Katalogi

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

majaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 19. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a majaaa » 29. Avg. 2005 22:50

jest sm si kr že nekej svari že naročila prek katalogou! sej če ti ni ql tista kar dobiš itak lahko vrneš!
Dneva ne moreš zadržati, lahko pa ga izkoristiš
Heart
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 6. 7. 2005
Kraj: Fantasyland

Neprebrana objavaNapisal/-a Heart » 31. Avg. 2005 10:18

Jaz sem pa pri Neckermannu naročila kar nekaj stvari-sp.perilo, hlače, majčke in sem vedno zadovoljna. pri Quelle je pa že druga zgodba...sem naročila kavbojke in so prišle polite z belilom. Sem jih vrnila in dobila druge, spet polite z belilom...za pop... Da ne omenjam, da na vračilo denarja čakam že 14 dni... Čist 2 much, res.
Use your imagination...
marilyn
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 168
Na forumu od: 21. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marilyn » 31. Avg. 2005 10:56

Ene parkrat sm naročila sp. hlačke pa majčke pr Neckermanu, pa so zlo fajn. Kej druzga pa ne bi. Morm probat prej, pa to tut rada delam, tko da... grem rajš v trgovino.
marilyn
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 168
Na forumu od: 21. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marilyn » 31. Avg. 2005 11:04

Itak, pr barvah je velikrat problem, k je velik odvisn od svetlobe, k bla na fotkanju tek manekenk oz. od računalniške obdelave po tem. Pa tut material ni vedno tak, kot si predstavljaš. Men ni dovolj, da napišejo, da je jopca "oprijeta" pa raztegljiva... pa naročiš št.38, pa ti je prevelika. Halo!?!?
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 31. Avg. 2005 21:42

jaz sem si zdaj naročla puno stvari iz kataloga neckerman pa quelle. pa upam, da bodo vredi, če ne, bom jih pač nazaj poslala pa mi bodo denar vrnili.
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 01. Sep. 2005 7:20

Moje izkušnje pri kupovanju iz katalogov (Neckermann, Quelle).

Jst sm za lubija že dost stvari naročila iz Neckermanna (boksarce, majčke, jope, pa lani žametno jakno) pa je blo kr uredu. Za everyday je ok :) Pa ko so akcije za trenirke in kratke hlače Puma, Addidas, Fila mu kej vzamem. Do zdej je blo 90% uspešno...mal me matrajo materiali, ker po imenu ne poznam tok al pa številke. Sam sej lahk nazaj pošlješ.

Zase sem pa tja kupim kako stvar, predvsem perilo al pa kopalke, zdele sem nazadnje kupla pri Quelle poletne hlače k se dajo nosit tko kot Aladin, pa morm rečt, da so super...pozitivno presenečena.

Bistvo številk je, da če si normalne/suhe postave kupuješ najmanjše številke (torej normalne 36, suhe 34) oziroma vsaj številko manj (pri Quelle imajo pa sploh huge stvari, tko da vsaj 1 oziroma 2 manj kupiš). Aja pa zdi se mi še, da so stvari namenjene bolj klasični postavi brez večjih posebnosti (bolj prsato, širši boki, zelooo močna stegna, JLO sorta riti) zaradi številk...ker če si nekaj vmes ti manjša ne bo prav, večja pa bo prav samo na tistem delu, drugače pa bo vse viselo od tebe. Uglavnem ko parkrat naročiš že veš kakšno številko rabiš.

Načeloma kvaliteta ni bogve kaj, kaka barva zna bit mal kiksnena...se pa najdejo tut fajn stvari. Ampak itak lahko zamenjaš, tko da res ni panike če ti stvar ne ustreza...aja s tem se pojavi edino še ena zoprna zadeva - dobavni roki...pri Neckermannu se znajo kr zavlečt, sploh če nazaj zamenjaš stvari se ti dobava razpotegne skoraj na 2 meseca vse skupaj.

Pri Neckermannu je plus še to, da imajo ugodne plačilne pogoje tut za take, ki nimamo plačilnih kartic in čekov, medtem ko je Quelle bolj omejen glede tega.

Na splošno pa sta Neckermann in Quelle v podobnem kakovostnem rangu, medtem ko sem bila nad Modo Plus razočarana (naročila enkrat in nikoli več). Zdi se mi tudi, da je Quelle cenovno za kakega jurja, dva dražji od Neckermanna.

Upam, da vam bo kej pomagalo pri odločitvah.
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
Mašy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Mašy » 02. Sep. 2005 17:43

Js sm pa 2dneva nazaj naročila tamau kjatalogec La redoute, pa mi je rekla da ga dobim čez ene 14dni. No in dons v kaslcu presenečenje- ja, že dons sm ga dubla :tanz: !!!
In je res ful dobr- mam ogledana že 2 pulovrčka in pa en kompletk modrčkov (rožnat s čipko)... Super!!
Be happy!!!
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 06. Dec. 2005 13:50

Pri Neckermannu pred kratkim naročila flanelasto pižamo in sem zelo zadovoljna. Sem jo pa pred kakimi 3 leti tudi pri Ottu, kjer sem delala, vzela za sestro in je še vedno taka, kot je bila, nič razvlečena, nič znucana, super.
Otto ima najbolj kvalitetne stvari, to je res.

Drugače mi je pa ful všeč tudi kozmetika Avon, si skoraj vsak mesec kako malenkost naročim in mislim, da sem bila še vedno zadovoljna.
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 06. Dec. 2005 13:57

jaz imam eno bluzico iz Redoute, pa je full full fina (sicer si jo je sestrca naročila, samo ji je prevelka čez prsi, tko da jo imam sedaj jaz)

drugače pa pa katalogih ne naročam ravno..mi ima pa redoute full luštkane stvari
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 06. Dec. 2005 14:46

Nič všeč...
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 06. Dec. 2005 16:04

jaz včasih pri quelle kaj naročim...pa sem bila do zdaj zmeraj zadovoljna.... :ja:
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 06. Dec. 2005 18:20

jst pa včasih kej naročim iz Neckermanna :)
Let the good times roll.
plesalka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 6. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a plesalka » 06. Dec. 2005 19:21

jz naročam iz neckermanna pa iz la redoute(francoska moda zato pa zlo kvalitetna in draga)
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 07. Dec. 2005 10:15

Pri LaRedoutu sem dvakrat naročila - enkrat so mi poslal kar hitro, drugo naročilo sem pa čakala skor mesec pa pol in potem je bila polovica stvari razprodanih, hlače mi pa niso bile prav, pa sem jih hotla zamenjat in bi spet trajalo to dva meseca, tako da sem rekla naj mi jih kar skenslajo.
Tisto kar mam od LaRedouta je pa ok.
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 08. Dec. 2005 9:46

Glih včeraj sem naročila nekaj iz otto kataloga :D Ful mi je všeč k majo tako majhne številke. Včasih mi je kaj všeč iz neckermana in pol pogledam in najmajša cifra je 36 :roll: kam naj dam jst to :P

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov