Moški in moda

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 10. Avg. 2011 12:16

claire napisal/-a:
Jochie napisal/-a:
neko modo opevaš, pol pa direkt v H&M pa narediš stilsko preobrazbo za 100€! ter dobiš celo kvalitetna oblačila za ta denar! :lol: malo se je razgledal in rekel, da mu je vse všeč, jebote, copata! :lol: ali pa taktika v stilu pesmi "hvala zemlji hvala nebu da sem se te končno znebu".


:D 1+

res je POPOLN. kima in kupi, kima in kupi, kima in kupi.
(pač prilepila si res modele s cunjami, ki si jih niti bolj modni tipi ne bi oblekli. sori, en h&m je pa daleč od trgovine za modne guruje. že zato, ker so cene prenizke. tako bo, kot sem ti rekla. cel lajf ga boš oblačila kot otroka.)


+1
Ne štekam tega, da ženska odloča kaj si bo moški zase kupil za oblečt. Tele slikce tudi meni ne zgledajo vredu.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 10. Avg. 2011 13:18

Roko na srce - tako so ponavadi gayi oblečeni :D
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 10. Avg. 2011 18:02

Lexi_photo napisal/-a:Na prvem linku mislim sredinskega v temno zelenem suknjiču in tistega skrajno desno z oranžnimi lasmi. Upam da je dovolj razvidno.
in ja, res se dokaj prilagaja meni..

Klik


Da se takole oblečeš morš bit imo na hard pederčina... To prav kriči nekaj v stilu "rad ga fašem f čmar"...

Tako se ne bi oblekel pa tudi če prekle padajo z neba.. :eek:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 10. Avg. 2011 22:28

Kako ste nesramni no. Ok tiste majce na desni slikci res marsikateri tip ne bi oblekel, ampak jeans pa en casual blazer je pa res cist normalna kombinacija in zdalec ne samo za geje.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
ursa2502
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 310
Na forumu od: 17. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ursa2502 » 11. Avg. 2011 12:23

:zustimm:
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 11. Avg. 2011 14:01

o fuj.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 14. Avg. 2011 23:48

Lexi_photo napisal/-a:Jaz nočem, da je moj fant totalno šik in v stilu z modnimi smernicami. Želim pa si, da bi bil oblečem v skladu z nekimi normativi sprejetega.
wtf, kje pa jz živim, da ne vem za te "normative" glede oblačenja? :lach:
(močno močno dvomim, da ti je res uletel na razstavo v trenirki)

Lexi_photo napisal/-a:Klik
Jz bi pa prej rekla, da se majo oni med sabo radi oz. se bolj preferirajo, kot osebe mojega spola
(McLarnovc, lej, tko se takšno reč lepše pove :P)
anze
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a anze » 15. Avg. 2011 19:12

To, da mu je za modo vseeno me ne preseneča. Bolj sem presenečen nad tem, da sta v H&M-u našla nekaj kvalitetnega in zanimivega. Morda, če sta izbirala basic kose, drugače je pa v Sloveniji zadnje čase izbira bolj ali manj slaba. Govorim seveda v moškem oddelku, ki je v primerjavi z ženskim nekje v razmerju 1:5.

Če ti dovoli, da mu pomagaš spremeniti osebni stil je to zelo pohvalno, Morda mu lahko podariš izobraževanje o stilu. Lepo bi bilo namreč, da bi zavedanje o oblačilih tudi obdržal in ugotovil, da to dela zase in ne zate.

P.s. očitno le nisem edini, ki pri iskanju partnerke/ja gleda tudi/predvsem na njegov/njen stil. :wink:
Ulični stil - modni trendi z ulice | http://ulicnistil.com/
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 17. Avg. 2011 13:03

^^ sej dosti nas pogleda tudi stil, valda, ko isces partnerja, je to nekako "pomembno". Ne pa da potem, ko ga ze najdes, spreminjas njegov stil.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 23. Avg. 2011 7:57

No ja, bolje da je tak, kot pa neka metroseksualna spaka v roza puloverčku z belo torbico.

Ne ga na silo spreminjat v šminkerja. Poskusi ga navadit na športno eleganco, ali pa vsaj na urejenost. Dopovej mu, da je lahko oblečen športno, ampak naj bo vsaj urejen.

90% moških na cunje ne da veliko. Je pa treba biti vsaj urejen.
Zadnjič spremenil Džeki, dne 23. Avg. 2011 8:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
moj_zlobni_jaz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a moj_zlobni_jaz » 23. Avg. 2011 8:12

^I agree.

Sem enkrat mojga zajebavala, da mu pa zaj tole "moško" torbico kupiva, da ne bo več svojih stvari v mojo tlačil (potem pa, zakaj imamo ženske tako velike torbice :D ) in je samo zavil z očmi ter rekel, da bo pač raje vse v rokah nosil :lol:

No, da pa ne bom čist OT...na srečo z mojim nimam takih problemov...oblači se pač tako kot mu paše in je vedno urejen in meni je to všeč...po navadi pa itak hodiva skupaj po nakupih in svetujeva drug drugemu, kaj keremu paše in kaj ne...

Spreminjat partnerjev stil pa hmmmm...vprašanje, kako dolgo se to lahko obnese...zdaj če se v makeoverju dobr počuti pol ok, če pa to res dela zgolj tebi na ljubo, on je pa ves nesrečen...vprašanje...
Why be an angel when I can play god?!
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 16. Okt. 2011 14:51

Jaz se zadnje čase oblačim pretežno v Zari, ker sem ugotovil, da se lahko tam za male pare oblečem, da zgledam ko maneken. Res majo fajn stvari za moške.

Edino čevlje raje kupim v kakšnem Humanicu, ker so le kvalitetnejši.
_Ziggy_x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 30. 3. 2012
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a _Ziggy_x » 30. Mar. 2012 16:17

Jaz pa furam športni stil...stvari kupujem večinoma iz Fox-a, nekaj je tudi skate scene in mi je ultra udobno ter mi je malo mar če je že 20 let iz mode:)
Je isto probavala bivša me stlačit v neke ozke hlače in srajce...ampak...no go, če se že v današnjem času počutim utesnjenega, se vsaj v oblačilih lahko počutim malo bolj free... :)
Hello

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov