Lesene ure

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Elisa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Elisa » 15. Jan. 2015 10:59

Heeej! :)

Na televiziji sem vidla reklamo za ful dobre lesene ure. Mogoče katera ve, kje bi se dalo to dobit pri nas? Jo katera ima? Ker so rees ful odbite :razz:
Teodora
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 15. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Teodora » 15. Jan. 2015 11:14

Hej hej :) Moja kolegica iz Kranja jo je dobila za rojstni dan. Mislim, da v eni trgovinici nekje blizu Bleda, če se ne motim...Je pa res lepa, čisto cela je lesena :D
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 15. Jan. 2015 15:05

bewood.si

drugače pa google kar veliko rezultatov ven vrže :D bewood.si ima kvalitetne stvari in poceni, glede na druge trgovine. Sem kupila lesen etui za telefon sodelavki, je bla zlo vesela :D
Špela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 15. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Špela » 15. Jan. 2015 21:27

Jaz sem si v WoodWay-u kupila lesena očala in sem super zadovoljna z njimi :D moj naslednji nakup je definitivno lesena ura. Imajo pa različne lesene izdelke lahko pogledaš na njihovi spletni strani. Verjetno si mislila poslovalnico v Radovljici, tam sem si sama kupila lesena očala ;D
Elisa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Elisa » 16. Jan. 2015 10:13

Hvala, za odgovore. Bom malo pregledla spletno stran od WoodWay-a. Potem pa javim, če najdem kaj zase ;)
Špela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 15. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Špela » 16. Jan. 2015 12:29

Super Elisa pa sporoči če najdeš kaj lepega :D drugače je pa mogoče najbolje da greš pogledat v njihovo poslovalnico jih majo ene par pa da si probaš očala, ker naročevat čez net je malo tvegano sploh če hočeš da se ti čisto prilegajo :/
Barb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 18. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Barb » 18. Jan. 2015 1:24

Ravnokar pustila objavo v "Ure", ko zagledam tole. :D
Tudi jaz poznam Woodway, že imam nagledano Misturo (pinned in Ure) pri njih. D best stvari imajo
Elisa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Elisa » 19. Jan. 2015 15:28

Sem šla pogledat v butik WoodWay v Mariboru in nisem ostala praznih rok :D :D :D Ker sem obljubila, da sporočim, če najdem kaj zase, pripenjam mojo novo urooo ;) Končno jo imam :cool:

Slika
jelenna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 3. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a jelenna » 03. Feb. 2015 10:41

Te lesene ugodne ure so velikokrat kitajske, lahko pogledate na etsy, kjer se prodajajo kot handmade, potem pa vidiš enake ure na aliexpressu.
Ampak eno bi vseeno imela :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov