Modna svetovalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 03. Apr. 2012 17:11

A to mora bit oboje v enem outfiu?

Za čevlje vem, da bi jih lahko kombinirala na 100 načinov, za torbico pa nimam ideje. Jeans, zgoraj pa nekaj belega, sivega, črnega. Al pa seveda kakšna črna ali siva oblekca.
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 03. Apr. 2012 17:17

Ne ni nujno. Jaz sem tudi mela v mislih neke jeans hlače, za zgoraj pa nimam pojma, ali je ok preprosta bela bombažna majica ali je to preveč športno za take čevlje.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 03. Apr. 2012 17:48

Zanima me, če bi taka oblekica šla skozi za poroko? Malo me skrbi, ker je skoraj bela. Poroči se pa sestra, če ima to kako vlogo.
Slika
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 03. Apr. 2012 17:55

Meni tole zgleda prej marelična barva. Definitivno ni bela, tako da ne vidim razloga zakaj ne.
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 03. Apr. 2012 17:58

Meni se tudi zdi bolj svetlo marelična, odvisno seveda koliko je fotoaparat pokvaril barvo. Tako da ja. Ali pa preprosto vprašaj sestro, kako se njej zdi.
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 03. Apr. 2012 18:33

rokerca napisal/-a:Ne ni nujno. Jaz sem tudi mela v mislih neke jeans hlače, za zgoraj pa nimam pojma, ali je ok preprosta bela bombažna majica ali je to preveč športno za take čevlje.


Wtf, takšnih štiklov pa res ne moreš na belo bombažno majico nosit. Še na jeans ne, razen če je temen in bolj "nobel".

Jaz bi jih nosila na oblekce. Temne (pri meni itak črne, drugih praktično nimam :) ) in dovolj nevtralne, ker so že čevlji taki udarni.


Škoda, da ni ista barva, v tem primeru bi šlo super skupaj, tako pa definitivno ne nosit čevljev in torbice hkrati.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 03. Apr. 2012 18:38

Saj zato pa sprašujem v modni svetovalnici, ker nimam pojma o modi. :D Torbica pa čevlji pa so v bistvu iz enakega materiala oz. enake barve, pač na sliki se čudno vidi. Hvala za odgovor. :D
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 03. Apr. 2012 18:40

Kaj? A midve obe govoriva o tistih štiklih in torbici z bleščicami na dnu prejšnje strani? Kako ti je pa to uspelo slikat, če je v resnici iste barve, na fotografiji pa čevlji temno sivi, torbica pa živo modra? :D
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 03. Apr. 2012 18:45

Ja, zdaj vidim, da v bistvu zgleda čiist druga barva :D.
Realna barva je barva čevljev. :)

Pri torbici je taka čudna svetloba, ko sem slikala, sploh nisem bila pozorna na to, niti ko sem dajala sem gor. Enako je no :D
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 03. Apr. 2012 18:50

Zakaj pa ne, itak da jih lahko (samo če bi bili kakšne druge teksture in barve, tile mi niso preveč všeč :oops: )... skinny jeans & peep toes z visoko peto je njam kombinacija :) (na drugih, jaz, kot že rečeno, ne nosim hlač ponavadi :D ). Pa enobarven top recimo :) Lahko se greš pa seveda elegantno klasiko s kiklami in večernimi oblekami, samo tisto je pač za druge priložnosti in moraš tud pazit, da te kombinacija ne postara :D
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 03. Apr. 2012 21:03

positive vibration napisal/-a:Zanima me, če bi taka oblekica šla skozi za poroko? Malo me skrbi, ker je skoraj bela. Poroči se pa sestra, če ima to kako vlogo.
Slika


Meni je oblekca simpatična, rahlo pocukrana, a simpatična. Tudi če je bela, jo lahko oblečeš, razen če bo nevesta imela neklasično obleko (npr črno), zaradi česar je bojazen, da bi tebe zamenjali z nevesto.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 03. Apr. 2012 21:46

V bistvu zdaj, ko gledam na domačem računalniku, tudi meni deluje bolj marelična, prej sem gledala na službenem in je izgledalo skoraj belo, svetlo bež. Nevesta bo imela belo obleko z zelenimi detajli.
Itak jo moram jutri v živo videt, pa probat, če mi je sploh prav (gre za unikat :hearts: ). Kakšne bi pa kaj pasale barvne kombinacije za čevlje in torbico? Nekaj, da malo umiri to "punčkastost" =) Upam, da jutri najdem pravo oblekico za mene, bom prečesala Lj po dolgem in počez!
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 03. Apr. 2012 21:46

To meni nikoli ni bilo jasno. Menda so na poroko povabljeni ljudje, ki mladoporočenca poznajo. Od kod bojazen, da neveste gosti ne bi prepoznali, oziroma bi mislili, da se moži ena čisto tretja punca? :D

Jaz ne bi dala bele obleke gor za na poroko (razen svoje, valjda) izključno zato, ker je tak pač običaj. Tako kot ne bi flourescentno zelene majčke oblekla za na pogreb. Ne zato, ker bi me utegnil kdo zamenjat z marsovcem, samo ne spodobi se pač in hitro lahko koga užališ. Tako kot kakšno nevesto, če se prikažeš v beli obleki in se ustraši, da jo bo folk spregledal :)

Ampak tole je pa čisto kjut ne-bela oblekca. Jaz sem za :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 03. Apr. 2012 22:05

jullia_ napisal/-a: Od kod bojazen, da neveste gosti ne bi prepoznali, oziroma bi mislili, da se moži ena čisto tretja punca? :D


Jaz vem za dejanski primer, ko je prišla iz mestne hiše gostja na poroki(v beli oblekci) in so lepo vsi glasbeniki šibali proti njej (pač, ansambel style), nevesta in ženin pa sta prikorakala odzadaj in jima ni bilo nič jasno,kako se je že vse začelo. Pač, takšni primeri verjetno :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 03. Apr. 2012 22:20

Men je oblekca full kjut, marelična. Sama bi jo oblekla tak da, če ti bo pasala kar.
Yada, yada, yada...

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov