Modna svetovalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 10. Okt. 2013 21:07

Kaj pa če bi poslikala outfit? Ker če si tako predstavljam, mi ne gre skupaj. Je pa res, da sem slab vizualni tip, ko se pride do barv na slepo :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 27. Okt. 2013 18:30

Je katera videla v stradivariusu v mb to krilo: http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/ ... ne%2Bskirt ?

Hvala
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 15. Nov. 2013 11:20

Zdravo,

Rabim en nasvet: pripravljam mini cabaret dogodek in me zanima, kje se da kupit primerno garderobo, oziroma, ali ima katera nasvet, kako bi lahko skupaj spravila en hud stayling iz razpolozljivih obicajnih oblek?

Hvala, pa lep petek :wink:
Zivljenje je piskotek!
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 15. Nov. 2013 21:55

https://www.google.com/search?q=cabaret ... 80&bih=675

klobuče, samostoječke, en črn blejzer pa neke čim bolj mini hlačke.

pa palico itak. liza minelli style!
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 25. Nov. 2013 12:00

mogoce katera pozna tole spletno stran? je original ali fake? nekam poceni mi zgleda :eek:

http://www.michaelkorsselling.com/index ... ts_id=1529
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 25. Nov. 2013 13:15

Jaz ne zaupam :D
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 25. Nov. 2013 15:13

Mah, ne, to je skor zihr fake; saj obstaja kup nekih ponaredkov na netu, v stilu 'cheap Chanel', 'cheap Prada', 'Vuitton sale' itd., k ti že logika pove, da te znamke ne morejo biti cheap (vsaj ne tako zelo, v kakšnem outletu že dobiš mal popusta, ampak to je drugo). Vse take strani imajo vedno isti 'izgovor', zakaj naj bi bilo poceni, tj. ker naj bi dobili izdelke direktno od proizvajalcev iz tovarne :D (na sliki pa ogabni plastični ponaredki, za katere se že na par metrov vidi, da nekaj ni ok... pri kakšnih gre pa mogoče za ukradeno pošiljko, sam dvomim, večinoma so kar lepo kopije; lol, tukaj itak piše, da naj bi jih bilo 399 na zalogi). Vedno so te fake strani po istem kopitu narejene. Že ime strani in internetni naslov nakazuje, da ni uradno, ker te firme nikoli ne bi dovolile takole uporabe imena... le pri kakšnih pooblaščenih prodajalcih in priznanih veleblagovnicah so na voljo original izdelki (pa tudi tam je enaka cena kot v uradnem butiku, razen če je kakšna posebna akcija) :)
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 25. Nov. 2013 21:22

no saj se mi je zdelo prelepo da bi bilo res :D Hvala za mnenja!
Don't worry, be happy!!
pasiflora
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 15. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a pasiflora » 29. Dec. 2013 22:16

inaa napisal/-a:Zdravo,

Rabim en nasvet: pripravljam mini cabaret dogodek in me zanima, kje se da kupit primerno garderobo, oziroma, ali ima katera nasvet, kako bi lahko skupaj spravila en hud stayling iz razpolozljivih obicajnih oblek?

Hvala, pa lep petek :wink:


Odvisno kolk denarja je na razpolago, v glavnem lahko tud sama sestaviš. Neobičajne kombinacije oblačil s kakšnim klobučkom, vseeno nekaj elegance, pazi na barve, npr. črna z nekaj rdeče za akcent. Močna šminka, pozor na frizuro. Malo preveri styling, kako so se včasih oblačili za take priložnosti, potem pa poglej po svoji garderobi. Gotovo se da kaj finega skombinirati. :razz:
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 30. Dec. 2013 13:29

Kje v Gradcu je Bata? Ve kdo...
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 06. Jan. 2014 22:33

Hello!
A ma mogoče katera Geox čevlje al pa Helly Hansen? Zanima me, če premočijo bla bla,... oz. če se jih splača kupit? :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 10. Jan. 2014 14:48

Čevlji premočijo ponavad zarad materiala, ni ti zdj znamka kr avtomatično garant, da bo noga suha. Usnje premoči. Stoprocent nepremočljivi so pa samo gumijasti škornji (poleg tega zame še bulerji). Vsi ostali čevlji, nizko ali visoko cenovni so na lužah prej ko slej kapitulirali (tudi helly hansen- sam za hodit so bili pa superca).
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 10. Jan. 2014 15:10

Ja to je ja logično, da je material kriv in, da ni oh in sploh top čevelj, če je znamka. Samo zanimalo me je če se jih splača kupit. Drugače nekatere znamke (nevem točno katere) imajo oznako waterproof... in ne vem ali naj verjamem ali ne. :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 10. Jan. 2014 19:43

Eh, za povprečnega uporabnika so (skoraj) vsaki zimski škornji nepremočljivi. Mam trenutno ene "usnjene" iz deichmana za 30eur, pa mi niso še premočili (kljub občasnemu stopanju direkt v lužo sredi ulice). Zdej če maš pa službo/faks, ki zahteva malo bolj "terensko" opravo, potem pa se verjetno res splača malo več vložit v nepremočljivo obutev (na tej točki bi predlagala isto kot anjeske - škornji ali bulerji)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
vilamalina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 13. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a vilamalina » 10. Jan. 2014 20:50

Jaz imam večino čevljev usnjenih goratex in mi še nobeni niso premočili pa z njimi hodim po lužah, (lani :p) sem gazila po snegu, po hribih, sem tudi v reko z njimi že stopila... Če ima oznako goretex (in je lahko usnjen..) in ga za vsak sličaj še posprejaš doma (ne spomnim se kako natančno se imenuje ta sprej, bom pogledala ko pridem domov) so skoraj 100% nepremočljivi. So pa veliko dražji od čevljev iz deichmana recimo in večinoma niso nek višek mode.

(samo bog pomagaj - kje naj dobim fensi čeveljčke velikost 42/43? in to ne neke široke šlampaste zadeve ker imam noro ozko in dolgo nogo... ni boljšega kot nakupovanje čevljev - grem polna upanja (mogoče se je pa čudež zgodil in so ugotovili da dejansko obstajamo ljudje z večjo nogo - tisti moment "uau, keri hudi čevlji" - "a, samo do 41 obstajajo? Super, imate potem kakšne modele ki obstajajo v velikosti 42 ali bog ne daj celo gigantski 43?" "Uau, papuče imate, super res" - zaključek: kupi najudobnejše moške čevlje/gojzarje/teniske in obupaj nad kupovanjem čevljev. sladoled za tolažbo)

(se opravičujem za tale izpad, samo RES sovražim da ne obstajajo dovolj veliki čevji. Ali mogoče celo kje obstajajo pa jaz ne vem za to? TAke informacije bi bila noro vesela :D

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov