Modna svetovalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 10. Jan. 2014 21:20

Sarissima napisal/-a:Eh, za povprečnega uporabnika so (skoraj) vsaki zimski škornji nepremočljivi. Mam trenutno ene "usnjene" iz deichmana za 30eur, pa mi niso še premočili (kljub občasnemu stopanju direkt v lužo sredi ulice). Zdej če maš pa službo/faks, ki zahteva malo bolj "terensko" opravo, potem pa se verjetno res splača malo več vložit v nepremočljivo obutev (na tej točki bi predlagala isto kot anjeske - škornji ali bulerji)


Uf za deichmana je pa že res čudež, da si take najdla... men so se zmer ful hitr uničli, ker skoz lutam okol. :) Ja sej o tem razmišljam, da bi vložila malo več, da mi nebi bilo treba vsako sezono novih kupovat. Rada se prej pozanimam. :) Je hudič najdet prave čevlje dans. Hvala :)

Jaz imam večino čevljev usnjenih goratex in mi še nobeni niso premočili pa z njimi hodim po lužah, (lani :p) sem gazila po snegu, po hribih, sem tudi v reko z njimi že stopila... Če ima oznako goretex (in je lahko usnjen..) in ga za vsak sličaj še posprejaš doma (ne spomnim se kako natančno se imenuje ta sprej, bom pogledala ko pridem domov) so skoraj 100% nepremočljivi. So pa veliko dražji od čevljev iz deichmana recimo in večinoma niso nek višek mode.

(samo bog pomagaj - kje naj dobim fensi čeveljčke velikost 42/43? in to ne neke široke šlampaste zadeve ker imam noro ozko in dolgo nogo... ni boljšega kot nakupovanje čevljev - grem polna upanja (mogoče se je pa čudež zgodil in so ugotovili da dejansko obstajamo ljudje z večjo nogo - tisti moment "uau, keri hudi čevlji" - "a, samo do 41 obstajajo? Super, imate potem kakšne modele ki obstajajo v velikosti 42 ali bog ne daj celo gigantski 43?" "Uau, papuče imate, super res" - zaključek: kupi najudobnejše moške čevlje/gojzarje/teniske in obupaj nad kupovanjem čevljev. sladoled za tolažbo)

(se opravičujem za tale izpad, samo RES sovražim da ne obstajajo dovolj veliki čevji. Ali mogoče celo kje obstajajo pa jaz ne vem za to? TAke informacije bi bila noro vesela :D


Uf hudo :D Zdaj sem se začela zanimat, ker majo znižanja in sem vidla ene ful hude tako, da bi jih rada vzela. Ja prosim, sporoči za sprej. :)

Haha ni blema za ta tvoj "izpad". Ko bi ti le lahko pomagala pa nimam pojma, ker mam sama precej majhno nogo in ne gledam večjih cifer... če pa kje zasledim kakšne ti pa sporočim, ker bom šla v kratkem na lov za čevlji, da me sneg ne prehiti (če bo sploh letos :D).
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 19. Jan. 2014 10:04

@vilamalina: blagor ti, men so moji dragi goretex škornji (večkrat špricani, redno čiščeni, ni da ni vzdrževani) začeli zamakat po 4 mesecih nošenja :? Da je ena luža na cesti, obujem bulerje. Vsaj ti me na srečo še niso pustili na cedilu.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 23. Jan. 2014 21:06

Jaz sem lansko leto v sili kupila v deichmanu tudi ene za 30€, sprva mi sploh niso bili všeč, potem pa sem se zaljubila v njih (no, sicer so polškornji oz. malo višji gležnarji). Celo zimo sem v njih gazila po snegu, dežju, lužah, nikoli premočili. To leto bojo številka 1, ko zapade sneg :D impregrirala pa sem jih mogoče vse skupi ene 3x.
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 28. Feb. 2014 16:45

Ali mogoče katera ve, če je kje v Grazu prav trgovina Wallis? V kakem centru ali pa centru mesta... kjerkoli? Ali pa če imajo kje to znamko?
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
ursa2502
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 310
Na forumu od: 17. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ursa2502 » 01. Mar. 2014 9:22

V Emporiumu jo imajo ... Upam, da nisem zamenjala s katero drugo ...
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 01. Mar. 2014 12:53

Ja to vem :)
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 26. Maj. 2014 10:33

Hej,
a si je katera že barvala all starke?
Zadnjič sem svoje bele all starke mal preveč čistila in so na nekaterih mestih ratale mal rumeno-rjave. Zanima me, če jih lahk s kako barvo (in katero) in gobico ali čopičem mal potegnem, da bi ble spet mal bolj bele? :)
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 26. Maj. 2014 11:09

V belo jih boš pomojem težko prefarbala. Pridejo pa uber lušne, če jih v kako svetlo barvo zrihtaš. Sošolka si jih je na svetlo modro pobravala in so ble res lepe. Bi pa rekla da boš mogla investirat v barve za tekstil...
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 26. Maj. 2014 11:33

A misliš, da če bi jih sam po tistem robu kjer so obarvane, pobarvala, ne bi prijela barva? :s
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 26. Maj. 2014 20:37

Poiskusi z varekino. Vsaj jaz tako dobim nazaj belino :) edino pazi da je ne daš preveč :D
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 26. Maj. 2014 22:24

Varikina rada razžre obročke od vezalk, in potem ratajo šele konkretno oranžni fleki :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 26. Maj. 2014 23:43

To bi se res znalo zgodit..
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
Češnja23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 9. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Češnja23 » 09. Jun. 2014 8:18

Če si še vedno v dilemi kaj narediti z all starkami... jaz sem jih kar v stroj vrgla, da so se oprale. pa so bile potem snežno bele, dala sem jih v mrežo in lepo na nežno pranje 30 stopinj. Super je uspelo :-) :D
Tulip
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tulip » 29. Jun. 2014 11:27

Če bo katero zaneslo v tole temo,
rabila bi mnenje in sicer v juliju sem vabljena na poroko... Kupovala novih oblačil ne bi, v omari pa imam zelo podobne kose kot so spodaj na sliki in bi to skombinirala.
Je v redu ali morda preveč "pisarniško"?

Slika
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 29. Jun. 2014 12:25

Ne bo preveč pisarniško, če srajčko za kake tri gumbe odpreš in spodaj daš kako luštno belo majčko. In pa namesto štiklov bi jaz dala ene luštne balerinke in pazit na izbiro nakita, tudi kaj sproščenega (torej ne masivni kosi, jaz bi dala samo kako svetlo uro, nobenega zlata/srebra), In pa razpeti lasje.
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov