Klepetalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Mar. 2018 20:10

Vprašaj Exit, :P .

Jaz bi si kitajsko kopijo za 15 naročil :D .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Mar. 2018 16:11

Kdo da 100 evričev za tak abomination? :O
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Mar. 2018 21:13

Ojoj. Upam, da se tole ne bo razpaslo tako kot so se vrečke za oš copate, izdelane po meri, ki jo ima vsaka druga :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 07. Mar. 2018 15:48

Če mi bo še en sral zaka sn dala tok za nahrbrnik, bom enga zadavla.
BECAUSE I CAN. evo vam ga na.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Mar. 2018 15:53

Slika
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 07. Mar. 2018 16:39

Kaj te je pa prepričalo v nakup? So ti všeč al ker so moderni, ali kak drugi razlog?
(resnično sprašujem, brez heca/slabih namenov :) )
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Mar. 2018 18:21

O Noora :hearts:

A res tolk stanjo? Sm vidla en tak ruzak učeri, samo že ful bol znucan, ku na sliki in sm se spomnla na forum, prej sploh nisem vedla, da so moderni.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Mar. 2018 18:30

Če sem iskren, sem nor na ruzake, in če bi bil a white gurl, bi imel ta ruzak v vijolčni barvi :lach: .

Objektivno je dobre kvalitete, šivi so dobri, material je isto kvaliteten in je precej velik, ker je neke čudne kvadratne oblike :D.

Ni vreden tok keša, je pa dober ruzak.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 07. Mar. 2018 19:47

Na forumu in na splosno v zivljenju bi moralo veljati: ce se nekomu zdi, da mora zagovarjati svoja dejanja in navade (naj bo to izbira oblacil, torb ali kaj tretjega) kul, drugace se lahko polula na mnenje drugih in dalje mirno fura svoje :D kudos to that.

Meni te torbe niso vsec, v bistvu mi ni vsec nic, kar je kul samo zaradi znamke same po sebi (primer: uhancki, ki so dobesedno znak Chanel ali pa pas, ki je dobesedno samo znak Dior, itd.. you get the picture) in bi se sama s takimi stvarmi na sebi pocutila debilno. Komur je pa vsec, naj nosi, ima vso svobodo na svetu. Tako, kot imamo na forumu svobodo srat po stvareh, ki nam niso vsec. :ja:

Moja to-go torba je tudi 'vrecka za copate', ker je lahka, kompaktna (lahko jo zlozis in das v zep, ce hoces) in mi je to trenutno bolj pomembno kot dejstvo, da emanueli niso lepe. Primer. ;)

P.s. LZ: kakor vem, so te torbe unisex oz. imajo tudi moske modele. Pikni!
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 07. Mar. 2018 20:28

Meni osebno tudi ni všeč oz. moj stil ampak hej, tudi stvari, ki jih jaz nosim mnogim niso. Kot pri vseh stvareh.
Se mi pa zdi mal mim, če nekdo kupi samo zaradi znamke. Denar pa itak vsak sam preceni kam ga bo dal in kakšno vrednost ima to zanj. Pa če je 100, 200 al pa 300€.
Recimo meni niso kaj dosti pomembne znamke, je pa najnovejša torbica Michael Kors, preprosto zato, ker sem točno tako hotela in iskala in bi jo kupila in nosila tudi če bi Lidl gor pisal.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 07. Mar. 2018 20:44

Lih to, nalepljena torba se ne bi prodala v toliksnem stevilu, ce ne bi bilo znakca gor (dobra kvaliteta gor dol, je se miljon drugih kvalitetnih ruksakov na trgu). Ampak tako je itak z vecino oblacil in dodatkov, ki so produkt nekega znanega branda. Eni pac dajo na to, vsakemu svoje. :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 07. Mar. 2018 20:57

Oh, koliko sem preposlušala na račun Birkenstockic, ali oxfordk, pa jih vseeno nosim. Brez jeze nad drugimi, brez izgube živcev, ker se ne oziram na kritike, čeprav so in bodo :wink:
Ni vse za vsakega in tile nahrbtniki res niso zame.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 08. Mar. 2018 8:03

Js mislim d sn prvo napalla na te nahrbtnike k sn gledala Skam... sicer je ta firma švedskega porekla... pa od nekdaj palim na vse kar je hipstersko... :D tko d i had to have it :D
je pa res d je kvaliteten (as LZ said), in zeeelo prostoren. ko sem šla v neapelj za tri dni sem zbasala vse cote pto v ta nahrbtnik :D

pa js sn dala "sam" 80e zanj :D sn dobla še nek popust. cena je ogabna, ampak mi ni žal, ker ga povsod drajsam okol.
je pa mal cringe, ko greš na koncert v kino šiška, pa vidiš vsako drugo hipstersko bejbo k nosi enakega haha :D i guess im not that special :( (seveda sarkazem).
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Mar. 2018 18:31

Lol js sploh ne opazim tolk takih stvari xD. Kdo je mel ta ruzak v skam - Eva? (mi deluje še najbol od nje stil) al ga je melo več likov? :D Se mi je zdelo neko severnjaško ime firme ja, potem sm šla guglat in sm vidla d je Švedska, če bi bla Norveška se pa sploh ne bi čudla ceni. No sej lahko so ful kvalitetni, ma tko na prvi pogled ne zgledajo nič posebnega glede kvalitete. So pa definitivno bolj praktični od unih 'vreč za copate', no vsaj pri meni bi bli. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 08. Mar. 2018 18:59

Ce vrecam za copate se malo stopim v bran: prej sem bila mahnjena na tiste velike 'elegantne' torbe preko rame, ki so ze same po sebi tezke in kar mocno breme za ramo, ce v njih veliko nosis. Sem se cez cas naucila, da s sabo jemljem res samo kar nujno rabim - ponavadi je to denarnica in 0,5 flaska vode. :D Mobi je itak v zepu. Tako da samo za 2-3 majhne stvari res ne rabim nic vecjega, nic nimas po rokah, rame niso obremenjene in saarijarvi je srecna :) pa se triljavznt kjut printov in vzorcev je na izbiro + poceni so, meni je kul.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov