Naj parfum

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 04. Jul. 2012 13:17

^^ Ali pa Daisy Eau so Fresh, zdaj imajo še tiste tamale za v torbico, v obliki rožice :) pa Dior Addict je zdaj en nov (vijoličast), tudi tak bolj svež, poleten, mogoče bi ti bil všeč...
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 04. Jul. 2012 13:36

Ja, Dior Addict je meni super za poletje, not pa ima vrtnico in jasmin, podoben je Forever and Ever (Dior). Oba sta mi top, lahka vonja.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 13. Jul. 2012 18:42

chanel, gucci :hearts:
Tu es dans toutes mes pensées.*
filipa67
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 29. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a filipa67 » 19. Jul. 2012 11:49

Chanel Cristalle ... je kar precej drag, vsekakor pa je zame vreden svojega denarja
Vsak ima svojo dišavo, pa naj bo <a href="http://www.ilike.si/moski-parfumi">moški</a> ali <a href="http://www.ilike.si/zenski-parfumi">ženska</a>.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Jul. 2012 14:53

kot večerno varianto uporabljam

Slika

za čez dan ma pa kr deodorant, ker se mi zdi, da čisto zadostno diši in je dovolj obstojen. ne špricam si ga pod pazduhe (ker je poln alkohola in peče) ampak malo pošpricam po sebi. že ful let ma istega burberija

Slika
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 20. Jul. 2012 12:24

Jaz pa bi vprašala, koliko ve punce ponavadi odštejete za parfume? ker se mi zdi, da vse večinoma uporabljate Dior, Gucci, itd. :) to pa so verjetno daleč najdražji parfumi,ali ne?:D

Pa brez zamere, samo zanima me.:P
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 20. Jul. 2012 13:02

mislim, da je bila 50ml steklenička diorja okoli 80€. ampak to je nakup, ki ga opravim 1krat letno. res je, dior spada med dražje parfume. ampak če preračunaš na letni ravni, spet ni tak ogromen strošek.

deodoranti (tudi tej tadražji, vsi fa in podobne zadeve ne pridejo v poštev) stanejo okoli 20€.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Jul. 2012 16:11

Pod 50€ težko prideš za stekleničko cca. 30-50 ml. Ampak mi je vredno vsakega €. Raje se čemu drugemu odpovem, kot pa parfumu + trajajo celo večnost.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 21. Avg. 2012 21:34

Kako se vam zdi pa tanov Dot od Marca Jacobsa? A ga je katera že sprobala? :) Jaz sem ga celo poletje čakala, ampak me ni preveč navdušil... vzorec in ime sta mi sicer všeč :D (čeprav embalaža je pač malce kičasta... tamala flaška je sicer lepša), vonj pa res ni nič posebnega oz. ko se posuši na roki, mi je celo nekoliko neprijeten :? Tak bolj sladkast z neko noto, ki mi očitno ne ustreza.

Slika Slika
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Avg. 2012 21:38

Jaz parfume ponavadi dobim, ker se mi enostavno smili dati 90,100€ za enega. Mogoče bo drugače, ko bom velika. (seveda si pa veselo sposojam parfume pri sestri, ki jih ima malo morje :) ).
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 21. Avg. 2012 22:24

Zadnje čase: Jean Paul Gaultier- Classique
Uporabniški avatar
mancHa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a mancHa_ » 21. Avg. 2012 22:54

Escada Rockin'rio mjami <3
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 22. Avg. 2012 6:23

Aaaa jaz rabim novega. :D Nikoli več fantu: "ja pač enga k teb diši izber" :D zdj pa Kate Moss stoji na polici, ker mi ma vonj po ženskah v zrelih letih :(
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 22. Avg. 2012 22:15

Jaz osebno prisegam na Fragonardove. Sicer so precej dragi ampak totalno vredno svojega denarja. Moj najljubši je Miranda - lani poleti sem ga zvečer uporabila in ko smo prišle nazaj v apartma, smo šle pod tuš in sem ga naslednji dan v morju še vedno na čase lahko zavohala. Obstojni so torej ful!
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 22. Avg. 2012 23:37

^^ A res, kje jih pa kupiš :) Jaz sem bila pred leti prav tam v Grassu v muzeju in parfumeriji... a to si si v njihovi parfumeriji zalogo naredila ali kje po netu naročiš? :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov