Modna svetovalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 12. Sep. 2013 11:07

Odvisno od starosti, postave, stila, okusa... :) Meni so tudi najbolj všeč krajša krilca, ki so obrnjnena navzven (sploh krajša skater skirts, oblika podobna kot navijaška krila)... mislim pa, da potem po 30em letu ali pa za na močnejšo postavo to ne bi ravno prisrčno delovalo:)

Pajkice s krili pa tudi meni niso preveč všeč, leta 2006, ko je bilo to moderno, sem mogoče 1x ali 2x to poskusila, a imam raje žabe :) Je pa itak stvar okusa oz. ali se dobro počutiš v tem.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 12. Sep. 2013 11:34

^^ Meni tudi to ni najljubša kombinacija, ampak kaj naj bi pa oblekla pozimi, če hočem obleči krilo? Mene samo v žabah preveč zebe, itak pa se mi zdi, da ni neke velike razlike, če imam pod pajkicami nogavice in obute škornje ... hm.
Annny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 12. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Annny » 12. Sep. 2013 13:25

Tole je premini zame, tko glede postave kot let :oops: , poleg tega so na fotkah sam poletne kombinacije..
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 12. Sep. 2013 13:44

*Abby** napisal/-a:^^ Meni tudi to ni najljubša kombinacija, ampak kaj naj bi pa oblekla pozimi, če hočem obleči krilo? Mene samo v žabah preveč zebe, itak pa se mi zdi, da ni neke velike razlike, če imam pod pajkicami nogavice in obute škornje ... hm.


Za pozimi je itak malo drugače, ker se ne vidi, *mala* je pomoje imela v mislih tiste tričetrtinske pajkice pod krili ali pa takšne, kjer se takoj vidi pri čevljih /sandalih, da so pajkice... kombinacija bolj zaradi modnega efekta, ne mraza :) Zanimivo, za pozimi pa nisem še pomislila, da bi se jih nosilo namesto žab... no, zakaj pa ne, če ti ustreza :) Sama imam kar debelejše žabe ali pa tanjše žabe + nadkolenke :)

Tista krilca na linku so pa res luštna :love:
Annny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 12. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Annny » 12. Sep. 2013 13:57

dot napisal/-a:
*Abby** napisal/-a:^^ Meni tudi to ni najljubša kombinacija, ampak kaj naj bi pa oblekla pozimi, če hočem obleči krilo? Mene samo v žabah preveč zebe, itak pa se mi zdi, da ni neke velike razlike, če imam pod pajkicami nogavice in obute škornje ... hm.


Za pozimi je itak malo drugače, ker se ne vidi, *mala* je pomoje imela v mislih tiste tričetrtinske pajkice pod krili ali pa takšne, kjer se takoj vidi pri čevljih /sandalih, da so pajkice... kombinacija bolj zaradi modnega efekta, ne mraza :) Zanimivo, za pozimi pa nisem še pomislila, da bi se jih nosilo namesto žab... no, zakaj pa ne, če ti ustreza :) Sama imam kar debelejše žabe ali pa tanjše žabe + nadkolenke :)

Tista krilca na linku so pa res luštna :love:


Ma ja, ma sej to sem jaz mislila, na neke polškornje, škornje al podobno, so mi legice ful bolj praktične od žab, ker mi žabe zlezejo dol, medtem ko legice si lahko ful lepo popravim al kako bi napisala...Itak da je odurno to, da se vidi da so legice no.

Saj sprašujem za ta letni čas, ne za poletje. Kaj naj obujem.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 12. Sep. 2013 14:00

Obuj gležnjarje oz. polškornje- ne bo se vidlo, da so pajkice, ampak res ne jeans kikle- rajš oblekico pa magari je do kolen

http://www.katymallory.com/wp-content/u ... dress1.jpg

http://usafashionaward.com/wp-content/u ... resses.jpg

Nekaj takšnega
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 12. Sep. 2013 14:16

Zakaj pa jeansa ne? :) Če mislite glede modnih smernic, je prav moden, tudi v trgovinah ga je ogromno (nenazadnje je še Chanelu ratalo naredit smešno drage jeans oblekice za 5+ tisočakov letos, ampak lepe pa so :D). Glede izgleda pa tudi ne vem, zakaj bi bil napačen. Za jeseni in za na temne žabe / pajkice je sicer bolj primeren temen jeans, ne tisti svetel :) Recimo tole krilce v Zari mi je blazno všeč letos :top:

Slika Slika

Slika Slika

Glede obutve pa še najbolje kakšne gležnjarje, ja. :)
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 12. Sep. 2013 14:22

Ene ste res preveč picajzlaste za brezveze :D Meni med dolgimi legicami in debelejšimi žabami pač ni neke razlike. Tiste, ki pravite, da je odurno, da legice grdo pridejo na čevlje itd., pretiravate. V bistvu je to stvar okusa. Drugače pa meni tudi niso všeč jeans krila, tričetrt legice pod krili pa tudi kar nekaj. Ampak tudi to je bolj stvar okusa.
Annny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 12. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Annny » 12. Sep. 2013 15:11

dot napisal/-a:Zakaj pa jeansa ne? :) Če mislite glede modnih smernic, je prav moden, tudi v trgovinah ga je ogromno (nenazadnje je še Chanelu ratalo naredit smešno drage jeans oblekice za 5+ tisočakov letos, ampak lepe pa so :D). Glede izgleda pa tudi ne vem, zakaj bi bil napačen. Za jeseni in za na temne žabe / pajkice je sicer bolj primeren temen jeans, ne tisti svetel :) Recimo tole krilce v Zari mi je blazno všeč letos :top:

Slika Slika

Slika Slika

Glede obutve pa še najbolje kakšne gležnjarje, ja. :)


Kiklco imam dost podobno. Sej v bistvu sem iskala nasvet glede čevljev :wink:

Kje bi dobila tele s slike? So mi kar ok...V Zari?
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 12. Sep. 2013 15:28

Iz Zare je tole, ja :)
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 12. Sep. 2013 15:39

Tako krilo je men tut luštno...
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 12. Sep. 2013 15:40

Ok, tole krilce je kul, ampak si nism tako predstavljala. Taka so bolj huda izjema, kot pravilo. Sej se vid kakšnih je 99% jeans kril po ulicah, tesnih, zlo kratkih, čudn jeans, "znošen" videz.

Pa tudi nisem si predstavljala, da kdo že nosi škornje/gležnarje sedaj (na katere so seveda pajkice takoj mal bolj sprejemljive).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
mimika88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 10. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a mimika88 » 10. Okt. 2013 20:58

Živjo! sem nova na forumu :)

nekaj me zanima, kaj menite o tej kombinaciji škornjev in torbice?

http://www.zara.com/si/en/woman/handbag ... 85014.html

in teh škornjev (podobni škornji, jih ne najdem na netu)

http://www.stilago.si/fashion/otroci/zi ... 47903.html

malo me barva skrbi. glede na to da je torbica temno zelena... naj povem, da imam temno, temno moder plašček... vsako posebej mi super skupaj paše.. vse troje pa se malo v dilemi.

hvala že vnaprej ;)
mimika88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 10. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a mimika88 » 10. Okt. 2013 21:06

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov