Outlet

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ematata
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 11. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Ematata » 11. Apr. 2010 10:09

Mene pa zanima kakšne so kaj cene sončnih očal? A je kaj cenejš? Naprimer Armani? Oz. a veste kje lahko kupim očala najcenejše? Hvala!
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 11. Apr. 2010 13:27

no meli smo namen it v palmanovo, pa nismo šli, ker smo slišali, da je za bolj fancy stil, mi pa smo bolj športni...zarad adidasa se nam ne splača tja hodit, ker ga mamo v celovcu :) zdj me pa zanima kolk je to res? Sicer nismo zdj ful športni, ampak recimo esprit, s oliver, hm, vrjanta...ne pa zdj da bi vsak dan petke nosila pa se ful rihtala... da vemo za naslednjic :)
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 11. Apr. 2010 13:41

*kayka* napisal/-a:no meli smo namen it v palmanovo, pa nismo šli, ker smo slišali, da je za bolj fancy stil, mi pa smo bolj športni...zarad adidasa se nam ne splača tja hodit, ker ga mamo v celovcu :) zdj me pa zanima kolk je to res? Sicer nismo zdj ful športni, ampak recimo esprit, s oliver, hm, vrjanta...ne pa zdj da bi vsak dan petke nosila pa se ful rihtala... da vemo za naslednjic :)


Nobene od naštetih trgovin ni v Palmanovi. Imaš pa Sweet Years pa Baci&Abbracci, pa Benetton in Sisly, ki je bolj športna varianta, sam zopet odvisno, kolk si pripravljena dat za majico s kratkimi rokavi. Ker npr od SY jo pod 40E ne dobiš. Sicer je tudi CK bolj šprtna varianta pa Cerruti, sam so cene relativno visoke
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 11. Apr. 2010 14:17

Ematata napisal/-a:Mene pa zanima kakšne so kaj cene sončnih očal? A je kaj cenejš? Naprimer Armani? Oz. a veste kje lahko kupim očala najcenejše? Hvala!


V Palmanovi je samo ena optika in tam jee slaba izbira
Uporabniški avatar
GlitterSniffer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 17. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a GlitterSniffer » 11. Apr. 2010 17:31

A mi lahko katera pove, če so v Palmanovi Adidas, Nike, Lacoste superge isti modeli kot npr. v Ljubljani, ker jaz bi šla tja po superge zato, da bi kakšen ful dober model dobila, v LJ mi nekak niso všeč zdej, pa še pol LJ iste nosi potem.
Pa če mogoče katera ve, če so kakšni popusti pri oblačilih katerih koli znamk, da bi se mi splačalo it pogledat. Namen mam it čez kakšna 2 tedna, grem pa prvič tja.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 11. Apr. 2010 17:38

GlitterSniffer napisal/-a:A mi lahko katera pove, če so v Palmanovi Adidas, Nike, Lacoste superge isti modeli kot npr. v Ljubljani, ker jaz bi šla tja po superge zato, da bi kakšen ful dober model dobila, v LJ mi nekak niso všeč zdej, pa še pol LJ iste nosi potem.
Pa če mogoče katera ve, če so kakšni popusti pri oblačilih katerih koli znamk, da bi se mi splačalo it pogledat. Namen mam it čez kakšna 2 tedna, grem pa prvič tja.


Lacoste trgovine ni. V Nike imaš ful izbire, pa so modeli bolj moderni, če se lahko tako izrazim, kot kjerkoli v Lj, čeprav naj bi bili iz pretekle sezone.
Adidas nima velike izbire superg, maš pa še Pumo in Asics, ki imajo tudi ful nore modele.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 28. Maj. 2010 19:32

Da spet malo obudimo temo.

Jaz grem rada V Outlet na Rudniku, si kr najdem kaj za oblečt, cenovno ugodno in kvalitetno.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 29. Maj. 2010 7:41

Edini outlet v katerem kaj kupim je v Palmanovi. Na Rudniku in v Hali 12 me odbija že postavitev artiklov in nametanost enega čez drugega.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 29. Maj. 2010 12:41

Kje v Palmanovi pa je outlet?

Ja v LJ je res artiklov preveč, ampak si moraš čas vzeti in malo pobrskati. Jaz grem ponavadi vedno z nekim namenom tja tko, da pol namenjam pozornost samo hlačam oz. majčkam ipd. No oko vržem tudi na ostalo, pa se kdaj pa kdaj najde kaj ugodnega in kvalitetnega.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 29. Maj. 2010 13:05

Hvala :)

Bom združila temi.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 29. Maj. 2010 16:55

Ravno danes sm videla v eni reviji reklamo, da je (oz. bo) v Pallmanovi znižanje do 70%. Me pa zanima, če je imajo v tem outletu znižane tudi športna oblačila, npr. Adidas, Nike, Roxy,... Oz. ali to sploh prodajajo tam? Nisem še nikol bla :oops:
Our passion is our strength <3
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 29. Maj. 2010 21:13

To si verjetno videla kolk so artikli znižani- kakšna je outletcena. Sicer pa imajo Adidas, Nike, Puma, Asics. Pa tudi druge italijanske znamke- npr. SweetYears, Baci Abbracci,... Celoten seznam trgovin pa imš na njihovi spletni strani.

Ja Sunshine, mislim na Palmanova Outlet Village.
Mala_Teych
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 11. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mala_Teych » 20. Jun. 2010 10:02

Jochie napisal/-a:tisti proti krapini pa roses fashion outlet.

http://www.roses-fashion-outlet.com/b2c/index.aspx


Jochie, zanima me kakšne stvari majo sploh v Roses .. a so bolj novejše ali so kr precej stari modeli? Zanima me sploh XYZ pa Diesel, Adidas, Nike, Puma .. ;) Slišala sem namreč da majo tud do 5 let stare modele :eek: pa kolk km je od gruškovja do tja?
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 21. Jun. 2010 11:10

jaz sem bila v soboto v roses.
ogromen benetton in sisley (res je da so nekateri modeli zelo stari, vendar večina stvari iz prejšnje kolekcije). glede teh višjecenovnih znamk : v stiflu kjer bi naj imeli dior, gucci, miu miu ipd. v izložbi sicer diorjevi natikači za preračunano pribl. 120€. torbic nobenih razen guess. kakih višjecenovnih niti ne. v hilfigerju torbice še vseeno okrog 150€ čeprav znižane. ostale stvari tako kot pri nas (pulovri znižani na 50€, obleke na 100€ ipd.). v the core (lauren, hilfiger) fajn stvari, čeprav še vedno 'drage'. calzedonia in intimissimi - totalna razprodaja, spodnjice za 1€, kopalke za 10€ ipd. ogromno vsega. diesel - torbe znižane nad 100€, čevlji znižani nad 100€ - nič pametnega. transport izropan. mango ful ful stvari znižanih in lepih. novejša oblačila.

se splača iti definitivno, posebej za kake večje nakupe. ogromno izbire, ceneje kot pri nas (oz. kot pri nas na razprodajah). edino nekih high class znamk pač ni na pretek.
“Fashion does not only exists in dresses;
fashion is in the air, it is brought in by the wind,
one feels it coming, breathes it in,
it is in the sky and on the pavement,
it depends on ideas, customs, and happenings” - Coco Chanel

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov