Modna svetovalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Apr. 2012 6:56

Meni je oblekica tudi zelo všeč in bi jo jaz na tvojem mestu oblekla na poroko. Pa to ni bela, ampak marelična.
Bi pa za nasvet vprašala še sestro. Za vsak slučaj...
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 04. Apr. 2012 7:44

Oh, kent vejt! =) Hvala babe! Saj gre mami zraven, ona ni čustveno vpletena v ta odnos do lepih cot :p
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 04. Apr. 2012 8:11

Hja, saj ni nujno, da so na poroko povabljeni tisti, ki par poznajo - npr. sorodniki par že poznajo, a kaj pa njihovi dejti? Prav tako je problem pri glasbenikih, matičarjih in pozneje, če greš kam v restavracijo - zna prit do kakšnega nesporazuma.
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 04. Apr. 2012 13:45

Na mojem računalniku izgleda kremna, meni se zdi v redu :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Apr. 2012 20:15

Meni je oblekica zelo všeč in menim, da je primerna za na poroko.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 06. Apr. 2012 1:14

Kaj obut za v sluzbo, ko rabis malo lepse a udobne cevlje? Imamo namrec dress code, ki je "dressy", kar pomeni recimo casual-elegantno. Zdaj nosim lepse balerinke, ampak problem je v tem, da sem celih 8 ur na nogah, tako da me po koncu noge bolijo za umret, ker balerinke ne nudijo stopalu nobene opore. :? Sploh ne vem, kaj nabavit, da bo lepo in hkrati udobno. Sodelavke vse nosijo cevlje tipa balerinke, nekatere celo nizje/srednje petke (ne vem, kako zdrzijo), ampak jaz ne morem vec, ker me vcasih prav podplati pecejo. V glavnem, kaj predlagate? :help:
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Apr. 2012 6:18

Lažje je stat v 3 cm petah kot v balerinkah. Drugo vprašanje je, kako to izgleda, meni te miniaturne petke niso všeč.

Ampak obstaja tudi več vrst balerink. Ene so res kot iz papirja in si praktično bos, druge so precej ojačane in tudi dajejo boljšo oporo stopalu.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 06. Apr. 2012 9:29

Naj povem, da sem oblekico probala, ampak mi žal ni pasala =/ Je precej velika, kljub temu, da bi naj ustrezala različnim velikostim od xs-m, bi lahko rekla, da je konkretna m. Poleg tega pa mi očitno ne paše tak model, ki je zgoraj ravno rezan, ker izgledam, kot da sem joške doma pozabila :D
Sem kupila potem totalno drugačno, tako odpičeno pisano :razz:
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Apr. 2012 12:52

^ No, da vidimo kaj si nabavla! :D (sicer pa škoda, ker je bla oblekca res kjuti)

Drugače sem pa že enkrat morala nekaj ur stati v mini petkicah (okrog 4 - 5 cm) in skoraj umrla, tako da meni definitvno niso bolj udobne kot čist flat balerinke :? Kaj pa če poskusiš s kakimi čevlji s polno peto? Sej se najdejo tud malo bolj elegantni, ne lih tisti iz plute :) Ali pa malo boljše balerinke, v katere daš kak mehek vložek?
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 06. Apr. 2012 16:48

Jaz imam te balerinke iz Deichmanna in sem jih nosila celo poletje vsak dan cel šiht (strežba v lokalu). Res je da niso najlepše na svetu, ampak še nobene druge balerinke mi niso tako odgovarjale in v vseh me začnejo bolet noge, te pa so mi super. Odvisno seveda kak model komu ustreza, meni so zakon.
http://deichmann.scene7.com/is/image/deichmann/t_p_detail?$im=1036109_P&$sh=1036109_P&defaultImage=default_dsd
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 06. Apr. 2012 19:46

Meni se pa vse take balerinke sezuvajo, četudi imajo odzadaj elastiko, tiste s trakcem čez pa mi niso všeč, zato balerink sploh ne nosim. Posledično sem cel čas v petah, s tem, da za vsakodnevna pohajkovanja nosim 5cm, a s tanko peto, da nekako izgleda, sicer pa cca. 10cm. Če vem, da bom kak dan dosti hodila, pa obujem čevlje s polno peto (cca. 6 cm) in se počutim kot bosa v njih. :)

Kar se tiče zgornje oblekce smetanove barve, pa se meni osebno ne zdi primerno za poroko, četudi si priča. Najsvetlejša primerna je bež s kakšnim detajlom druge, bolj žive barve, samo pastelna barva in umazan odtenek bele pa so za moje pojme rezervirani samo za nevesto.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 06. Apr. 2012 19:56

CaliLove* napisal/-a:Kaj obut za v sluzbo, ko rabis malo lepse a udobne cevlje? Imamo namrec dress code, ki je "dressy", kar pomeni recimo casual-elegantno. Zdaj nosim lepse balerinke, ampak problem je v tem, da sem celih 8 ur na nogah, tako da me po koncu noge bolijo za umret, ker balerinke ne nudijo stopalu nobene opore. :? Sploh ne vem, kaj nabavit, da bo lepo in hkrati udobno. Sodelavke vse nosijo cevlje tipa balerinke, nekatere celo nizje/srednje petke (ne vem, kako zdrzijo), ampak jaz ne morem vec, ker me vcasih prav podplati pecejo. V glavnem, kaj predlagate? :help:


http://www.hm.com/de/product/96309?article=96309-A
to je casual-elegantno, pa udobno tudi dosti bolj kot balerinke :)
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 07. Apr. 2012 18:24

^^No, men recimo so te čevlji ogabni in jih ne bi obula tut če se nosjo k copatki...še na hlače, k bi se čevlji skril ne, kaj šele na krilo.

But that's just me.
Live. Love. Surf.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 07. Apr. 2012 19:11

Če maš ozke hlače so super za zraven, če pa krilo pa malo manj ker ti pol skrajšajo nogo. Ne nosijo se kot copatki ravno sam ne bolijo te noge v njih.
Men so super :)
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
leeloo13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 8. 9. 2008
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a leeloo13 » 08. Apr. 2012 13:04

Pozdravljene!

Potrebujem pomoč.In sicer: konec aprila me čaka prijateljičina poroka.In imam velike težave, kaj naj oblečem.Naj povem, da nisem normalne postave, ker imam nekje 85 kg.Sploh ne vem kaj naj oblečem.Oblekica ne bo prišla v poštev,ker imam grozne noge in jih ne želim kazat.Mogoče kakšne črne hlače, samo ne vem kaj naj oblečem zgoraj.Sploh nimam ideje :/
Že tako ali tako sploh ne maram nakupovanja in me moda bolj malo zanima.Rada bi oblekla kaj mladostnega, svežega in lepega,da s svojimi kg ne bom izgledala kot kakšna stara mama.
Hvala za kakršnekoli ideje :)
Malo se nasmej, pa bo vse okej

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov