Maturantska obleka

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 28. Feb. 2011 17:37

Jz se maturantskega plesa sploh nisem udeležila. Sem tist denar rajš namenila za eno potovanje. Drugač bi pa sigurno izbrala dolgo obleko.
Nušš
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 26. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Nušš » 28. Feb. 2011 17:55

nekaj lepih imajo v deichmanu ali v masu...sama pa sem svoje našla v neki trgovini, katere imena se sploh ne spomnem več :) za oblekico pa se nanašam na dobro izbiro v ljubljani.rada bi nekaj preprostega in hkrati elegantnega :)
Uporabniški avatar
Trixie-bee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 17. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Trixie-bee » 28. Feb. 2011 18:15

Jaz sem svoje čeveljčke našla v mass-u :) Pa v Humanicu sem tudi par lepih videla.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Feb. 2011 18:24

shinee napisal/-a:Slika


Precej podobna je bila moja, samo da sem imela črno. Sicer sem imela prej že eno drugo obleko, pol sem se pa v tako zagledala in dala zanjo okol 40€.

Čevlje imajo pa (vsaj meni) precej lepe v Deichmannu, par parov je norih. Udobje je pa vprašanje, ampak klinc. So pa poceni za tiste, ki jih ne nosijo pogosto. Pa v Humanicu so od Buffalo hude petke- klasične modele (npr. KLIK, KLIK).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 28. Feb. 2011 20:33

Jaz sem imela dolgo olivno zeleno. Kupila sem jo nekje v Ljubljani, se ne spomnim več v kateri trgovini. Bila je kar precej draga. Kar se pa čevljev tiče pa pazite, ker so ene imele kar precej problemov z njimi. Znajo eni fejst žulit.
ursekk
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 2. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ursekk » 28. Feb. 2011 23:08

Sanjaanja: ravno zato rabim trgovino s kvalitetnimi čevlji ne pa mass k ga totalno preplačaš vredn ni pa čist popolnoma nič.

pogledat bom šla še v transport.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 28. Feb. 2011 23:15

Oblekco sem imela kratko, z izrezom na hrbtu, kupila sem jo v enem butiku v stari Ljubljani. Stala me je malce čez 100€, mudrček, ki je bil ok za to obleko me je prišel kar 70€, nakit tudi blizu. S čevlji sem imela tudi js malce problemov, ker so bile malenkost prevelike. Po vseh letih sem še vedno zadovoljna z mojim izgledom na maturancu in ob posebnih priložnostih še oblečem to oblekco.
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 01. Mar. 2011 17:33

Js sem pa imela do tal dolgo rdečo obleko, kupila sem jo pa v trgovini Zero. Zanjo sem takrat odštela 23.000 sit. Je pač taka, da je ne moreš obleči ravno za vsak dan. Sem jo pa posodila prijateljici za njen maturantski ples, pa še za pusta sem jo enkrat oblekla. Lahko rečem, da je do sedaj dobro služila vsem namenom :D
Čevlji so pa druga zgodba. Kupila sem jih v Alpini, jih obula parkrat za na plesne vaje...in potem dve uri pred maturantskim plesom ugotovim, da v njih ne morem hoditi, ker so se mi preveč raztegnili?! Ker ni bilo časa za nakup novih, sem pač morala vzeti ene čevlje od mami (ki so bili po čudežu identične barve kot obleka. Samo itak se niso videli izpod obleke.)
Nušš
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 26. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Nušš » 02. Mar. 2011 15:09

sama nimam namena odšteti za maturanca zelo veliko vsoto denarja, ker ni moj maturanc ampak grem tja samo kot plesalka. Upam, da se bo nekaj našlo v Ljubljani...ne priporočam pa čevlje z visoko in tanko peto, ker se lahko ubiješ, če slučajno ne znaš plesat in hodet z njimi :)
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 10. Apr. 2011 16:13

Nušš, sorry, šele zdele sm vidla da si prej sprašvala za oblekice.
Jaz sem svojo kupila na rudniku v Peek & nevemkva in majo tam ful izbire [v zgornjem nadstropju, spodnji del je obupen :D]
London.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 30. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a London. » 30. Sep. 2012 16:05

Živjo, punce!:)

Mene pa zanima, če katera ve, kje bi lahko našla maturantsko obleko s 3/4 oz. dolgimi rokavi? Hvala.:)
petrazalokar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 1. 4. 2012
Kraj: šentjernej

Neprebrana objavaNapisal/-a petrazalokar » 07. Okt. 2012 13:29

Zadnjič spremenil petrazalokar, dne 07. Okt. 2012 14:13, skupaj popravljeno 1 krat.
look on the bright side :)
petrazalokar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 1. 4. 2012
Kraj: šentjernej

Neprebrana objavaNapisal/-a petrazalokar » 07. Okt. 2012 13:54

Slika
ali
Slika ali
Slika ali
Slika

za njegovga
za mojga pa:
Slika



:love: :love: :love:


čevlji:Slika
s tem dso mal svetlejšii

ka pravte
:?: :?:
Zadnjič spremenil petrazalokar, dne 07. Okt. 2012 14:21, skupaj popravljeno 1 krat.
look on the bright side :)
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 07. Okt. 2012 13:59

meni sta prva oblekca in zadnja zelo všeč. čevlji mi pa niso nič posebnega, ampak niso pa slabi :)

so mi teli naprimer precej lepši
http://www.lyst.com/shoes/zara-nude-pat ... ourt-shoe/
Don't worry, be happy!!
petrazalokar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 1. 4. 2012
Kraj: šentjernej

Neprebrana objavaNapisal/-a petrazalokar » 07. Okt. 2012 14:05

za oblekce sem jst isto mislna..razen pri prvi nwm če bo šel zraven zlat pas..
za čevlje pa..
Slika
te sm mislna...
look on the bright side :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov