Poročna obleka

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 01. Okt. 2010 8:11

rožca, prvo nepisano pravilo je, da ne zgledaš lepše kot nevesta...tako da je lahko nevesta v prvem planu... :D

neumnost je kupovati nekaj, kar boš lahko imela le za poroko oz. poroke (kajti če se prijateljice možijo ena za drugo, pomeni, da bo tvoja družba na vsaki poroki), kajti izpadla boš "smešna", če boš imela isto obleko na vsaki poroki...

kupi nekaj, kar boš uporabljala v vsakdanjem življenju, konkretno ti bodo pa punce svetovale... :D
Uporabniški avatar
lovefrance
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lovefrance » 01. Okt. 2010 11:29

priporočam kako obleko do kolen in poleg elegantnejše balerinke. Obleka naj ne bo "obična tunika" pa tudi ne preveč elegantna (poslovna). V poštev bi prišla tudi obleka s "frfotajočim" spodnjim delom, ampak ta bi bolj pasala na petke kot na balerinke oz. nizke čevlje.
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 20. Okt. 2010 7:57

bom kar v to temo...

al katera mogoce pozna ksn dober salon porocnih oblek na obmocju gorenjske pa lj.

sj je ogromno na netu, ampak rada bi sla kaj tut tko pogledat, pa ne bi kar po vseh salonih hodila. torej, ce ima katera kaksno dobro priporocilo za dolocen salon porocnih oblek, z besedo na dan! :)

hvala
Uporabniški avatar
hubabuba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a hubabuba » 20. Okt. 2010 8:40

V Domžalah je Mod'art

Moja kolegica si je tam kupila poročno obleko (jih tudi posojajo) in sem šla z njo, ko jih je šla probavat... Moram rečt, da so mi bile zelo všeč. Majo te Raffaeli (al kaj je že to) obleke. Je za pogledat, sigurno.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 20. Okt. 2010 9:22

jst sem si jo sposodila v Krinolini, tam imajo za moj okus tudi daleč najlepše obleke. Salon Grazia ima tudi kakšno zanimivo, lahko greš pogledat tudi v Poročni kotiček, ampak men tam ni bilo nič všeč. So pa vsi 3 saloni v Ljubljani.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 25. Okt. 2010 16:04

hubabuba napisal/-a:Moja kolegica si je tam kupila poročno obleko (jih tudi posojajo) in sem šla z njo, ko jih je šla probavat... Moram rečt, da so mi bile zelo všeč. Majo te Raffaeli (al kaj je že to) obleke. Je za pogledat, sigurno.


A lahko poveš kakšna je bila cena kupljene obleke (vsaj približno). Rabim za primerjavo :) Hvala
Uporabniški avatar
hubabuba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a hubabuba » 26. Okt. 2010 10:41

Zdej, tkole je: v prodajo gredo ponavadi obleke, ki so že bile nekje dvakrat sposojene - že zaradi tega, ker so z vsako izposojo bile vsaj delno popravljene (treba je popolnoma prilagoditi mere nevesti).

Kolegica je kupila takšno obleko (bila ji je najbolj všeč), ker izposoja tiste obleke ni bila več možna (po dveh ali treh izposojah gredo obleke namreč v prodajo). Cena pa je bila ista ali celo nižja, kot če bi si neko drugo obleko izposodila. Manj kot 400 evrov (ne spomnim se točno, vem pa, da je bila manj).

Ne vem, kako je z nakupom čisto nove obleke (nikoli izposojene), ali je nakup sploh možen - če je, je v tem primeru obleka dražja.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3411
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 26. Okt. 2010 16:19

Meni je pa spodnja oblekica full vsec. Morda ni primerna lih za nevesto, bi jo pa oblekla kot druzica ali povabljenka na poroko komot, ker mi je huda do konca!!! :D

Slika
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 26. Okt. 2010 17:41

^^luštna oblekca, ampak za na poroko preveč bela (če ni za nevesto).
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 26. Okt. 2010 18:44

meni je pa ful všeč ravno za nevesto, samo druge čevlje bi dala zraven
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
lovefrance
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lovefrance » 27. Okt. 2010 8:55

za družico pa res ni najbolj primerna ta obleka :? V belem naj bi bla nevesta, ne bi ostale povabljenke.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Okt. 2010 10:49

Meni je ta obleka zgoraj čist maturantska.

Menda obleka Katy Perry (vsaj podobna):
Slika
Zuhair Murad :hearts:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
blue coctail
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 13. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a blue coctail » 28. Okt. 2010 15:12

@v-e-s-n-a

huda! meni se zdi tudi za nevesto čist primerna. zakaj bi se vse neveste tlačile v tiste ogabno kičaste tortaste obleke s pajčolani.
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 29. Okt. 2010 6:41

Oblekica je zelo lepa, če bi bila za nevesto, bi edino izbrala drugo barvo pasa in temu primerno kombinirala čevlje nakit.

Za družico je pa tudi primerna, verjetno obstaja v različnih barvah.
(s)mej se
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 29. Okt. 2010 7:54

To oblekco sem si jaz ogledovala za po polnoči, ko sem iskal akaj simpatičnega in preprostega za preobleči. Na koncu se nisem odločila zanjo, ker nisem mogla več dodajati stroškov še enega šivanja. :cry:

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov