Maturantski ples - najlonke ali brez?

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 05. Maj. 2011 22:58

Am, saj zato pa pišem, da NE svetlečih. Za na maturanca za na kratko obleko so pa mus, ker sicer so noge res lahko čudnih barv, vidijo se pike od britja itd. Plus ko smo mi meli maturanc 5. maja, smo morali najprej pol ure zunaj se pogovarjat in se slikat in bi js zmrznila, če ne bi mela vsaj to malo na nogah. Ampak vsakemu svoje.
Because I can.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 06. Maj. 2011 8:07

Sandale in najlonke no go. Meni to ni kul, rajši čevlji brez vidnih prstov in najlonke.
Sigurno pa maturantski ples ni več tako svečan dogodek, kot je to bilo leta nazaj.
ana__
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 10. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ana__ » 08. Maj. 2011 21:25

schpeltza napisal/-a:Saj nismo mislili, da je neka konzervativna svečana prireditev to, samo nekako bi lepše zgledalo, če bi imela najlonke gor. Še posebej, če zadeva ni ravno poleti. In je zunaj mogoče 15 stopinj in manj.

Najlonke brez šivov pa rpodajajo v vsaki prodajalni najlonk in nogavic. Dobro v mercatorju vrjetno ravno ne. V kaki calzedoniji in podobnih prodajalnah pa že...


hvala, seveda sem že spraševala v par prodajalnah (tudi v calzedoniji), ampak niso imeli teh najlonk brez šivov... zato sem vprašala kje prodajajo. če jih je katera opazila/kupila bi bilo fajn če pove :)
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 09. Maj. 2011 10:42

Če si iz Ljubljane poskusi v Nami ali Maximarketu.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
lizika.123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 3. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a lizika.123 » 09. Maj. 2011 18:42

ekola, kupila sem najlonke, kožne barve, ki se jih niti ne opazi.. se ne svetijo.. pridejo pa tako do pol stopala. in izgleda super, ker imam ravno take sandale, kjer paščki potem pokrijejo tisti prehod :).

drugače pa, res je da je maturantski ples svečan dogodek, in ne izgleda da imaš popolnoma gole noge.. še posebej zanimivo je ko sediš na stolu pa se ti potem črte naredijo po nogah hahah :D.

no punce hvala za nasvete :)
moteco
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 12. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a moteco » 24. Maj. 2011 17:39

Lahko pa poskusiš še tele najlonke. Meni je ta spletna trgovina prav fajn, ker je toliko različnih izdelkov, pa še cenejši so kokr klasične trgovine.
Zalida
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 24. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zalida » 30. Maj. 2011 10:27

Jaz bi izbrala najlonke, nikakor brez, ker mi zgleda ceneno. Tudi, če so noge lepe, postava perfect... Vseeno.

Hi, hi. ;Meni so všeč une klasične nogavice, v stilu Dita Von Teese, ki niso samostoječe, ampak se nosijo s pasom. Sam to že ni za maturanca... Ali pa...

:)
Uporabniški avatar
ronyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: bogu iza nogu

Neprebrana objavaNapisal/-a ronyka » 05. Jun. 2011 13:29

[quote="lizika.123"]ekola, kupila sem najlonke, kožne barve, ki se jih niti ne opazi.. se ne svetijo.. pridejo pa tako do pol stopala. in izgleda super, ker imam ravno take sandale, kjer paščki potem pokrijejo tisti prehod :).

quote]

kje si pa kupila te najlonke take do polovice stopal?? to so nekako kot pajkice le da so brezbarvne??

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov