Klepetalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Jan. 2016 21:35

Nič ne namigujem, govorim zase - na splošno redko opazim folk okoli sebe, sploh pa kako je kdo oblečen, v tem smislu me sploh ne gane tudi če kdo izstopa v negativnem ali pozitivnem smislu z obleko in že čez par sekund pozabim. taka pač sem :D ne ocenjujem folka po obleki.

lahko pa povem mnenje, če me kdo vpraša.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Jan. 2016 21:44

kdo je kaj rekel o ocenjevanju ljudi po njihovih oblekah?

glede na to, da je tu cel podforum namenjen modi, mislim da nisem edini, ki opazi oblačila in jih komentira, tko da mislim da je to začudenje odveč :)
Zadnjič spremenil slovenc79, dne 01. Jan. 2016 21:49, skupaj popravljeno 1 krat.
hej norci :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Jan. 2016 21:48

zakaj misliš, da se kakorkoli nate navezuje? govorim na splošno. ne vrti se vse okoli tebe, dragi devičnik :D :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Jan. 2016 21:49

Meni so sam zabavne tiste 16 letnice, ker so kot kloni, iste jakne, isti čevlji, iste frizure.

It is like a glitch in the Matrix.

Meni grejo na k***c tiste kavbojke in trenirke z nižjim dno. Imam eno kolegico ki je totalna naturalna lepotica, nosi neke trenirke ki spominjajo na trenirke ki jih nosijo neki Balkanski mafijski protagonisti v filmih.

Škoda, prava škoda.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Jan. 2016 21:51

BTW, kdaj bo konec UGGic?

Resno, že odkar se je začelo čakam da crkne ta trend, but they keep comin back!

UGGice so moškim to, kar so ženskam crocsi. Včasih vidim kakšno lepotico, lepo oblečena, pogledam noge, vau...pogledam do dna, UGGice. Fakju.
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 01. Jan. 2016 21:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Jan. 2016 21:52

Ananhas, kdo je rekel da se to name navezuje? :D samo zanima me, zakaj si iz ocenjevanja stilov prešla na ocenjevanje ljudi na podlagi stilov :)

LZ, se strinjam.
hej norci :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Jan. 2016 22:16

saj se ti kar nekaj braniš, kot da bi te česa obtožila. :) ja ne vem, pač stavek kot stavek, razmišljam na glas, svoj pogled na splošno. nima veze...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Jan. 2016 22:51

navadno pogovori o modnih stilih/dodatkih ne grejo v to smer kdo kok preučuje mimoidoče in kdo koga sodi glede na obleko.. se pol vprašaš, kaj si človek misli o tebi ko vodi pogovor v tako smer.
hej norci :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Jan. 2016 23:08

joj, ne siciraj :D vse kar sem hotela povedat s tem je, da ne opazim kaj dosti hipster/vintage, klovnskih, trenirkastih/whatever stilov, vzorcev in barv iz preprostega razloga, ker ne opazujem ljudi na tak način in gre vse to več al manj mimo mene. ne mislim pa s tem, da vsak ki debatira o stilih preučuje ljudi.

Mi je pa smešno, ker sem enkrat kontaktirala s tipom, ki si je dal ful opravka z ljudmi okoli sebe...npr. ko sva se po telefonu pogovarjala, je bil tip v btc-ju in začne neumesno razlagat, da se pred njim sprehaja ena močnejša ženska z neko nevemkakšno majico in zraven presenečeno pihal in se obnašal kot da ga je to osebno užalilo, češ, kakšno majico si ta upa obleči :D pa med še enim drugim telefonskim pogovorim, da je na bencinski videl eno punco z nekimi rumeno-zelenimi karo allstarkami in spet čist iz sebe tip :D v glavnem on je nosil samo črne majice in kavbojke, ker noče izstopat pa da ga ljudje gledajo :D sem ga pol hecala, da imam pink in zeleno spodnje perilo in spet začudeno vzdihovanje. pomoje bi ga pobralo, če bi se pojavila s takim perilom, pa še novoletne lučke bi okrog napeljala, potem bi reveža itak kap :D

skratka, ta odnos ni šel nikamor (seveda ne samo zaradi tega), ker mi gre med drugim na živce taka ozkoglednost in norčevanje iz izgleda drugih.

