Ko sandali ogulijo kožo

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

katra_n
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a katra_n » 20. Maj. 2005 19:00

precej na hitro sm si kupila ene res ful lepe in se bolj drage sandale (spredi zgledajo kot japonke, zadi si moram pa vrvice zavezat okol gležnjev), ampak mi tisti trakci do krvi oguljo kožo. :cry:

tok bi jih rada nosila, pa preveč boliiiiiiiiiiiiiiiiii :cry:

kva nej nardim??
bledolicnica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bledolicnica » 20. Maj. 2005 19:14

Pri žuljih jaz upoštevam nasvet svoje sosede - nalepi hanzaplast, stisni zobe in nosi dalje - preverjeno deluje.

Sicer pa grem jutri na poroko in bom tudi prvič imela gor ene lepe sandalčke s trakci, tak da bom zvečer verjetno tudi jokala od bolečin - čeprav sem "vadla" doma po stanovanju.
Uporabniški avatar
*missy*
Kršitelj/ica 1. stopnje
Prispevkov: 87
Na forumu od: 10. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *missy* » 20. Maj. 2005 19:49

jaz glih ne bi priporočala, da jih nosiš dalje, ker itak hanzaplast dol pade...
jaz sem nosla čevlje, ki so me tudi zadaj zažulili, ampak ne vprašaj kakšne noge sem mela...ne splača se trpet ker traja zelo dolgo da se zaceli :?
preden jih kupiš se raje kar dolgo sprehajaj po trgovini :D ...jaz to vedno delam in potem katerih tudi ne kupim, ker čez čas ugotovim, da niso vredu
bolje ljubiti in izgubiti, kot nikoli ljubiti


me to you
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 20. Maj. 2005 20:37

Jst jih pol neki dni ne morm nost ker me vse peče & boli :cry: Tko da ponavad take čevlje nosim na par dni, mogoče te še parkrat ožulijo, pol je pa ok.
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 20. Maj. 2005 20:38

katra_n napisal/-a:kva nej nardim??

Ne nosi jih vec.. :wink: simple as that.. Daj jih kaki kolegici ali kaj.. To te potem nauci, da na silo dragih cevljev vec ne bos kupovala.. :D
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 20. Maj. 2005 21:23

tnxgod (skoraj) ne vem kaj so zulji, ker PATIKE so zakon :D ja nic, pocakaj, da se zaceli vse skupaj pa pol...premisli, ce jih bos se obula pa se so bli vredni denarja?
Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 21. Maj. 2005 9:33

dej namaž trakce mal soleo kremo d se zmehčajo...pa pol probi :scherzkeks: :scherzkeks:
Free your mind...
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 21. Maj. 2005 10:08

HM, dobra ideja ...
Za notranjost čevlja pa je fajn tud en tak sprej za mehčanje, ki se ga kupi v vsaki trgovini s šuhi.
Pri meni je problem, ker me ožuli vsak čevelj, če ga nosim na golo nogo. Če mam najlonke, je v redu. Pa na jetra mi gre Hansaplast, ker se itak po pol ure odlima in se ti zalepi na podplat
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 21. Maj. 2005 10:14

Ja, za lepoto je treba trpet!! To se mi zdi da je že jasno postalo s puljenjem dlak. :)
Drugače si je pa moja babica v čevlje, ki so jo žulil, zmeri šnops nalila in potem doma v tem hodila - madonca teli stari domači recepti - ne morš verjet kake traparije so se lahko spomnil, ampak če nič drugega ne pomaga, je vseeno vredno probat :)
Uporabniški avatar
.:sonchika:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 165
Na forumu od: 11. 3. 2005
Kraj: Malo tu, malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a .:sonchika:. » 21. Maj. 2005 10:37

Mene na začetku ožulijo vsi čevlji - tudi natikači (še Tevice). In potem si nalimam hansaplast in ga nosim nekaj časa, in je bolje.
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 21. Maj. 2005 11:35

mene tut na začetku vsak čevelj ožuli :roll: .......sam mal potrpim pa skos zaflajštrana hodm ene 14 dni pol je pa vredu :D
Tko d jst bol redk kupujem čevle......... k glede na to, da me zmiram užul, raj tastare nosm k so k ulite pol :P
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 21. Maj. 2005 22:38

jaz imam tudi en par takih cukrčkov, ki jih je zelo težko nosit, ker me takoj ogulijo po prstkih. Nosim jih samo za posebne priložnosti, ker niso lih za dolge pohode ravno zaradi tega ker ožulijo. :roll: tebi svetujem enako :)
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
manck
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a manck » 22. Maj. 2005 9:09

kar z byvacinom našpricaj- dobi se ga v lekarni...mal zapeče pol pa je hmal dobr pa hrastica se nardi in se ti pozdravi do takrat pa samo udobne adidaske nost :)
Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 22. Maj. 2005 21:38

Meni se to zgodi vsako poletje, ko prvič obujem razne sandalčke in natikače... Potem pač Hansaplast in stisnem zobe - za lepoto je pač treba potrpeti... :D
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 23. Maj. 2005 15:20

Glih v soboto so me ožulile japonke! Drugače pa nimam teh problemov, ker imam skoraj vedno na sebi copate. Se pa spomnim še iz srednješolskih cajtov, kako so me prvi bulerji ožulili...če se spomnim, mi gre kar na jok! :lol:

Katra_n, malo jih raznosi, doma, pa magari si trakce oblimaj...
sicer pa mislim, da ni važno, al je čevelj 2 fliki al 20, glih tako te lahko ožuli.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov