MBV Design

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ModnaPoznavalka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 1. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a ModnaPoznavalka » 01. Maj. 2016 14:43

Hey!
Pred kratkim sem bila na gorenskem v trgovinici MBV v Lescah....same cunjice niso nič hudo posebnega :? . Me je pa glede na to, da imam fuuulll rada modo, malo zanimalo kdo stoji za to blagovno znamko??!! :P
No, očitno gre za osebo, ki stoji za inicialkami blagovne znamke... :oops:

Sem malo pogooglala po netu in povprašala frendico iz faksa, s katero sva skupaj hodili na fdv in je doma iz iste občine kot "modna oblikovalka"..., ki je bila že marikaj v svoji karieri in je tudi hči enega najbogatejših slovencev.. :eek: :o

Po informacijah frendice, gre za oblekice iz Italije, Turčije,...pri neki šivilji pa se le dajo našiti etikete z izvezeno MBV etiketico. Žalostno...če je to po novem unikatna moda??!! :/ :nein: :rolleyes:

Punce, imate kakšno izkušnjo z to blagovno znamko? Je katere že kupovala tam? :?:
Čav, čav...
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 02. Maj. 2016 8:46

a to si se zdaj registrirala samo zato, da napišeš nekaj o blagovni znamki ki te ne zanima in ki ni nič posebnega? S čim se ti je pat a gospa zamerila?

Drugače pa to itak vsi delajo, cunje iz Italije, Turčije (precej boljša kvaliteta kot Bangladeš in Kitajska) in potem našijejo svoj logo.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Maj. 2016 12:01

MBV - mariborske viole
hej norci :)
MBVDesign
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 1. 6. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a MBVDesign » 01. Jun. 2016 17:40

Draga "Modna poznavalka"! Hvala za tvojo lepo skrb o nasi znamki. Mogoce je pravilno, da ti sama nalijem cistega vina... Predno javno se naprej siris neresnico! Kot prvo, kdo so moji starsi pri mojem poslu in starosti ze dolgo ni vec vazno! To je osebna stvar, ki jo prosim spostuj! Kot drugo, vsi, ki me dejansko poznajo vedno, da ze zelo zivljenje zivin in diham za modo...kar se tice pa nase znamke MBV Design, SIGURNO nisi bila v nasem ateljeju, ker bi potem videla veliko zaloga blaga in vsega kar je potrebno za izdelavo oblek. Vsi nasi izdelki so rocno delo, unikati narejeni v Sloveniji po mojih idejah in najbolsem blagu. Skrajno neprimerno in nekorektno je o nekom siriti take neresnice in laze. Naj te poducim, tudi pravno neformalno! Pa lep dan naprej, Mirjam Bernard Varga, MBV Design
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 01. Jun. 2016 18:45

LOL :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Jun. 2016 19:11

kakšne lepe leather-look ženske hlače naredite :)
hej norci :)
MBVDesign
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 1. 6. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a MBVDesign » 01. Jun. 2016 19:54

Seveda! Smo jih ze veliko ;) z veseljem! Lepo vabljeni na naso FB stran MBV Design :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Jun. 2016 21:00

zanimivo, bom pogledal :) moram kakšno punco najt potem pa ji bom kakšne kupil, mogoče ravno tukaj :P
hej norci :)
MBVDesign
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 1. 6. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a MBVDesign » 01. Jun. 2016 22:14

Super! :cool: :D

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Heritrix [Crawler]