samo mimgrede povem, spet nima to nobene veze s tabo. smo v klepetalnici. :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Jan. 2016 23:53

ok, zdej pa štekam :D ker tudi jaz poznam eno punco, s katero sva šla na pijačo in se sprehajala po mestu, ki pogleda mimoidočega in reče (naglas) "o fak kako grd [whatever]", in podobno komentiranje drugih stvar. no, to mi je totalen turn off, tudi to mene moti in niti slučajno nisem tak (ko je govora o modi jasno omenim kaj mi je všeč, da bi pa s prstom kazal na mimoidočga in komentiral.. ne, tud če nimam nobenga zraven, mogoče pogledam, se odločim hot/not in pozabim, mam bolj pametne stvari za razmišlat :) )

bl podrobno sem opisal ta stil ker si me vprašala kaj točno mislim s tem kar sem omenil :D nimam čisto nič proti folku ki se oblači tako in čist spoštujem njihov okus (in tudi tiste, ki jim meni všečen stil ni všeč), in tudi takih primitivnih opazk ne dajem. se bolj držim tega da sem tiho, če nimam pozitivnega za povedat (in ker mi je pozitivno v glavnem seksi (glede oblačil), sem tud v tem primeru tiho, da ne izpadem pervert :P )
bi mi blo pa ful fajn če bi te naramnice zamenjale obstoječe stile, ki mi po večini niso všeč :)

enako velja glede muske recimo :) okus je okus, bl fajn bi mi blo če bi se muska iz 70ih/80ih vrtela po diskačih kot elektronka.. ampak jbg :)

no me veseli da sva razčistla to :D
hej norci :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 02. Jan. 2016 0:15

ja, razlika je med tem a komentiraš nek kos obleke ali pa če komentiraš ljudi bolj na osebnem nivoju oz. jih poistovetiš z njihovim stilom.
itak da je tudi meni marsikakšno oblačilo grdo, čudno. bi bilo že čudno, če ne bi imela mnenja. :D

ampak ja...ko bi videla na troli žensko v pižami, bi se sama pri sebi nasmehnila in šla dalje, medtem, ko bi druga oseba o tem govorila še en mesec vsakemu, ki bi imel 5 minut časa, veš da enostavno nista na isti valovni :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Jan. 2016 0:55

kos obleke, jasno :D sicer iz tega verjetno lahko sklepaš da ima človk ki nosi stvari ki ti niso všeč tud sam okus tak ki ti verjetno ne bo všeč, ampak to mojega odnosa do njega kot človeka nikakor ne bo spremenil :) jasno eni pa drugače razmišlajo in sprejemajo človeka glede na obleko.. saj določene stvari se teoretično da sklepat tud s stila oblačenja (oz. bolj same urejenosti, videza).. ne moreš pa zaključkov delat iz tega, vsaj js mislim da ne :)

ampak ja, vem zdaj kaj misliš in se čist strinjam s tabo :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
exterminate
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a exterminate » 03. Jan. 2016 18:21

Danes sem dobila komentar, da če sem barvno slepa ker nosim pisan šal na bordo rdeč plašček.

Imam tale šal:

Slika
ki ga nosim na res veliko različnih barv, ampak se mi ne zdi da bi se teple med sabo. Kako nosite te pisane desigualove stvari? Jaz imam precej plain, enobarven stil in se mi je (vsaj do sedaj) zdelo, da en tak kos ful lepo popestri outfit. Zdaj pa res nisem več sigurna....
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Jan. 2016 18:27

Boli te k***c, če tebi sede, je to to.

Je pa lep šal.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 03. Jan. 2016 21:15

Meni se zdi čisto ok, če ga nosiš k enobarvnim cunjam, torej da nimaš poleg pisanih/vzorčastih oblačil, ker potem bi bilo res malo preveč kičasto.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov