Kje kupiti...? Vse, kar se tiče oblačil, modnih dodatkov...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Marinelli
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 16. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Marinelli » 17. Okt. 2014 19:33

Hojla, poznate firmo victoria secret? Pgosto hodim v USA, in ponavadi kaj prinesem, delam brezprofitno. Lp
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Okt. 2014 9:40

Ve katera kje prodajajo črne jakne iz umetnega usnja? Iščem čimbolj klasično obliko v bolj rock stilu,brez kakšnih kičastih dodatkov,kratkih ali bolj oprijetih modelov?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 28. Okt. 2014 22:24

Ima kdo idejo kje bi našla nepremočljive, podložene, nizke škornje in nepremočljivo, podloženo, daljšo jakno ali plašč, za deževno in mrzlo, a ne za snežno in izredno mrzlo vreme? :)
Bersheeba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 29. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bersheeba » 29. Okt. 2014 23:07

Pozdravljene punce,

žal nimam odgovora na prejšnje vprašanje, imam pa tudi sama vprašanje:

zanima me, kje bi dobila spodnje perilo (boksarke, tangice), s kakšno slikico? Take luštkane mladostne/dekliške.

Se mi dozdeva da je bilo tega pred leti vsepovsod polno, zdaj sem pa prav gledala okoli in nič našla. Še na internetu je bolj malo. Sem že pregledovala tudi v H&M, tam so imeli tega včasih na pretek, pa kakšnem CA in podobno.

Slika

Če katera ve kje bi se to dobilo, bi prosila za kakšen namig, lahko tudi internet-shop.

Hvala!
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 29. Okt. 2014 23:32

Gospodična na hlačkah je betty boop :)

Našla sem ti en link za sicer otroške (ne vem za kako starost iščeš)
klik
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 29. Okt. 2014 23:48

^^ Pomoje išče za odrasle, a v bolj mladostnem slogu :)

Top Shop ima kar dosti pisanih hlačk... ne vem sicer, koliko je izbire v fizični trgovini pri nas, ampak na netu se kar najde, pošiljajo pa tudi k nam baje :)

Npr. klik

Malo še poklikaj pod sektorjem Lingerie, '3 for £10 Knickers', kjer se ti pokaže celotna ponudba Top Shop hlačk (noče mi objavit linka:/)...

Pa kak Women'secret ima tudi pogosto pisane hlačke (ampak bolj klasičen model, boksaric se ne spomnim). Prav tako Benetton, vsako sezono imajo v ponudbi kako kolekcijo pižam in perila z risanimi junaki, živalicami itd. :)
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 30. Okt. 2014 0:18

Jaz jih imam veliko meni luštnih, z narisanimi liki in vzorci, ki so bile ponavadi del pakiranj treh ali več parov, iz večjih HMjev, New Yorkerjev, Leclercov in Topshopov, z otroških in odraslih oddelkov, in z Asosa, kjer imajo na voljo več znamk, od Asosove lastne do New Looka in podobnih, in raznih manjših spletnih trgovin na Etsyju in StoreEnvyju. Je spodaj en primer takšnega tipa hlačk, kot ga imam v mislih, z Asosa. :) Je edino včasih malo težje v naštetih trgovinah na odraslih oddelkih najti manjše številke. :)

Slika Slika
Bersheeba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 29. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bersheeba » 30. Okt. 2014 1:08

Hojla,

hvala za odgovora.

In ja, iščem odraslo robo, samo bolj mladosten stil. Saj imam tud nekaj lepih kosov bolj damskega perila, ampak paše včasih malo zamenjat stil :wink:

Benetton je imel včasih lepe kose, sem imela nekaj takih, ampak.. se pač stvari ponosijo, in jih je treba nadomestit.

Betty pa poznam :wink:
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 30. Okt. 2014 2:15

Ja, saj imajo še kar dosti izbire pri Undercolors of Benetton :) Pred par sezonami so imeli recimo kolekcijo s pingvinčki, leto zatem z ježki, vzporedno s tem Snoopyja & Woodstocka, lani Santoro punčke v več kolekcijah, Disneyeva veverička Chip & Dale, kravice, zdaj imajo Hello Kitty kolekcijo (od pižam do hlačk, modrčkov, dodatkov itd.) in še par drugih... pomoje boš kaj primernega našla, če malo spremljaš ponudbo, vsako sezono je nekaj novega :) Drugače pa pač Top Shop, Angleži so mojstri za mladostne gatke :D
Marinelli
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 16. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Marinelli » 30. Okt. 2014 14:30

Zakaj ne pogledas na VS nimajo glih risanih junakov majo pa ogromno vzorcev, redno potujem tja in lahko kaj prinesem. Lp
Bersheeba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 29. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bersheeba » 30. Okt. 2014 22:46

Hojla, se oglasim samo še da omenim svoje odkritje, morda bo katera še kaj iskala... Polno lepih stvari sem našla na Top Shopu in nato odkrila da ne pošiljajo v Slovenijo... škoda :(

Skratka, še vedno sem na lovu za hlačkami (če se katera spomne še kake trgovine), se pa še enkrat zahvaljujem za pomoč punce!
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 31. Okt. 2014 0:12

Bersheeba napisal/-a: Polno lepih stvari sem našla na Top Shopu in nato odkrila da ne pošiljajo v Slovenijo


:o Uf, a res?! Pred časom vem, da so punce naročale, pa tudi na spletni strani sem zgoraj videla napis 'Shipping to Slovenia', ko odpreš stran, tako da sem bila prepričana, da to velja... je pa res, da potem, ko klikneš na seznam držav, Slovenije kar naenkrat ni vmes :/ Očitno so nehali k nam pošiljat, škoda.

Greš pa lahko vsaj v živo pokukat v Top Shop, če ti ni predaleč, imajo kar nekaj stojal s hlačkami :) Druga angleška trgovina je pa še Accessorize, tudi tam je podobna ponudba hlačk kot Top Shop. Na internetni strani sicer ni veliko objavljeno, v živo je ponavadi več vzorčastih, se mi zdi: klik

+ Kot že rečeno, Women'secret ima pogosto Disneyeve like, Garfielda, Medvedka Puja itd. v ponudbi.

Če se še česa spomnim, dopišem :D
Uporabniški avatar
Jacksonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jacksonka » 02. Nov. 2014 21:02

:?: Živjo, mene pa zanima če je v Italiji ali Avstriji kakšen UGG outlet? V Slo je ampak menda je zelo skromn... hvala!
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 06. Nov. 2014 18:16

črna, oprijeta, raztegljiva, kratka in visoka krila??
v smislu: klik
al sem zamudila sezono kril al sem sam mutava in ne najdem nikjer?
ursa2502
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 310
Na forumu od: 17. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ursa2502 » 07. Nov. 2014 8:18

zara in h&m.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov