Nakupovanje v Italiji

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 29. Okt. 2011 12:24

Anelise napisal/-a:Sem pa bla zadnjič v oni stari Palmanovi (kamor smo hodili 15+let nazaj :oops: ) in sem ostalo zelo presenečena kolk lepih stvari imajo :eek: Sem nakupla ogromno :oops: :D


Kje je pa stara palmanova? o.O
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 29. Okt. 2011 21:17

ko plačaš cestnino, greš na križišču ravno in čez 100m zaviješ desno- ne moreš zgrešit. Zraven je Spar, nasproti pa trgovina s pohištvom
kaycha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 4. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kaycha » 25. Jan. 2013 2:38


Hej! Zanima me, ce so ksne sveze informacije glede Mirele.. Baje, da se je vmes parkrat zaprla. A mogoce kera ve, ce je normalno odprta (razen se vedno pon in ned)? Pa kako je z robo? Sem slisala full razlicnih variant kdaj naj bi bla najbolj polna. Eni pravjo, da roba pride v pon in je zato takrt zaprta, slisala sem tud, da pride samo 1. torek v mescu.. Ker res ne bi rada hodila tja in se na koncu obrnila, ker bo izropana. Bi pa rada sla pogledat, ker se nisem bla in ce se da res isto robo dobit, k pr nas, za tok manj denarja.. A mogoce poznate v blizini se kako podobno stacuno? Slo se bo pa verjetno z busom/vlakom, ker furat po njihovih cestah.. Tko da lih do Torija al pa Palmanove verjetno ne bo slo
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 05. Feb. 2013 14:10

hmm mi ponavad hodmo v soboto, ko je več časa, samo baje je res tako, da je najbolj polno z oblačili v torek... itak nimajo pa nobene spletne strani, pa vse je bolj na ćrno :) se pa splača, tko da pejt pogledat :D
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron