Ko te želi fant obleči

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 07. Avg. 2009 18:37

moj fant sicer nima nič proti mojim oblekam, skozi pa se pritožuje čez mojo obutev! :evil: :evil:
NIČ mu ni všeč kar mam in kar obujem. ko mam obute superge Adidas ali Puma dobi ošpice in me zasekira kok lahko nosm superge, da to je za srednješolke...mona!!
Potem sem si kupila črne čeveljčke z visoko petko in luknjico spredaj - kar je letos IN - pa je rekel, da je to nosila njegova mama pred 15 leti...idiot!
nazadnje pa sem si kupila v Humanicu poletne sandale s visoko peto, ki ima luknjo....in je rekel da so "smešne"....kreten!!
lepo sem mu povedala da bi me veselilo če se nebi preveč vtikal v moj stil in mojo zbirko čevljev, na katero sem ponosna, pa ne pomaga NIČ!
skoraj vsak dan se spričkava zaradi brezvezne stvari - mojih čevljev.

kaj mu je storiti? :cry:
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 07. Avg. 2009 18:40

joj moj je cist fertik ce mam pete...jst bi bla pa skos v njih... :aerger:
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 07. Avg. 2009 22:05

jaz pa sem ful vesela ko greva s tipom v šoping :D je pravi stilist :D meni se namreč ne da tako brskat med stvarmi, on pa vedno najde neke skrite cotke in dejansko mi vedno izbere nekaj res dobrega.. je pa pol drugo, ker ima kar precej drag okus in si tistega najdenega včasih ne morm privoščit. ampak someday.. :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov