Katalogi

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 18. Mar. 2005 23:37

Jst se ponavadi v kej zapičm in naročim, pol pa sam nazaj pošiljam, ker ni uredu :D

Drugač pa največ pri Neckermannu al pa zadnje čase Quelleju, ker vsaj normalno hitr pride...Neckermann pa vsaj 1 mesec čakaš Slika

Še najbolš je kako spodnje perilo alpakej podobnega kupovat, jst sm zlo zadovoljna s kopalkami...al pa čevlji so tut kr uredu, če imajo kakšne fajn. Pa sem pa tja kako majčko, hlač nikoli. Drugač sm pa za lubija ene par stvari naročila, pa je blo vse uredu..edin številke mal matrajo, ker vedno falim Slika
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 20. Mar. 2005 10:39

jst sem zdele narocila par stvari iz enega francoskega kataloga La Redoute, cenovno so zelo razgibani, od zelo ugodnih stvari do grozno dragih. Sem bila pa zadovoljna z kvalitetio, barvo, dostavo itd....
Drugace pa sem 1x narocila eno pizamo pri Neckermannu in se mi je po prvem pranju skrcila tko da je niti za doma ne morem it :evil: ,pa se en pulover, ki je bil na sliki roza, ko sem ga pa dobila pa niti najmanj roza ni bil podoben.
Zdej ima La Redoute set nagrado, enfajn kpmplet za kopanje :D
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 20. Mar. 2005 12:49

Men je Quelle najbolj vsec, veliko tam narocam in razocarana se nisem bla. Moras pa eno stevilko manj uzet, se mi zdi.
Otto mi je predrag, da bi kupovala kar tako na oci, stvari v tem cenovnem razredu, grem raje pogledat v trgovino.
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 20. Mar. 2005 14:36

jaz mam od neckermanna par stvari. nogavice (so tak pac), dvojne kopalke (oboje ful vredu), pizamo (za en drek), en pulover (naročila najmanjšo številko pa je ful vlki, ga nosim doma, je pa udoben), pa še verjetno kaj mam pa se ne spomnim... v glavnem splošni vtis je nekaj povprečnega, včasih na kaj ful dobrega naletiš, včasih pa ful mimo vdariš!
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
Uporabniški avatar
roxy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 27. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a roxy* » 20. Mar. 2005 15:04

Jaz sem pri Neckermannu par let nazaj eno majico naročila. Pa sploh nism bla zadovoljna. Ko sm jo oprala se je ful stegnila.... mogoče sm zadela slabo stvar. Ker je pred kratkim ena moja kolegica majčko naročila in je ful zadovoljna.
Jaz sem pa pižamo pri Quelle naročila in sem tud zadovoljna z njo.
črna_dalija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 19. 1. 2005
Kraj: far far away.... :)

Neprebrana objavaNapisal/-a črna_dalija » 31. Mar. 2005 14:03

jst sm tud naročila katalog od La Redoute pa sm naročila iz tm eno ful hudo živo vijolično majčko in sem zelo zadovolja, dobila sem tud uro in torbico - oboje je super! ko sem majčko oprala, ni šlo nič barve stran in tudi skrčla se ni. so pa eno številko manjše od naših pomoje, jst sm naročila 38/40 in to je naša 36/38. ampak mi je bila na srečo vseeno prav :razz:

cenovno so nekatere stvari zelooo drage, druge pa niti ne in je tako kot v normalni trgovini.

je pa to res ja, da imajo take cune, ki jih pr nas še nima nobena in to je kul :D

(s)mejte se!!!
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 31. Mar. 2005 14:49

Naročila sem ta katalog, da vidim kakšne zadevce majo tle. Pokomrntiram pa kasnje :D.
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 31. Mar. 2005 17:37

ne kupujem ker se mi zdi da imajo slabe materiale. poleg tega pa je od moža priča kupil obleko za na najino poroko,punca ga je izmerila in naročila obleko,pa je vesoljec ni probal,tako da je na poročni dan ugotovil da mu je prevelika za najmanj 2 številki. potem smo pa kombiniral s pasovi in ostalimi pripomočki da je kokr tolk zgledal. sej vem da je sam kriv ker ni probal,sam če naročiš po njihovih tabelah bi morala velikost ustrezat, pa ni vedno tko. žal
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 31. Mar. 2005 18:20

Sem že naročila, pa bla kar zadovoljna, večinoma kakšne cote za prosti čas, tako da nisem komplicirala, če je bilo kaj preveč široko. Sem pa enkrat spodnjo perilo preko Neckermanna naročila, pa je bilo zelo nekvalitetno in je bilo hitro hin.
Uporabniški avatar
*Ancy*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 178
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: U2 Land

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ancy* » 31. Mar. 2005 18:23

Neckermann je za en drek.. ostalih katalogov pa še nism mela.. rajš kupujem stvari, ki jih vidm na lastne oči pa jih probam..
Uporabniški avatar
Tanja__
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 10. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Tanja__ » 05. Apr. 2005 15:34

Nazadnje sem naročila pri La Redoute superge, pa majčko in sem zadovoljna. Sicer pa najraje naročim pri Neckermannu, ker roba hitro pride in cene so ugodne (najraje majčke). Pri Quelle si ponavadi kupim hlače in so zakon! Ful lepo pristajajo in so edini, pri katerih si jih lahk kupim, da mi niso ne preveliki, ne premajhni, tako v doolžino kot širino. :D Pri Otto-ju si ne naročujem zaradi vrtoglavih cen, pri Moda plus pa zaradi prevelikih številk.

Ok, to je to. :P
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 06. Apr. 2005 13:28

1. Ne zaupam kataloški prodaji.

2. Moj največji hobby je shopping. Ni ga večjega užitka in sprostitve kot it osebno iz trgovine v trgovino gledat, izbirat, provat in kupit. :jump:
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
dasa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a dasa » 06. Apr. 2005 14:16

jest pa vcasih kej narocim pr neckermannu, pa me se ni razocarou. :zustimm:
ponavadi narocam kaksne majcke, spodnje perilo...
Ljubezen je kot delifin, ki se kopa v neskončni toplini tvojih oči, zato jih nikoli, zares nikoli ne zapri, saj pravijo, da delfini umirajo v temi.
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 27. Maj. 2005 8:14

Jest sm pr LaRedoute naročila že pred majskimi prazniki, to je že skor en mesec nazaj, pa stvari še zmeri ni. A to misljo kej poslat al ne, jest sm že čist živčna :motz: , ker me firbca kaj bom dobila.
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 31. Maj. 2005 9:55

Sem klicala tja, že ta drugič - ta prvič sem pred enkrat v začetku maja in so rekli, da dobim čez dva - tri tedne. Toliko je že minil, pa sem dons še enkrat klicala. En top naj bi bil razprodan, ampak naj bi ga dobili bohvekdaj, rok za ene hlače je 10 tednov ( :!: ), za kavbojke se pa ne spomnim koliko, ker sem bila še v šoku zaradi hlač :) je pa zihr manj. Tako da sem se odločila, da bom počakala samo na kavbojke, ker bom še najmanj čakala, ostalo sem pa stornirala.
So se mi prov zamerli, ampak res škoda, ker majo ful dobre stvari, ampak tok poceni pa spet niso, da bi jih bilo vredno čakat tri mesce. Tudi če stvari naročajo iz Kitajske, bi pa v tem času že moralo kaj pridt!

Ima še katera podobnje izkušnje al so imeli samo slab dan :)?

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov