Poletne oblekce

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Urš.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 30. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Urš. » 30. Avg. 2009 15:47

no nism vedla kam nej dam.
jz sm si pred kšnimi tremi tedni naročila tole oblekco...http://www.modcloth.com/store/ModCloth/ ... Iron+Dress in zdej nevem kakšne čevlje nej mam za zravn...:) sm probala na svoje stare "ta lakaste,črne,zaobljene" pa mi ni lih ušeč...tko d če ma kera idejo, prosim :)
Uporabniški avatar
*inkica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inkica* » 09. Maj. 2010 21:39

jaz pa bi kaj takega za poletje :cool:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
Hailey
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 3. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Hailey » 10. Maj. 2010 15:37

dost takih belih čipkastih oblekc sm vidla v stradivariusu, drgač majo pa tut kake daljše in to, pa tut v quicksilverju jih majo neki prou luškanih :]
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 10. Maj. 2010 15:43

Men pa niso všeč te taogromne, k so kao letos in. So pa precej kul za starejše ljudi, da prikrijejo krčne žile in še vedno zgledajo seksi. Hahahaha :D
Uporabniški avatar
Larchiiie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 27. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Larchiiie » 11. Maj. 2010 14:51

Urš. napisal/-a:no nism vedla kam nej dam.
jz sm si pred kšnimi tremi tedni naročila tole oblekco...http://www.modcloth.com/store/ModCloth/ ... Iron+Dress in zdej nevem kakšne čevlje nej mam za zravn...:) sm probala na svoje stare "ta lakaste,črne,zaobljene" pa mi ni lih ušeč...tko d če ma kera idejo, prosim :)


Tle bi jst nosla zravn kakšne črne wedge, ki so letos ful popularni. To so pač stil gladiatork nekak sam da majo malo al pa velko polno peto. Al pa ene navadne črne z visoko peto (stil Louboutink) gladiatorke ravne bi šle tud zravn sam ne spet tolko, ker je kiklca široka in te pol bolj debelo v noge nardi. Tko da črne wedgice so kul za zravn. :D

Drgač jst sm pa čist notr v poletnih oblekcah letos in si jih nameravam kr neki kupit. Te maxi dolge so mi lepe pa mislm, da bi mi pasale, ker sm velka sam mogla bi probat, ker nikol tko dolge nism nosla :D
drugač pa kera ve kje bi dobila čimveč oblekc tko, da je majčka spodi pol pa kiklca povrhu pa da je mal širša kiklca ne style Zare k so ozke k mi tud use grozno stojijo pa še pou mi jih je prekratkih k sm velka. Sploh, da majo kakšne rožice gor bi mela.. H&M še kej druzga? TNX :)
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 11. Maj. 2010 15:05

Jst sem na splošno čisto nora na oblekce .. Dolžina tik nad koleni je zakon, če je krajše je tudi v redu, kar je daljše pa no go :D

Slika
Let's swim to the moon .....
Kavarna123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 12. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Kavarna123 » 12. Maj. 2010 15:39

pikica24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 20. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica24 » 24. Maj. 2010 20:05

Po kolko pa so kej te dolge kikle v stradivariusu?? men so prečudovite take...drgače se pa tudi vsako lepo bolj nora na krila :)
Uporabniški avatar
soncnca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 1. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a soncnca » 25. Maj. 2010 9:35

moja oblekca

Slika
<A HREF="http://winksallaround.blogspot.com/">moj blog</A>
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 25. Maj. 2010 10:55

^^ I like it :ja:
Ko bom velika, bom Lara Croft.
pikica24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 20. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica24 » 07. Jun. 2010 9:53

Hailey napisal/-a:dost takih belih čipkastih oblekc sm vidla v stradivariusu, drgač majo pa tut kake daljše in to, pa tut v quicksilverju jih majo neki prou luškanih :]


A mogoče veš koliko stanejo te dolge obleke v Stradivariusu???
Uporabniški avatar
majchy84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 22. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy84 » 10. Jun. 2010 10:47

Eno mogoče mal trapasto vprašanje :oops: Kaj naredite, da se koža na stegnih ne drgne med sabo (pač eni mamo en mal konkretnejša stegna :D ), kadar nosite oblekce pa krila? Ker jst oblečem krilo/oblekco, potem me pa peče koža in nato do konca poletja nosim večinoma bermuda hlače :roll:
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 10. Jun. 2010 17:45

Ko oblečeš oblekco al pa kiklco se mal namaž s kakšno mastno kremo, npr. ognjičevo mazilo je fajn :wink:
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 10. Jun. 2010 18:26

majchy84 napisal/-a:Eno mogoče mal trapasto vprašanje :oops: Kaj naredite, da se koža na stegnih ne drgne med sabo (pač eni mamo en mal konkretnejša stegna :D ), kadar nosite oblekce pa krila? Ker jst oblečem krilo/oblekco, potem me pa peče koža in nato do konca poletja nosim večinoma bermuda hlače :roll:


Uf ja tudi jaz imam ta problem, ko malo zašvicam se mi začnejo stegna ribsat in me peče... jaz to rešujem s pudrom v prahu (baby puder), mi je bolj prijetno kot pa mastna krema. Pri daljšem krilu pa pač pajkice (kolesarke brez podloge za rit)

Sem si pa letos jaz kupila tole oblekico levo zgoraj belo/marelčno http://shop.hm.com/at/campaign?campaign=848_ISN&page=LADIES Mi je fenomenalna... sem imela že črno v roki in sem si na blagajni premislila :D
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
majchy84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 22. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy84 » 10. Jun. 2010 20:24

Tnx, bom sprobala potem pa takoj v trgovino po tiste ogledane oblekce in kiklce :D

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov