Primerjava outfitov

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 05. Dec. 2011 10:21

Tamara, zakaj se mi zdi, da si ti ena od tistih, ki misli da kar je njej všeč je sveto, kar je drugim všeč je pa treba spljuvat na vse možne načine?
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 05. Dec. 2011 10:33

Libido. napisal/-a:Tamara, zakaj se mi zdi, da si ti ena od tistih, ki misli da kar je njej všeč je sveto, kar je drugim všeč je pa treba spljuvat na vse možne načine?


Napačen občutek. Pri meni je ravno to problem, ko grem nakupovat, težko najdem nekaj kar bi mi bilo všeč. Ničesar do zdaj še nisem spljuvala, povedala sem samo, da mi ni všeč. Tudi druge to napišejo.
Velikokrat je tako, da mi je stvar všeč na drugih, sama pa tega ne bi oblekla. Zraven tega pa je še večkrat tako, da marsikomu ni všeč kar jaz oblečem.
Moj namen ni kogarkoli žalit itd... in mislim, da se ti narobe zdi.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 05. Dec. 2011 10:46

posh_girl napisal/-a:Na prvi pogled mi je najlepši plašček na drugi sliki - a ko sem odprla sliko, sem videla, da ni iz preveč elegantnega materiala - bolj me spominja na material za trenerke....
Nč hudega, sej nisi prva, ki je spregledala:
*mala* napisal/-a:Malce prilagajam pravila. Torej, najljubše zimsko vrhnje oblačilo. 3 možnosti (malce abstraktnega mišljenja, kjer vsi plašči spadajo k plašču, vse možne puhovke k puhovkam, itd..
:P
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 05. Dec. 2011 11:45

Tamara stylish napisal/-a:Jaz pa oblek, ki jih je prilepila Ajča ne bi nikoli oblekla... Mogoče pred par leti, za maturantski ples.


Hja, saj to je po svoje res. Človek takih stvari skoraj nima kam oblečt. Sem pa imela nekaj podobnega na bratovi poroki....
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 05. Dec. 2011 12:04

Ja za take priložnosti že. Dvomim, da kdo obleče tako obleko ko gre v kak klub. To sem želela povedati :) če pa pa tut super-sej obleke so lepe samo meni delujejo preveč svečane.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 05. Dec. 2011 12:30

Jst sem mela nekaj podobnega (ajča 3) na službeni novoletni zabavi v petek (jah, staramo se). 5 let nazaj jih tud ne bi oblekla , sam takrat sem po šterki skakala :D
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 05. Dec. 2011 13:32

Tamara stylish napisal/-a:Ja za take priložnosti že. Dvomim, da kdo obleče tako obleko ko gre v kak klub. To sem želela povedati :) če pa pa tut super-sej obleke so lepe samo meni delujejo preveč svečane.


Sej sem napisala, da ko grem ven oblečem kavbojke in simpl majčko.
Za prireditve, koncerte, gledališče, poroke, ko greva z mojim na kakšno večerjo, rojstni dan, odprtje kluba/restavracije/podjetja... Pa bi oblekla kaj takšnega :).
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 05. Dec. 2011 13:40

Sem nedavno videla slike z enega žura, kjer so bili ljudje dejansko tako oblečeni. :eek: In to v Ljubljani, v enem dikaču sredi mesta. :eek:
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 05. Dec. 2011 13:57

joj, pa kaj potem. Jaz bi zadnji dve takoj imela in tudi oblekla. Pa magari zvečer za ven. Samo bi ju že s čim dopolnila, da ne bi izgledali tako svečani, pa bi bilo. Oblekice so zakon.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov