Outlet

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 15. Jan. 2010 16:11

^^ Who cares?? :roll:

Če vam kaj ni všeč, pač ne hodite v Italijo :D In kdo pričakuje pogovor s prodajalko v slovenščini, naj preprosto ostane v Sloveniji
:wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 15. Jan. 2010 16:54

*mala* napisal/-a:^^ Who cares?? :roll:

Če vam kaj ni všeč, pač ne hodite v Italijo :D In kdo pričakuje pogovor s prodajalko v slovenščini, naj preprosto ostane v Sloveniji
:wink:


Se popolnoma strinjam.
In ne, v Ljubljani nimajo pojma o italijanščini. Sem bila že večkrat priča.
Sploh pa, če vprašaš v angleščini, ti bodo zagotovo znali pomagati tudi v Palmanovi.
mamica_V
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mamica_V » 18. Jan. 2010 14:42

Hvala, zelo ste bile prijazne. In ja, govorile so angleško!
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 21. Jan. 2010 13:53

do kdaj pa so razprodaje u italiji?
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 21. Jan. 2010 15:20

°°°ČeŠnYa°°° napisal/-a:do kdaj pa so razprodaje u italiji?


Za Palmanovo vem, da so do marca, če ne celo dlje. Vprašanje pa je, če sploh kaj ostane do takrat.
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 21. Jan. 2010 16:04

wou, do marca? :lach: tnx, spice girl :)

kaj pa drugje?
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 22. Jan. 2010 12:03

wou, zakompliciarno :lach: hvala ti :)

mislila sem bolj za trgovinice v centru trsta in npr. torri ;) majo kar dolgo razprodaje:)
maurica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 24. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a maurica » 24. Jan. 2010 22:01

jst nameravam it zej pogledat za smučarsko bundo u outlet....pa me zanima kašna se vam zdi izbira?pa kašne so cene?
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 25. Jan. 2010 8:26

maurica napisal/-a:jst nameravam it zej pogledat za smučarsko bundo u outlet....pa me zanima kašna se vam zdi izbira?pa kašne so cene?


Smučarsko bundo pa dvomim, da boš dobila. Vsaj jaz ne vem za trgovino, kjer bi prodajali smučarsko opremo. :gruebel:
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 05. Apr. 2010 19:42

js grem v soboto, pa me zanima kašne so kej cene pomladne kolekcije? Sem šla gledat na njihovo stran pa so mel do 21.3. 20% popusta na novo kolekcijo, tko da zdj ne vem... nisem še nikol bla pa ne vem kako to zgleda :)
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 05. Apr. 2010 19:49

*kayka* napisal/-a:js grem v soboto, pa me zanima kašne so kej cene pomladne kolekcije? Sem šla gledat na njihovo stran pa so mel do 21.3. 20% popusta na novo kolekcijo, tko da zdj ne vem... nisem še nikol bla pa ne vem kako to zgleda :)


Ja, imeli so znižanja.Sam ne več. Jaz sem bila tisto zadnjo nedeljo in je bilo več folka kot na razprodaji. Parkirišče je bilo nabito polno.
Sicer pa je čisto odvisno kaj te zanima. Outlet cene so ponekod še vedno relativno vidske: Fornarina, Cerruti, Iceberg, Moschino. Guess itd. Sicer so približno od 30 do 40% od redne cene.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 10. Apr. 2010 17:42

Jaz se drug teden prvič odpravljam tja in glede na to, da grem iz Maribora, kar ni tako blizu, bi vas prosila, da mi pomagate, da se ne bom vozila brezveze dol :)
Torej - kakšen je delovni čas (predvsem me zanima za vikend, nisem nikjer na spletni strani našla; ali imajo tam tudi tiste ure od 14.00 - 16.00 ali kako že, ko vse zaprejo?) ? In pa, ali se dejansko splača tja iti zaradi cen ali je v vsaki trgovini znižano le nekaj stvari in ne prideš praktično skoraj nič ceneje skozi kot pri nas? :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 10. Apr. 2010 19:11

urnik je od 10.00 do 20.00, vmes ne zapirajo. Enako velja tako za soboto, kot nedeljo.
Za cene sem že večkrat napisala: splača se npr: Nike, Adidas, Puma, Intimissimi, Calzedonia, Benetton
Sicer so trgovine s priznanimi blagovnimi znamkami in je čisto odvisno od posameznika, koliko je pripravljen dat za posamezen kos oblačila. Outlet cene so okrog 30% ceneje kot dejanske cene- ponekod več, drugod manj. Npr: Fornarina majčka je iz 100€ znižana na 70€. Najbolj se ti splača it, ko so razprodaje. Takrat pride na outlet cene še dodatno znižanje-okrog -50%.
Ne vem, jaz se ne bi vozila iz Maribora, samo za pogledat, bi raje počakala na razprodaje. Tako kot tebi, se meni ne bi splačalo voziti v Graz (sem iz Ajdovščine). Lahko pa narediš izlet tako, da greš zjutraj v Palmanovo, popoldne pa se ustaviš v Gradežu-na obali, ki je okrog 20min. vožnje oddaljen od Palmanove :D
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 11. Apr. 2010 7:34

^^ Najlepša hvala :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov