Katalogi

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 11. Jun. 2006 8:42

jst sm s svojo jaknico iz neckermanna ful ful zadovoljna, tudi velikost sem točno zadela, mi je kot ulita.

je pa v črni barvi, letos pa sploh ful prav pride, k je tak mraz,saj ne moreš nikamor brez jakne :roll:

Slika
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 11. Jun. 2006 13:08

Jst sm si zdele pri Quelleju naročila kvačkan bolero :D

Načeloma se mi pa zdi, da pri Quelleju res kr hitro pride (v povprečju čez ene 7-10 dni), pri Neckermannu se zna pa tut do 3 tedne zavlečt...in pol po možnosti še sporočilo dobiš, da je žal razprodano...čakaš pa like 100 let :?
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 12. Jun. 2006 9:07

ker sm letos kr neki kupovala prek katalogov lahk opišem še mal izkušenj:
pr otto sm vzela kopalke iste št., kt jo mam ponavad in so mi čist prov... ampak pr kopalkah, k so elastične in se pač mal raztegnejo al pa skrčjo na teb ni take panike, če so mal prevelke al pa premale, za ostalo pa ne bi vedla... čakala sem pa dobra dva tedna

kar se neckermanna tiče jst ne vem zakva se grejo kataloško prodajo, če jim tričetrt stvari zmanjka še preden katalog dobr vn pride... sm hotla naročit eno posteljnino... zmanjkal, potem ene tričetrt joging hlače... zmanjkal :roll: :evil: ... pa še une babe na telefonu so dost neprijazne in pojma nimajo če jih kej vprašaš...

kar se pa la redoute tiče... res bom naslednjič 10x prej premisnla preden bom pr njih še kej naročila... ker do zdej sm bla še nad vsako stvarjo, k sm jo dobila od tam, dost razočarana... vse je neki na šmafu narjen, pa niti pod razno ne zgleda/stoji tko, kt na sliki v katalogu... poleg tega je pa še čist tu mač drago... človek bi res prčakval mal več od t.i. francoske "mode"... tko da so mi nemški katalogi oz. njihove stvari dost bolj in ugodni in kvalitetni za svoj denar...
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
maru
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 16. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a maru » 12. Jun. 2006 13:00

jest kopalke vedno naročam prek katalogov, ker mi je to največja mora kupovat. sam vedno pa zraven naročim vsaj še eno stvar, npr. kakšno majčko al pa nogavičke, da se mi že zaradi poštnine splača, če slučajno kej vračam.

Sem pa dobila letos od Quelle vse razen kopalk in zraven obvestilo, da jih dobim v sredini avgusta. Res hvala lepa.
Dons grem pa po paket od Otta, pa lahko jutri poročam, kako bo.
Čudovito je bilo, da so odkrili Ameriko, še bolj čudovito bi bilo, da bi jo zgrešili.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 13. Jun. 2006 17:34

Joj jest sm pa 2 dni nazaj neki naročila pri La redoute, dons pa dobim po pošti, da če kaj noročim mi podarijo poštnino sam mi zdej pač ne velja, ker sm že prej naročila. Matr mam smolo :<
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 13. Jun. 2006 17:37

Jst mam pa bon za rd od Neckermanna in zdej prov moram kej najdit, da naročim... :roll: Sem hotla dva modrčka, sta zgledala ful dobra, pa sta razprodana, weeee :cry:
In zdej morm obvezno kej drugega izbrat, a ne..
Uporabniški avatar
beepsi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 6. 8. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a beepsi » 14. Jun. 2006 22:26

Jaz pa pri LaRedoute narocam ze par let in sicer iz Francije direkt. Sigurno je 30-40% ceneje. Je pa fora v tem, da se na njihovi strani prijavis kot da si iz Francije ali Slovaske (ker iz Slovenije se zdaj ne mores vec, ker imajo tu zastopstvo), potem pa narocis kao na drugi naslov - v Slovenijo.
Res, da je kaksna stvar adijo, ampak jaz poskusam narocati res znizane stvari in ne kakih hlac itd., ki jih itak moras probat. Pri cevljih tudi - samo natikace mogoce, drugo ni variante. Imajo pa dosti poceni stvari za dom, brisace in podobno. Pa schmuck je tudi poceni.
Uporabniški avatar
Tanja__
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 10. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Tanja__ » 15. Jun. 2006 9:13

Kok pa stane poštnina iz Francije do tebe?
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 15. Jun. 2006 9:17

Ja to tut mene zanima? Kr to je dobra ideja, predvsem za tiste stvari k si rekla, za dom. Spadajo kle tut kake zavese, rjuhe...?
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
beepsi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 6. 8. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a beepsi » 15. Jun. 2006 12:32

Ca. 6-10 EUR mislim, da pride. Ampak ce narocis za kake 100 EUR, znizane stvari, si se vedno 20% v plusu glede na slovenski katalog :)
Je pa tu riziko - seveda. Pa ce vracas stvari, ti posljejo nek cek, ki ga niti nisem poskusla vnovcit, bogve ce ga lahko... tako da kake 10 EUR vsake tolk- moram odpisat :)
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 15. Jun. 2006 16:37

zdaj zvala na neckerman, rekli ka moja majčka baje naslednji teden pride... joooj me zanima če res... okoli torka spet pokljjičem pa preverim... saj prek telefona mi nemrejo ničesar na glavi razbiti, kakoli sem jim verjetno že tečna... :P :evil:
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 20. Jun. 2006 13:15

Jest grem pa dons po moje kvačkane ( Slika ) papučke. Upam, da bojo ok. Sm prov presenečena, da sm že dobila in to v 10 dneh, ker (pr La redoute) ponavad čakam po mesec dni :?
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
_kocka_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 5. 2. 2006
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a _kocka_ » 03. Jul. 2006 17:09

Js sm tud dons oddala narocilnico za La redoute, naročila sem en plaščk, zdravn pa dobim darilo presenečenja za rojstni dan.

Pol sm pa se narocila pri Neckermannu en polovercek pa eno bundico, pa eno majcko, pa depilator, pa mami ene posode (ker so ful znizane :D ).

Upam, da ne bom vse nazaj poslala :?
Življenje je potovanje, ne smer. Nosi udobne čevlje.
SkY-MaN
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 30. 12. 2005
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a SkY-MaN » 20. Avg. 2006 8:47

sm dobila otto katalog pa mi je en kup stvari vsec.
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 21. Avg. 2006 12:47

Jst kataloge samo listam, ker mi jih je ful zanimivo gledat. Nikol pa nč ne naročim, ker ne maram kupovat stvari, preden jih ne probam. Pa še barva oblačila, ko ga dobiš, ni niti malo podobna kot na sliki :tot:

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov