pomoč

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tonedgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 28. 5. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a tonedgirl » 19. Dec. 2014 20:08

brskam po forumu, pa nikjer podobne teme (se opravičujem, če sem zgrešila). Rabim nasvet.
Sem namreč ena tistih, ki 3/4 svojega življenja preživi v trenerki, na srečo, ker mi to najbolj ustreza. So pa priložnosti, ko se je treba vsaj mal zrihtat in takrat sm kuhana/pečena..niti ideje nimam kaj dat nase. Vem, da bo treba v trgovino.

Kaj obleči za bowling + večerjo s fantovimi sodelovci (+njihove boljše polovice) + šef + šefica.

Prooosim. Pomagajte.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 19. Dec. 2014 21:39

Hm a na faks/v službo hodiš tudi v trenirki? :)

Hm a ta bowling in večerja bo hkrati (na isti večer)? Jaz bi oblekla pulover, pajkice, škornje. Nobene komplikacije. :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3431
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 19. Dec. 2014 21:46

Pa pulover čez rit prosim :D

Al pa kaka bolj casual srajčka + kavboje + škornji/gležnjarji/bolj fini čevlji kakršne pač imaš. Če maš luštne, tanke in fine kavboje pašejo tudi obični salonarji noro fajn zraven (vsaj meni se zdi :) )

Slika

kak tak outfit bi bil primeren za skoraj vse tvoje zadeve - za na bowling brez blazerja npr, gor kaka lahka majčka (itak pride vroče), spodaj maš lahko magari superge (itak se boš mogla preobut), za šefa absolutno blazer pa petke, spodaj tunika npr. Se mi zdi dovolj enostavno pa vsi kosi glej da bojo enostavni, da jih lahko še naprej nosiš :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3431
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 19. Dec. 2014 21:47

Pa pulover čez rit prosim :D

Al pa kaka bolj casual srajčka + kavboje + škornji/gležnjarji/bolj fini čevlji kakršne pač imaš. Če maš luštne, tanke in fine kavboje pašejo tudi obični salonarji noro fajn zraven (vsaj meni se zdi :) )

Slika

kak tak outfit bi bil primeren za skoraj vse tvoje zadeve - za na bowling brez blazerja npr, gor kaka lahka majčka (itak pride vroče), spodaj maš lahko magari superge (itak se boš mogla preobut), za šefa absolutno blazer pa petke, spodaj tunika npr. Se mi zdi dovolj enostavno pa vsi kosi glej da bojo enostavni, da jih lahko še naprej nosiš :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 19. Dec. 2014 22:55

^^Ja nujno čez rit. :D

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov