S.Oliver

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

pety87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pety87 » 17. Dec. 2007 8:41

Meni je tudi s.oliver ful zakon...se mi zdi da je ena redkih trgovin, poleg esprita, kjer lahko dobiš normalne hlače, ki niso samo za anoreksične punce...res pa je da je kak kos nekoliko držji, ampak se mi zdi da se pa pol cunje ne tako hitro uničijo...
luccka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a luccka » 18. Dec. 2007 20:43

js v s'oliver-ju sploh ne kupujem oblačil. ker majo večinoma vse stvari ful drage. do zdaj so bil use k sm jih u roke prjela. Tak da...
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 22. Dec. 2007 9:22

zadnjič me je pa tale s.oliver čist razočaru... sem kupovala sive hlače, so full dobr drgač zgledale...

sm našla troje enake hlače iste cifre, k so mi ble prov... s tem, da ene so mele eno pikico na riti - napaka pač, druge je pa nekaj postrani nesl pri robu, kot ena izboklinica - spet napaka očitno so ble krivo zašite, pol sm pa probala še ene tretje so pa v stegnih čist čudno vn stale... spet verjetno ena šivilska napaka... niti enih ni blo brez kakšne napake...

ne štekam kako majo hlače za 80€ lahko napake?!?!

btw... potem k nisem nič dobila v s.oliverju v qlandiji, sem šla pa še v s.oliver v kranju - tist čist majhen... to je šele bil šok... jst rabim dolžino hlač 36, pa mi prbije prodajalka, da oni pa prodajajo samo 34 dolžino, da jih lahko pol ženske dajo skrajšat oz. če so jim prekratke podalšat, ker se še un rob spodi dol odtrena... kako se brukajo!!! ...ne bom jst kupovala hlač, k mi ne bojo čist prov, pa da bom pol en rob še dol dajala....sploh pa un dost širok rob naredi tud mal teže, da hlače lepo stojijo... če pa tistega ni pa nevemkaj...grdo stojijo...vsaj po mojih izkušnjah... sj nebi rekla, če bi hlače kupvala v takkotu za 20€ pol čudeža res ne morš pričakovat... sam ne pa v eni taki dost uredu štacuni...

sploh pa tale super mini s.oliver lahko kar zaprejo, ker majo notr cunj samo za vzorc, po 2-je hlače istega modela... tko, da majo lahko samo po čudežu tvojo številko, če ti je seveda prov dolžina 34, da o raznih majicah niti ne razglabljam, ker jih ni niti za vzorec... pa še kartica popustov pri njih ne velja...

:evil:
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 23. Jul. 2008 12:44

Meni je pa ta znamka ful ušeč, je pa res da je kr draga.
Številke pa so večje. 36 je recimo naša 38.
Najdem pa vse, najbolj všeč so mi jopice, torbice, jakne in denarnice.
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 23. Jul. 2008 12:48

s.Oliver majo zelo kvalitetne stvari... pa tudi ne predrage... rada nosim njihove majice...
Uporabniški avatar
bleona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a bleona » 23. Jul. 2008 13:32

okej jz ne razumem kako lahko s.oliver vsi tok hvalte.Jz sm bla kaksni 2 leti obsedena s to trgovino in se zdej mam doma vecino cunj od tam.Trgovina je nekje srednjega cenovnega razreda,lepo opedenana,lepe stvari majo ful(majcke so mi se zdaj vsec)...ampak clovek pricakuje da bi za ta denar dobil kvalitetne stvari,kar pa po mojem mnenju niso.Doma imam 3 kavbojke,ene bez hlace ter ene crne.Tud sama ful tezko najdem kaksne lepe hlace zase,zarad cedalje bolj butastih modelov zato sem jih najvec kupovala tu.Najbrz zarad tega ker so ful,ful udobne,lepo sedejo,pas je normalno visok.Ne do josk pa ne da ti spet cela rit ven gleda.Vse troje kavbojke se mi po petih minutah nenormalno raztegnejo(isto prijateljici)..Bez hlace(obe mava iste) so tud raztegnile,pa se zadrga se je pokvarila.
Tko da ne vem.Res je da je oliver ena izmed redkih trgovin,ki ma lepe modele hlac,kot sm ze rekla,tud vecje cifre, samo totalno vse hlace se raztegnejo(pa nej majo elastan al pa ne)
Uporabniški avatar
račka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 26. 7. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a račka » 23. Jul. 2008 20:49

men majo pa kr kul stvari... sploh pa modrce kupujem sam tm kr mi nihovi modeli najbol odgovarjajo... pa majce pa pulovrje tut tm kupujem... edin hlače mi pa nekak ne stojijo oz. kavbojke sploh ne... kšne tko hlače se pa še najdejo
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 24. Jul. 2008 8:43

hm . . jst u tej trgovini bol malo kupujem. Imam par cunj in tuki se konča. Določene obleke se mi zdijo predrage. .
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
Eli**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 3. 7. 2008
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a Eli** » 24. Jul. 2008 10:08

Men s.Oliver ni tok všeč, ker se mi zdi, da majo dost navadne modele...nč kej preveč posebnga, kar bi človeku padl v oči. Najbl me pa mot, da mi njihove velikosti sploh ne odgovarjajo... njihove najmanjše majčke so men čist prevelke :roll:
Edino za tipe majo pa res hude stvari.. svojmu kr pogosto kej tm kupm :razz:
piciyu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 3. 11. 2007
Kraj: MS

Neprebrana objavaNapisal/-a piciyu » 24. Jul. 2008 15:31

Jaz pri S.Oliverju najdem tut veliko stvari zame. Ravnokar sem si kupila jopico in denarnico. Vse mi lepo pristoji. Hlače si tut vedno najdem. V mb se vse dobi, pa v ms tudi, čeprav rada hodim v Seiersberg.
...jaz ne razumem, kje imajo velike številke? Jaz mam 36/38, pa imajo vedno po par enakih oblek po tej številki. Sem zelo zadovoljna s to znamko. Udobno je, niti se ne razbarva, ne razvleče. Pa Skinny tudi.
Uporabniški avatar
manculina*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a manculina* » 24. Jul. 2008 16:46

skoraj nikoli ne kupujem v s. oliverju, ker mi oblačila niso všeč ter so za 'to kar dobiš' predraga.
Uporabniški avatar
Jagodkaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jagodkaa » 25. Jul. 2008 9:41

ponavadi ne kupujem v s oliverju ker se mi zdi da imajo precej drage stvari. sem si pa v sredo kupila 2 lepi majčki. ena je stala sicer 22€, koliko redkokdaj odštejem za majčko, ampak v nobeni drugi trgovini nisem našla nobene, ki bi mi bila vsaj malo všeč.
ma|ick4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 20. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ma|ick4 » 25. Jul. 2008 16:30

Edino kar imam od s.oliver-ja je ena črna jaknca,ki je res ful lepa. Saj si je nisem mislila kupit,ampak ko sem jo zagledla sem rekla mojemu naj jo da dol(ker je nisem dosegla) in on seveda ceno pogledal in reko,če bom res dala tolko za njo. Jaz pa malo v zadregi...:"če mi bo prav zakaj pa ne?" In jaknca meni zeloooo prav-uh je blo težko. Pol sem jo kupla in na blagajni doživela rahel šok-jaknca je stala manj kot sem mislila :D :D

Pa še eno denarnico sem si htela kupit. Ampak ker sem bila brez denarja takrat sem rekla,da počakam na znižanja pa bo mogoče denarnica tudi znižana. Pa niso meli več :(
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 26. Jul. 2008 21:27

Jaz imam majic polovico iz S. Oliverja, ker so mi res všeč in kvalitetne. Pa niti drage se mi ne zdijo.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov