Kostim

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kostim nosim

Vsak dan
57
90%
Včasih
5
8%
Zelo rekdo
1
2%
Skupaj glasov : 63

fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 01. Nov. 2008 21:02

Meni so pa všeč :)

Imam 2 kostima doma, kr ju potrebujem med drugim za nastope.. Kroj je popolnoma mladinski (in prov nič mamast :wink: ); se pravi nizek pas na hlačah, ozka jakna itd... Kupila sem ju pa v Zari.
Imam pa še en kostim, ki je bolj "športnega" kroja; se pravi z več žepi in tut material ne zgleda tako elegantno; jakna ima pa "vojaške" gumbe spredaj in na ramenih... (tud iz Zare)

Včasih kombiniram jakne h kavbojkam ali kakšnim drugim hlačam, ali pa hlače, in zgoraj kakšnen puli in plašček-jakno...

In ja; stara sem 19, in v takih oblačilih ne zgledam prav nič starejša... Ne vem od kot kompleksi kako so takšna oblačila starinska in neudobna... Sej se dobi vse skup v elastičnih materialih, ki so daleč od tega da bi bli neudobni...
Uporabniški avatar
lissa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 9. 5. 2008
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a lissa » 01. Nov. 2008 22:07

Za moje pojme ima dober stil, glede kostimov, Katarina Kresal.

Drugače pa ne vem kaj imate ene tok proti kostimom, to je pač del službe, življenja določenih ljudi. Osebno se mi zdi, da kostum zelo poudari žensko. Ok, eno je, če je oblečena v preperel star kostim brez oblike, ki ne poudadi nobene oblike, drugo pa je, če je to kostum s stilom, moden.

Je pa res, če ženska ne zna nosit kostima, ji ne bo nikoli pasal, pa naj bo še ne vem kako podjetna ipd.

Od brata punca je bla vedno neki '' indija '' varianta oblečene, neke rute, poštrikane torbice in te fore... Zdaj kot poslovna ženska je mogla spremenit stil, kar je logično in tudi prav. Problem pa je, ker poslovnega stila ne zna furat, nase nameče vse možne stvari, tko kot je bla navajena prej... vse neki poštrikano.

Drugače pa: Mango, Zara, Emporium, itd. Mislim da to res ne bi bil problem kje kupiti kostim, ker jih prodajajo na vsakem vogalu. Odvisno je samo, koliko hočeš zapraviti.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 02. Nov. 2008 9:17

V Orsayu lahko kombiniraš iste hlače in reklček ali pa krila in reklček. Meni ful dobro zgleda in prav mladostno. Tudi sama sem si mislila, da bi si kupila eno tako krilce- mal višji pas in kakšno jaknco za zraven.
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 02. Nov. 2008 9:31

Kaj pa oblečete spodaj pod rekelček? Nujno belo ali kako drugo svetlo srajčko? Sama imam namreč problem najti kakšno srajčko, ker imam večji obseg prsi in so mi vse preozke. Če kupim tako, da je v redu čez prsi je pa spodnji del preširok. Kaj svetujete? Mislite, da bi dobro izgledalo, če je spodaj samo kaka elegantnejša majčka?
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 02. Nov. 2008 9:44

Kakšna lepa majčka iz raztegljivega materiala zna izpast prav lepo. Poznam ta tvoj problem s srajčkami - če so mi prav čez prsi, mi čez pas vse plava. Barva - odvisno od barve kostima. Meni je npr. zelo všeč eden mojih kostimov, svetlo sive barve, ki ga nosim s črno majčko/srajco (zraven pride še črna jaknica/plašč, črna torbica in črni salonarji z visoko peto - vse elegantno, se razume). Kostim peščene barve kombiniram prav tako s črno. Temno sivega in črnega pa kombiniram z belo ali rdečo.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 02. Nov. 2008 10:02

Meni so recimo ful všeč majčke z ladijskim izrezom,
ali pa kaj takega bi bilo tudi fajn, pomoje:
SlikaSlika

Drugače pa puli...
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 02. Nov. 2008 11:23

Jaz pod jakno nosim npr puli s kratkimi rokavi, kakšno preprosto majčko z naramnicami itd..
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 02. Nov. 2008 11:53

Po moje je odvisno zakaj kostim rabiš. Če ga nosiš za v službo imaš lahko kar majčko spodaj ali pa puli. Tudi sicer ni obvezno, da imeš srajčko spodaj. Kakšna lepa majčka je včasih še bolje kot srajčka.
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 02. Nov. 2008 14:10

Ja čist odvisno za kakšno "funkcijo" ga nosiš..jest kot hostesta sm mogla met obvezno belo srajčko, navadno, z ovratnikom..

Sam slej ko prej pride situacija v življenju, ko mora ženska oblečt kostimček :)
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 02. Nov. 2008 14:38

Jah to je tako precej posplošeno pravilo. Trgovka za blagajno se mu komot izogne. Za kakšne svečane priložnosti v zasebnem življenju da pa gor oblekco :)
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 02. Nov. 2008 14:46

men se tud zdi da kostim ni nek mus, lahk čist enak tud s kombiniranjem različnih delov "skoz" prideš... npr. mam ene temno sivomodre hlače in dam zraven temno modr žamet reklc pa zgleda enak če ne bolš kt kerkol kostim...

sicr pa pod kostim lahk oblečeš kak tenek bombažen puli al pa majčko... bluza res ni "obvezna", edin mogoče za kšne bl svečane prilke
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 02. Nov. 2008 17:24

Nikoli še nisem bila v situaciji, da bi rabila kostim. In zelo verjetno tudi nikoli ne bom.
V službo lahko mirno pridem v kavbojkah, za slovesnejše priložnosti je pa kostim premalo - rabim pač obleko ali krilo do tal.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 02. Nov. 2008 18:39

Meni so kostimi ful všeč in upam da ga bom tut sama kdaj oblekla. :) Je pa res da je odvisno kak je kostim, ker ni nujno da žensko postara, če si izbere ta pravga je za moje pojme lahko prou sexy. :wink:

Slika Slika Slika
Slika Slika Slika
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 02. Nov. 2008 19:12

^^ Tretji je zelo lep :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 02. Nov. 2008 19:43

Ja tretji je res lep..
Prejšni mesec sem morala na prakso v eno veliko podjetje in je biu prov problem kako se oblečt..v kavbojkah ne moreš it, ker so vse ful zrihtane tm, vse v kostimih..sem rešila tko da sm oblekla ponavadi črne elegantne hlače in gor en pulover ali puli. Sem hotla kupit kkšn kostim, sam je res težko najdt kej mladostnega..vsi so se mi zdel k za stare mame..bo treba res mal poiskat.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]