Nakupovanje v Italiji

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 07. Feb. 2011 13:16

Jah, to je pa čisto odvisno kaj ti iščeš in kaj bi rada.
aymee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 14. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a aymee » 28. Mar. 2011 9:14

hej punce.. je bila mogoče pred kratkim katera v trstu, se splača iti kaj se tja u soping ali ne ?
luncca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 1. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a luncca » 28. Mar. 2011 18:09

V trst se ti slača hodit, če rada nakupuješ pri kitajčkih...čene nima smila, ker drugega ni nič pametnega. Pri kitajcih je pa tud ista ponudba.
Mi smo bili ta vikend in sem zelo razočarana...Palmanova outlet village pa pride samo v poštev, če nosiš znamke in bi rad malo prišparal. Za reveže tam sigurno ni...
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 28. Mar. 2011 21:17

Mi gremo ponavadi v Mirello se malo pogužvat..če imaš živce za gužvanje ddobiš veliko poceni stvari :)
Uporabniški avatar
Aelna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 21. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Aelna » 31. Mar. 2011 17:57

Kaj pa Firence pa cene na marketih/stojnice/štanti. Majo večinoma usnje al tut kšne obleke. Kaj pa vintage in second hand trgovine? Ma katera izkušnje s Firencami?
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 01. Apr. 2011 9:24

Jaz imam minimalne izkušnje, ki sem jih pridobila na 3-dnevnem izletu :)
Štandi mi že na splošno niso všeč in se jih izogibam na veliko. Kitajci pač... kot povsod na sejmih. Second hand trgovine nisem zasledila, ker mi pač tako kupovanje ni všeč.
Sicer pa je tako kot v vseh turističnih mestih- high fashion trgovine in pa take, ki so na nivoju h&m, zara,...
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 29. Apr. 2011 13:09

Da v Trstu ni dobre robe, pač ni res, bil par dni nazaj, sicer ne ravno na šopingu cunj, tako na hitro sem v centru videl Diesel, Replay, Lacoste, Paul&Shark, Armani Jeans, Stone Island, Mirella..Cene kot pri nas.

Ni pa Trst neka meka, to nam je bila, ko smo bili Jugoši in smo hodili po kavbojke na Ponteroso..Aja, na Ponterosu ni ničesar več, nobene stojnice.

Je pa dost cenenih kitajskih trgovinic.

Firence imajo veliko dobrih trgovin, ampak moraš imet polno denarnico, da sem tam oblečeš.

Dobra roba v Italiji stane, kot povsod.
Uporabniški avatar
lesnik
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 264
Na forumu od: 27. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lesnik » 03. Jul. 2011 19:28

Zdravo!
Mogoče ve katera če se še splača v trst kupvat?
Kaj pa kitajci kakšne so cene?
gmajnalj
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 29. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a gmajnalj » 20. Jul. 2011 16:34

Italija nam je res bila meka včasih, v času Juge. Danes je tja hodit hupovat obleke popolnoma brez veze. Zakaj hodit v Italijo in kupovat od Kitajčkov, če lahko od njih kupmo tud v Sloveniji. Res nima smisla. Jaz večinoma kupujem kar v Slo. Pa da dam primer. Včeraj sem kupila te dvodelne kopalke v spletni trgovini Ambo storitve in jih imam danes že doma. Narejene so v Nemčiji, kjer je kvaliteta velik boljša kot na Kitajskem, cena je pa niža kot v Nemčiji. Kaj češ boljšga. Drugače pa z mojim hodiva kdaj pa kdaj v Avstrijo in sicer v trgovine H&M, kjer je roba popolnoma drugačna kot pri nas, kar verjameš samo na lastne oči. K nam očitno pripeljejo tisto, kar v Avstriji ostane. Cene so iste, ampak kvaliteta je boljša.
Zadnjič spremenil gmajnalj, dne 27. Maj. 2015 10:18, skupaj popravljeno 1 krat.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Jul. 2011 10:54

Meni je pa Italija precej všeč, tudi kot država je lepa, tko da grem z veseljem tja na izlet občasno, če hkrati kaj uporabnega najdem, pa še bolje :) .. sem jo pa šele pred kratkim spet odkrila, prej precej let nisem šla niti blizu :P
Uporabniški avatar
Moonlight_Shadow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Moonlight_Shadow » 18. Sep. 2011 17:58

ammm... a gre katera od vas naslednji teden v Trst? :)
aLLiSSe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 16. 3. 2006
Kraj: my world

Neprebrana objavaNapisal/-a aLLiSSe » 19. Sep. 2011 10:48

mene pa zanima, ce je bila kera u zadnjem casu u Trstu pri kitajckih? A imajo ze plascke? :)
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 27. Okt. 2011 12:09

Jst v trst ne hodim,ne vem kdaj sem bla zadnjič.grem pa nekje 1x na 2meseca do Palmanove :) V outletih se da dobit kaj pametnega (no,spet odvisno kko trefneš,ampak načeloma imajo kr dobro izbiro)..Sem pa bla zadnjič v oni stari Palmanovi (kamor smo hodili 15+let nazaj :oops: ) in sem ostalo zelo presenečena kolk lepih stvari imajo :eek: Sem nakupla ogromno :oops: :D
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 28. Okt. 2011 20:10

Jap, so jo prenovili. Jaz sem si kupils Adidas hlače za točno 10€ cenej, kot v Palmanova outletu- popolnoma iste. Tako, da se splača tud tja kdaj pa kdaj zavit- za športno robo, sicer pa mi ni všeč
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 29. Okt. 2011 9:58

jst sm poleg trenirke najdla še ful dobre kavbojke... ;) take bolj skinny mdel z nizkim pasom..in so zakon..se ful dobro nosijo :) pa tko enih par majčk sm našla.me je prav presenetlo,da mi je blo tolk stvri všeč,k sm ful izbirčna drgač (sploh za hlače)..pa poceni je :P

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov