Modna svetovalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
cool_chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_chick » 29. Sep. 2007 15:57

men se je pa zdel ql, če bi naredli eno temo, ko bi pač punce ki rabijo kake modne nasvete tuki powprašale in pol bi ji kaka ko kej več ve o tem svetovala :D mislim, da je super, če mamo same svojo svetovalnico... seveda so tudi fantje dobrodošli :D

torej kar v koš z vprašanji, vsi tisti ki pa poznate odgovore nanje--help!!
Uporabniški avatar
cool_chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_chick » 29. Sep. 2007 15:59

naj predrem prvi led....tiste ki mal več vete o tem...s kakšnimi oblačili bi lahko vizualno podaljšala noge, ki niso ravno neke suhice..sicer sem vitka, postavna tudi, noge imam pa nabite..kako jih vizualno stanjšati in podaljšati??
že vnaprej hvala vsem..
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 29. Sep. 2007 17:45

s hlačami na rob trapezaste oblike. Da so oprijete po riti (bog ne daj, da se ti zažirajo v pas), pa da se začenjajo širiti nekje na sredini stegen.

Če je to tudi tvoj stil, pa ne vem :)

Moj nasvet: samo NE skiny jeans :lach:
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 29. Sep. 2007 18:03

točno to, kar je napisala Zvončica. Poleg tega pa čevlji z visoko peto. Če hočeš imeti daljše (in lepše) noge, definitivno čevlji z visoko peto. In ne to z gumb peto (o.p. peta višine gumba), ampak konkretna peta od 7cm dalje. Hlače naj bodo nato zarobljene točno pri koncu pete, ker potem izgleda, da imaš noge dolge kot ponedeljek in se ne vidi, da nosi vratolomne pete. Nikakor pa ne v superge in oprijete hlače.
nin*ek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 24. 6. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a nin*ek » 29. Sep. 2007 19:01

em mene pa zanima, ali bi mi pristajale hlače na korenčk. velika sm 163-165 srednje postave (športne
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 29. Sep. 2007 19:54

Pa noge podaljšajo tud hlače s črtami, navpičnimi! Tko da recmo kšne mal bolj fancy hlače, s črtami, bi ble kr ok.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 29. Sep. 2007 22:08

Ammm, glede na podatke o višini in športni postavi, se ne da ocent, kaj nekomu paše. Same številke ne povejo nč, kr je vse odvisn od same konstitucije postave.

Tko da - v štacuno, hlače gor, pred špegu, pa pogledat, a zgleda al ne. :)
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 29. Sep. 2007 22:13

nin*ek napisal/-a:em mene pa zanima, ali bi mi pristajale hlače na korenčk. velika sm 163-165 srednje postave (športne


vse je odvisno od kroja teh skinnyik in pa tvoje postave. postavlja se vprasanje kako sportna je tvoja postava, namreč te ozke hlače nekako fino pristajajo bolj vitkim dekletom. po mojem je boljsa izbira zate hlače, ki so na ravno hlačnico. torej ne ravno na trapez, ampak so enako široke po celotni dolžini. če pa ze zelis imeti hlace na korencek pa izberi temne in ne take, ki jih komaj zapres tj. tako tesne, da dihat ne mores. to res grdo zgleda. torej kake balerinke in temne skinnyke fino ispade. :wink:
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
nin*ek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 24. 6. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a nin*ek » 30. Sep. 2007 10:20

em hvala za nesveta. mam pa še eno vprašanje. že dolgo časa po lj iščem trgovino, v kateri bi našla dovolj majhne številke hlač. mogoče katera ve, kje bi se dalo dobiti
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 30. Sep. 2007 10:59

naj pohvalim temo... SUPER JE! :razz:
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 30. Sep. 2007 11:18

kaj pa to- imam kr normalno postavo, odkar sm shujšala pa sploh nimam riti. večina hlač mi rit čisto splošči in sm ravna :? kakšne hlače (model, material) priporočate, da pride ritka malo do izraza? jeans hlače mi sploh več ne stojijo, samo ene imam ki mi naredijo rit, te pa so dokaj elastične :?
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 30. Sep. 2007 12:32

nin*ek napisal/-a:em hvala za nesveta. mam pa še eno vprašanje. že dolgo časa po lj iščem trgovino, v kateri bi našla dovolj majhne številke hlač. mogoče katera ve, kje bi se dalo dobiti

to vprašaj tukaj

kaj pa to- imam kr normalno postavo, odkar sm shujšala pa sploh nimam riti. večina hlač mi rit čisto splošči in sm ravna :? kakšne hlače (model, material) priporočate, da pride ritka malo do izraza? jeans hlače mi sploh več ne stojijo, samo ene imam ki mi naredijo rit, te pa so dokaj elastične :)

Obvezno žepi. Žepi ti dajo na zadnjici "volumen" ... lahko si kupiš pa zelo tanke hlače, zelo oprijete, skoraj že premajhne. Definitivno pa ne kroja kot smo ga opisovale za tiste z močnimi boki. Hlače morajo biti oprijete po celi dolžini ali pa vsaj do kolen.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 30. Sep. 2007 13:12

^^ Se strijam, to z žepi resnično deluje. Drugače pa poskusi s kakšnim neteliranim krilom, ki tudi lepo zakrije majhno ritko.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
bloody_mary
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 23. 6. 2007
Kraj: Zasavje

Neprebrana objavaNapisal/-a bloody_mary » 30. Sep. 2007 13:42

^ ^ Sama imam podoben problem, imenovan kje je ritka? :D Za žepe se popolnoma strinjam, vendar je pomembno kje so žepi... Če so preveč narazen in gor, ti bo zgolj podaljšalo zadnjico. Tak da priporočam take hlače, ki imajo žepe prišite točno na ritnici.

Nekaj takega - http://images.smarter.com/blogs/3952726.jpg

P.s.: Jaz imam take bolj klasične kavbojke. Npr. Gasove (moje so sicer fake, ampak so super) :cool:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 30. Sep. 2007 20:18

Jst sm pa opazla, da ti optično povečajo rit tud taki žepi, k so mal nižje nastavljeni, ubistvu so že mal na stegnih, če veste, kaj mislm.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov