Ko te želi fant obleči

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
malacveka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a malacveka » 29. Apr. 2008 10:21

če te želi oblačiti, pa ti to ni kul, mu reč, naj te rajši sleče :lol:

Drgač se mi zdi pa rahlo bolano, da ti diktira kaj obleči in da dejansko ve kaj je dobr skombinirat, kaj vse maš v omari, katere barve grejo skupi :eek: jz bi se še kej druzga vprašala, kokr zakaj me hoče oblačit po svojem okusu :gruebel:
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 29. Apr. 2008 11:19

se dobro, da imava midva skoraj isti okus :D
drugace pa tudi mene ful moti, ko mi kaj kupi, in potem tisto MORAM oblect, drugace bo uzaljen. Ampak ponavadi ostane uzaljen, ker jaz vztrajam pri svojem :!:
Uporabniški avatar
mala račka*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mala račka* » 29. Apr. 2008 12:33

ne da me poslijuje s firmami amapk enostavno mi kupuje stvari, ki so njemu ušeč ane men pa ni jasno zakaj more biti to glih neki drazga?pač on je odraščal s tem jaz pa ne in men je usen za armanija.itak da se full dobr sliš ane sam halooo brezveze.naj mi za ta denar kupi hlače, čevlje, par majčk itd. ane...no pa sej niso sam firme...zanč mi je res ene tollllkkkk grde supergice od kappe prnesu ei da jih tud probat nism hotla!!!hehe pol pa pridta kolega pa njegova punca k nama in ju vpraša, če so jima ušeč hehe pa obadva eaaamm ne! :evil: tko da nau mislu da sm jst čudna!!ok pa sej ne rečm...učasih res zadane sam hkm bl malkrat.zase pa ma okus..razn pr čevljih :?
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 29. Apr. 2008 12:55

Hjoooo kakšen plehkiiii tip. :lach: :lach:

Meni bi se pojavil velikanski rdeči znak že ko bi prvič začel razlagati o firmah in oh in sploh. :heul: Get a life. Ne vem če naj te občudujem, da zdržiš ob njem ali pomilujem. :D

Postavi se za sebe punca!
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 29. Apr. 2008 17:22

g00fy_qa napisal/-a:Hjoooo kakšen plehkiiii tip. :lach: :lach:



Ja, to je tudi meni tako padlo na pamet.

Ne bi prenesla :)
Uporabniški avatar
nokia_b
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 4. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a nokia_b » 29. Apr. 2008 18:19

mala račka, kr men daj cifro, si ga sposodim :D
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 29. Apr. 2008 18:33

o js bi mu že povedala svoje. :D sreča d moj ni tak. ker to bi me pa strašn jezilo da mi izbiral cunje in kaj naj oblečem ko greva skupaj vn. js bi mu zihr povedala. in če mu kaj ni všeč se naj gre solit v pravem pomenu besede. :evil:
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 29. Apr. 2008 19:00

če bi men tip kupoval drage cune, bi ga tko pretepla.. kaj pa misle da je prasec, in zakaj bi nosila sploh gre Kenzotove stvari :roll:
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 30. Apr. 2008 10:17

Če bi mela tak problem, bi tipu rekla, da se z € ne da kupt osebnega stila... :roll:
Uporabniški avatar
BeXy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: Over the Niji

Neprebrana objavaNapisal/-a BeXy » 30. Apr. 2008 10:31

Punce, kaj nj js nrdim... :( ?
moj ne odobrava majčk na V-izrez ipd, ker se mu zdi d preveč pokažem :!:
res je, da nosm košarce C, ampak to pomojem še ni povod, da moram met cel dekolte pokrit...in pri izbiri krojev sploh ne pretiravam! majčke so čist normalne, take nosi ubistvu že vsaka.. :roll: in kadarkol grma ven, mi skos majce popraula pa govori kdaj si bom začela mal višje kroje nabavlat, ipd...
grozn je lubosumn in tut če me en sam pogleda je že čist zamorjen... :( fora je pa v tem, d se oblačm čist normaln in nč ne izzivam al pa izstopam.. :o
kakšen predlog? :?: :idea:
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 30. Apr. 2008 10:34

mala račka, lepo mu povej, da tega pač ne boš nosila in da če mu kej ni všeč, nej si pa drugo najde ... vsaj jst bi mu to rekla.

bexy, ti mu pa reč isto ... si taka kot si in boš nosila tisto, v čemer se ti dobro počutš in ne tisto, zarad česar bo on potlej pomirjen, ker te noben drug ne bo pogledu.

Človk sploh ne more vrjet, kakšni so tipi ratal, res ne :roll:
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 30. Apr. 2008 10:34

Men bi tip sam eno taku ustrelu, pa bi bil v momentu bivši...pa od kje mu pravica, da ti ukazuje, kaj maš lahko oblečen in kaj ne...sej nisi njegov lastnina... Jst se držim pravila: "čim dalj stran od posesivnih in pretirano ljubosumnih tipov".
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 01. Maj. 2008 10:11

BeXy: najbolje, da se z njim pogovoriš in mu poveš, da je to pač tvoj stil, da te ne more kar tako spremenit, ker je tebi to, kar nosiš, všeč...
razloži mu, da je to nekaj čisto normalnega in da ne nosiš tega zato, da bi osvajala tipe okoli...

vendar pa BeXy: najverjetneje pa nimaš samo problemov z oblekami...a kaže še kje drugje to njegovo ljubosumje? Če je tako, pa se resno pogovori z njim...če tud to ne zaleže, ti svetujem, da ne bodi kot njegova služkinja in njegova lastnina, s katero lahko dela kar želi...če se ne misli umirit, je najbolje, da se od njega umakneš...
Uporabniški avatar
Ann*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 282
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ann* » 01. Maj. 2008 10:21

no jz nism še mela problemou s tem da bi mi tip hotu kupvt neki kr mi ni ušeč al pa da bi mi prepovedu kej nost
drgač pa ja tko kt je že ena rekla (al pa več nevem nism vsega brala) ..od kje že tipu pravica da bo govoru kaj nej se jz oblečm ..če bi mi to en začeu bi se mu sam smejat začela ..pomoje bi pol še zanalš majčke z v izrezom kupvala (to se nanaša na problem bexy)
če so teb kul te majčke pa če se ti dobr počutš u tem jih nos :)
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 01. Maj. 2008 11:41

moj tudi ne mara glih, da imam v javnosti ful odprte majcke, ker imam pac bolj velike prsi. zato pa jih imam, ko grem ven (brez njega, s kolegicami) in pri njemu doma :D ampak on samo nemara, da to nosim, nikoli mi pa ni prepovedal, da bi kaj nosila, kar bi mi bilo vsec, in njemu ne. bi se verjetno ful skregala :D

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov