Maturantska obleka

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Insane.Chich
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Insane.Chich » 30. Nov. 2010 16:51

Živjo!
Zopet se bliža čas maturantskih plesov in sm se odločila da vas malo povprašam o vaših iukušnjah z maturantskimi oblekami. Ste mele kratke ali dolge? Ste jih kupile že narejene ali ste jih dale šivati po meri? Priporočate kako trgovino ali šiviljo, modno oblikovalko,...? Ste bile na koncu zadovoljne z obleko ali bi kaj naredile drugače? Koliko ste odštele za obleko, če ni skrivnost :) ?
Vsaka ideja dobrodošla ;) Lp
Vbistvu Insane.Chick :]
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 02. Dec. 2010 19:55

Hmm, to tem smo pa sigurno ze nekje imeli.

Jaz sem imela crno kratko obleko na tanke naramnice + rokavi, kor rokavice vendar od zapestja do nadlahti.
Obleka je bila cca. 15.000 SIT pred skoraj desetletjem, kupljena v navadni no name trgovini. :eek:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Dec. 2010 22:07

Ja za tole temo se tudi jaz spomnim, da smo jo imeli, sm očitno je ni več...

Drugače pa jaz nisem imela ničesar oblečenega za maturantski ples, ker se ga sploh nisem udeležila. :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 02. Dec. 2010 22:11

Jz sm mela navadno ozko črno krilo, majčko in un pol puloverček, k prekrije sam roke..:D nism komplicirala. :)
It was forever..but it didnt last long..
LiEn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 15. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LiEn » 03. Dec. 2010 0:19

Dala sem si šivat dolgo satenasto modro obleko, ful lepa res :)
Maturantski ples je res ena taka redka priložnost da lahko oblečeš dolgo obleko, tako da priporočam :)
Kratke večerne oblekce lahko še marsikje potem nosiš, dolga je pa bolj one time thing :)
Sicer pa odsvetujem kupovanje oblek za maturantski ples v teh trgovincah v BTCju v hali A itd, ker imajo vse uvoženo in dobiš identično obleko pri Kitajcih v Trstu za 60eur.
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 03. Dec. 2010 10:06

Jaz pa sem mela kratko oblekco, črno, brez naramnic. Res je, kar je napisala LiEn, da je maturantski ples ena redkih priložnosti, ko lahko oblečeš dolgo obleko, ampak jaz grozno nerada nosim dolge obleke in dolga krila, ker mi sploh ne pašejo, zato sem si tudi za maturantski ples omislila kratko oblekco, pa še stroški so bili res smešno nizki.
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 03. Dec. 2010 11:34

V C&A sem videla, da imajo svečane obleke. Samo se zna zgoditi, da potem imata dve enako.
(s)mej se
Baby*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Baby* » 03. Dec. 2010 16:34

Jaz sem si dala delat obleko pri Urški Drofenik in sem bila zelo zadovoljna. Obleka je bila dolga...se strinjam da je to ena redkih priložnosti ko lahko oblečeš dolgo obleko.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 03. Dec. 2010 16:55

Jaz sem bila z izbiro svoje obleke in celotnega outfita zadovoljna, namrec sama sem si izdelala ogrlico in zapestnico. Pa vsec mi je tudi uporabnost, da vse kar sem nosila na maturantskem plesu lahko se kdaj oblecem, namrec svecana dolga satenasta obleka, bi pri meni obvisela v omari in sam guzvo delala.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 03. Dec. 2010 16:56

Jaz sem jo kupila za cca. sto evrov (ampak takrat so bili še tolarji :) ) v enem butiku zraven Cankarjevega doma. Dolgo, ampak ful zapeljiv model, nobene načičkane krinoline. V črno-srebrni kombinaciji.

Sicer je bilo pa na našem maturancu prav smešno. Punce so kupovale obleke tudi v Morganu ipd, pa se nisto nič podvajale. Edino moji sošolki, ki je imela 3 leta staro obleko (ker jo je imela že na fantovem maturancu) se je zgodilo, da je imela še ena enako. Neverjetno, res :D
Nušš
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 26. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Nušš » 27. Feb. 2011 10:18

Kakšne obleke se letos nosijo za maturantski ples? Rada bi nekakšno preprosto in v istem času elegantno. imam rjave oči in rjave lase. Kakšen predlog?
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 27. Feb. 2011 22:39

kratke! :wink:
damn, pokaž noge, dokler še nimaš zgubanih. :D

tudi jaz imam rjave lase [ampak zelene oči] in bolj temno polt. sem v ponedeljek kupila kratko rdečo, zaveže se na vratu. zelo je podobna teli:
Slika

drugače pa ne kupuj črne, ker jo imajo vse. in jaz predlagam rjavo, vsaj meni rjava, rdeča, oranžna, ciklam, zelena dokaj pašejo. :)
Nušš
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 26. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Nušš » 28. Feb. 2011 16:28

kje pa imajo največ takih oblekc v ljubljani? če mogoče veš :)
Uporabniški avatar
Trixie-bee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 17. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Trixie-bee » 28. Feb. 2011 16:30

Tudi jaz sem si kupila kratko rdečo je pa brez naramnic. Najprej sem si želela dolgo, ampak če dobro pomislim se mi vsaj ne bo treba bat da me soplesalec spotakne :D
ursekk
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 2. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ursekk » 28. Feb. 2011 17:22

Obleka v tem času sploh ni problem. Jaz sem svojo kupila v ZARI in odštela zanjo 50EUR, kar za maturansko oblekco ni dosti. Več problemou imam s čevlji. Upam, da jih kmalu najdem ker nimam kaj dosti časa.
Pozna katera dobro trgovino trgovino?

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov