še lepše do izraza. za obleko sem dala 650€ in mi ni zato nič žal, sicer je obleka koktajl ampak z razlogom, ker nisem želela dolge.
Sem pa govorila z drugimi sošolkami, ki so dale obleko delati ne poznanim šiviljam, in njihove obleke niso bile pol tako lepe kot moje (mogoče mi je moja res tako všeč, vendar se vidi po materialu in izvedbi) pa so dala po 500€. Tako da sem jaz za 150€ več dobila veliko boljše.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov